Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co panowie macie jakiś sprawdzonych usługodawców z obsługi klimatyzacji ???

jakieś namiary ???

hipppek :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
co panowie macie jakiś sprawdzonych usługodawców z obsługi klimatyzacji ???

jakieś namiary ???

hipppek :grin:

:grin:

Opublikowano
co panowie macie jakiś sprawdzonych usługodawców z obsługi klimatyzacji ???

jakieś namiary ???

co sie dzieje? chcesz nabić ?

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

ja mam niestety zapas tylko 15" więc nie mogłem Ci za bardzo pomóc :kwasny:

ja wogóle nie mam zapasu :whistling:

Opublikowano
co panowie macie jakiś sprawdzonych usługodawców z obsługi klimatyzacji ???

jakieś namiary ???

co sie dzieje? chcesz nabić ?

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

ja mam niestety zapas tylko 15" więc nie mogłem Ci za bardzo pomóc :kwasny:

ja wogóle nie mam zapasu :whistling:

chce zrobic serwis odgrzybianie nabijanie olej i sprawdzanie szczelnosci

narazie nie ma grupona do Jaworzna a juz powoli zaczyna byc cieplo w aucie

Opublikowano
co panowie macie jakiś sprawdzonych usługodawców z obsługi klimatyzacji ???

jakieś namiary ???

co sie dzieje? chcesz nabić ?

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

ja mam niestety zapas tylko 15" więc nie mogłem Ci za bardzo pomóc :kwasny:

ja wogóle nie mam zapasu :whistling:

chce zrobic serwis odgrzybianie nabijanie olej i sprawdzanie szczelnosci

narazie nie ma grupona do Jaworzna a juz powoli zaczyna byc cieplo w aucie

full serwis w ASO 300zł, przywieź tylko swój filtr przeciwpyłkowy:wink:

moim zdaniem to nie jest wysoka cena

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Sprawna klimatyzacja

Opublikowano
co panowie macie jakiś sprawdzonych usługodawców z obsługi klimatyzacji ???

jakieś namiary ???

ASO :naughty: ewentualnie Auto Klimatyzacja Śląski - klimatyzacja samochodowa, chłodnice, ogrzewanie postojowe

ty normalnie jesteś żywą reklamą ASO - poważnie

Opublikowano
co panowie macie jakiś sprawdzonych usługodawców z obsługi klimatyzacji ???

jakieś namiary ???

ASO :naughty: ewentualnie Auto Klimatyzacja Śląski - klimatyzacja samochodowa, chłodnice, ogrzewanie postojowe

ty normalnie jesteś żywą reklamą ASO - poważnie

bo moim zdaniem to dobra oferta, patrz wyżej :wink:

Opublikowano
co panowie macie jakiś sprawdzonych usługodawców z obsługi klimatyzacji ???

jakieś namiary ???

ASO :naughty: ewentualnie Auto Klimatyzacja Śląski - klimatyzacja samochodowa, chłodnice, ogrzewanie postojowe

ty normalnie jesteś żywą reklamą ASO - poważnie

ten to sie umie sprzedać z tym ASO :kox:

Opublikowano

kto u mnie był- nie narzeka :decayed: no chyba, że jest inaczej :whistling:

Opublikowano

bo w piórka obrośniesz

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Ucho jak z niedzielą jedziecie z nami się poopalać ???

Opublikowano

:slina::shock3::slina:

za późno :doh:

już kupiłem opony 18" + fele mam po regeneracji

PS są inne plany na przyszły miesiąc :naughty: w stosunku co do niuni

Opublikowano

:slina::shock3::slina:

za późno :doh:

już kupiłem opony 18" + fele mam po regeneracji

PS są inne plany na przyszły miesiąc :naughty: w stosunku co do niuni

Rotory na lato, S-lajny na zimę :decayed:

Opublikowano

:slina::shock3::slina:

za późno :doh:

już kupiłem opony 18" + fele mam po regeneracji

PS są inne plany na przyszły miesiąc :naughty: w stosunku co do niuni

Rotory na lato, S-lajny na zimę :decayed:

:naughty:

są inne ważniejsze plany niż rotor:decayed:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

:doh:

he he ale klops

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.