Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin::grin: quwa polak potrafi:facepalm:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin::grin: quwa polak potrafi:facepalm:

żebyś wiedział. Laska miała niezły wkurw. Na liczniku choinka bo wytargali fotel z jaśkami i pasami + jakieś moduły. Pewnie był angol do przekładki i skorzystali

Opublikowano

Miszka auto chodzi i muza gra :wink:

tzn ?

Opublikowano

Miszka auto chodzi i muza gra :wink:

tzn ?

kopci dalej,wzmak założony:decayed:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

Artur lusterko jeszcze masz ze starej szyby :wink:

Opublikowano

załozone do nowej

Opublikowano

Miszka auto chodzi i muza gra :wink:

tzn ?

kopci dalej,wzmak założony:decayed:

Ty to do mnie piszesz ? bo nic nie rozumiem, moje kopci bo się okazało, że to diesel a nie benzyna :decayed:

a wzmaka nie mam

wiesz coś o moim wzmaku ?

Opublikowano

Miszka auto chodzi i muza gra :wink:

tzn ?

kopci dalej,wzmak założony:decayed:

Ty to do mnie piszesz ? bo nic nie rozumiem, moje kopci bo się okazało, że to diesel a nie benzyna :decayed:

a wzmaka nie mam

wiesz coś o moim wzmaku ?

:polew:dizel z bęzyną w gazie ty masz hybrydę

:facepalm: a przez co ci nie grał tył

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

wiem że był juz do odbioru:wink: we wtorek

Opublikowano
Siemka :hi:

Spory tłum się szykuje dziś na Żorach, pogoda ładna to wpadajcie :naughty:

chłopie na Kato było we wtorek 5 osób a Ty chcesz żeby na Żory ktoś przyjechał :grin:

To że u Was taka słaba frekwencja to trudno, ale jakby ktoś chciał zobaczyć ile osób przyjeżdża na Żory to wpadajcie, dwudziestka jak nic pęknie :wink:

Opublikowano
załozone do nowej

a myślałem że pohandlujemy :wink:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

Tyszaki może jakieś szybkie piwo :eusathink:

Opublikowano
załozone do nowej

a myślałem że pohandlujemy :wink:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

Tyszaki może jakieś szybkie piwo :eusathink:

a masz mój wzmak ? może na ławeczkę :whistling:

Opublikowano
załozone do nowej

a myślałem że pohandlujemy :wink:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

Tyszaki może jakieś szybkie piwo :eusathink:

a masz mój wzmak ? może na ławeczkę :whistling:

ja wy tam macie sie za***iście :kox:

Opublikowano

możemy

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

ja wy tam macie sie za***iście :kox:

trzeba było na Tychach działki szukać:wink:

też byś tak miał

Opublikowano

ja będę wolny tak do 50min :whistling: obiad zaraz szamam :grin:

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

pasi ?

Opublikowano

wychodzę

dzwonie po Turzola:wink:

Opublikowano
wychodzę

dzwonie po Turzola:wink:

czekej na obiad czekam

Opublikowano

dawaj obiad zjesz jak wrócisz,Turzol jest na placu zabaw i piwa sie napiję siedzi za wieżowcem przy biedronce

Opublikowano

nic nie jadłem od 14 musicie poczekać daj mi 30 min

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

no i c**j obiad strzelił presja picia jest tak duża, że obiad odłożony na powrót :grin:

Opublikowano
nic nie jadłem od 14 musicie poczekać daj mi 30 min

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

no i c**j obiad strzelił presja picia jest tak duża, że obiad odłożony na powrót :grin:

:grin::polew: tyś sie synek udoł

Opublikowano
nic nie jadłem od 14 musicie poczekać daj mi 30 min

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

no i c**j obiad strzelił presja picia jest tak duża, że obiad odłożony na powrót :grin:

to mi sie podoba :decayed::decayed::decayed::decayed::kox:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

:hi:

Wróciłem z wymiany przedniej szyby, czekając w zakładzie aż klej chyci podjechała blondi nowym Megane z wyje..ną szybą boczną. Zajumali jej całe wnętrze, ostał się tylko fotel kierowcy :facepalm: Wszystko się odbyło na płatnym parkingu gdzieś w Wiśle :shock3:

hehe dobrze ze jej zostawili chociaz fotel hheeehe juz widze jak by wracala siedzac na jakims taboretku hehehe

Opublikowano
nic nie jadłem od 14 musicie poczekać daj mi 30 min

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

no i c**j obiad strzelił presja picia jest tak duża, że obiad odłożony na powrót :grin:

:grin::polew: tyś sie synek udoł

jem obiad :facepalm: koledzy :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.