Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: No muszę wybrać coś na dwa, trzy sezony bo nie jeżdżę dużo i na tyle musi wystarczyć a nie mogę żałować zakupu za 3 tysie! :naughty:

ja bym chyba brał :

4 x NOWE BRIDGESTONE S001 235/35R19 235/35/19 FVAT (3337063035) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

lub

NOWE OPONY GOODYEAR 235/35R19 EAGLE F1 Asymmetric (3376959050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nie wiadomo jak te co pajda kupił, bo to nowe i opinii na necie nie ma co czytać, wiadomo, że każda nowa opona jest super :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Akjam zeby pomoc ci w wyborze to powiem ze Dunlopy sie podobno szybko zabkuja, ale to wiesz podobno :grin::decayed:

Opublikowano
Akjam zeby pomoc ci w wyborze to powiem ze Dunlopy sie podobno szybko zabkuja, ale to wiesz podobno :grin::decayed:

Nie ma co pitolic.... trza sie napic.. piwo podobno jest dobre ...:D:D:D:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

NIgdy nie miałem Dunlopów i nie wiedziałem o tym. :decayed:

Opublikowano

ścierają się dość szybko :kwasny:....ale trzymają przyzwoicie....:wink:

Opublikowano
NIgdy nie miałem Dunlopów i nie wiedziałem o tym. :decayed:
jak szukalem opon do swojego to wlasnie tak wyczytalem na ich temat. z nowych i tanszych duzo dobrych opini slychac o nokianach, Keżor na nich jezdził ale na starszym modelu i bardzo je chwalil.

ja bym na twoim miejscu zaryzykowal i wzial nokiany albo kupil uzywki max 2-3letnie zeby mialy min 6mm i spokojnie opierdolisz 3 sezony:wink: a ok1tys w kieszeni z porownaniem tych opon ktore wrzucales ;)

Opublikowano

No oglądam też te nokiany a teraz wydatków w choooj i nie uśmiecha mi się wydać na raz tyle kasy ale opony muszę kupić bo jedna z przodu już jest nie do jazdy... :kwasny:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Może rzeczywiście te Nokiany będą takim kompromisem między droższymi oponami... a ok. 1000 zostaje w kieszeni? :mysli:

Opublikowano

a nikt u nas takich oponek nie uzywa na forum?

Opublikowano

No Pajda pisał i Soprano, że je teraz zakupili (kilka tygodni temu)...

Opublikowano
No Pajda pisał i Soprano, że je teraz zakupili (kilka tygodni temu)...
no to wez sie karnij i bedziesz widzial czy sa ciche i jak sie trzymaja i jak git to bierz zawsze to 1tys w kieszeni :wink:
Opublikowano

No Pajda pisałe, że spoko... W opiniach gdzieś tam widać, że jest nieco głośna... qr** już nie wiem! :kwasny:

Opublikowano

przeloz kola do swojej furmanki karnij sie albo karnij sie furmanem Pajdy i sam bedziesz widzial ;)

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

ide w kime bajo

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

No Pajda pisałe, że spoko... W opiniach gdzieś tam widać, że jest nieco głośna... qr** już nie wiem! :kwasny:

jak chcesz to się karnij moja furmana i sobie ocenisz sam, ja nie żałuje wyboru :decayed:

zanim cos kupisz to porównaj sobie etykiety tych opon co chcesz kupić sa trzy parametry :

- oszczędność (opór toczenia)

- hamowanie na mokrej nawierzchni

- hałas zewnętrzny (dB)

ja porównywałem według tego i ja mam E,A i 72dB

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Akjam pomyśl jeszcze nad Yokohama db550 mega ciche i maja małe opory, zapytaj julo 23. Ja teraz upalam Yokohama S.Drive i też bardzo fajnie się na nich jeździ. Dunlopy i choinki odradzam :wink:

Opublikowano

albo jakieś slicki jak w F1 :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.