Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed: No muszę wybrać coś na dwa, trzy sezony bo nie jeżdżę dużo i na tyle musi wystarczyć a nie mogę żałować zakupu za 3 tysie! :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: No muszę wybrać coś na dwa, trzy sezony bo nie jeżdżę dużo i na tyle musi wystarczyć a nie mogę żałować zakupu za 3 tysie! :naughty:

ja bym chyba brał :

4 x NOWE BRIDGESTONE S001 235/35R19 235/35/19 FVAT (3337063035) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

lub

NOWE OPONY GOODYEAR 235/35R19 EAGLE F1 Asymmetric (3376959050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nie wiadomo jak te co pajda kupił, bo to nowe i opinii na necie nie ma co czytać, wiadomo, że każda nowa opona jest super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam zeby pomoc ci w wyborze to powiem ze Dunlopy sie podobno szybko zabkuja, ale to wiesz podobno :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam zeby pomoc ci w wyborze to powiem ze Dunlopy sie podobno szybko zabkuja, ale to wiesz podobno :grin::decayed:

Nie ma co pitolic.... trza sie napic.. piwo podobno jest dobre ...:D:D:D:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIgdy nie miałem Dunlopów i nie wiedziałem o tym. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścierają się dość szybko :kwasny:....ale trzymają przyzwoicie....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIgdy nie miałem Dunlopów i nie wiedziałem o tym. :decayed:
jak szukalem opon do swojego to wlasnie tak wyczytalem na ich temat. z nowych i tanszych duzo dobrych opini slychac o nokianach, Keżor na nich jezdził ale na starszym modelu i bardzo je chwalil.

ja bym na twoim miejscu zaryzykowal i wzial nokiany albo kupil uzywki max 2-3letnie zeby mialy min 6mm i spokojnie opierdolisz 3 sezony:wink: a ok1tys w kieszeni z porownaniem tych opon ktore wrzucales ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oglądam też te nokiany a teraz wydatków w choooj i nie uśmiecha mi się wydać na raz tyle kasy ale opony muszę kupić bo jedna z przodu już jest nie do jazdy... :kwasny:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Może rzeczywiście te Nokiany będą takim kompromisem między droższymi oponami... a ok. 1000 zostaje w kieszeni? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pajda pisał i Soprano, że je teraz zakupili (kilka tygodni temu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pajda pisał i Soprano, że je teraz zakupili (kilka tygodni temu)...
no to wez sie karnij i bedziesz widzial czy sa ciche i jak sie trzymaja i jak git to bierz zawsze to 1tys w kieszeni :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pajda pisałe, że spoko... W opiniach gdzieś tam widać, że jest nieco głośna... qr** już nie wiem! :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeloz kola do swojej furmanki karnij sie albo karnij sie furmanem Pajdy i sam bedziesz widzial ;)

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

ide w kime bajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No Pajda pisałe, że spoko... W opiniach gdzieś tam widać, że jest nieco głośna... qr** już nie wiem! :kwasny:

jak chcesz to się karnij moja furmana i sobie ocenisz sam, ja nie żałuje wyboru :decayed:

zanim cos kupisz to porównaj sobie etykiety tych opon co chcesz kupić sa trzy parametry :

- oszczędność (opór toczenia)

- hamowanie na mokrej nawierzchni

- hałas zewnętrzny (dB)

ja porównywałem według tego i ja mam E,A i 72dB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam pomyśl jeszcze nad Yokohama db550 mega ciche i maja małe opory, zapytaj julo 23. Ja teraz upalam Yokohama S.Drive i też bardzo fajnie się na nich jeździ. Dunlopy i choinki odradzam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...