Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

pany ile mogę dostać za fele 16' ori audi z oponami lato "no name" 3 ok 4-5mm jedna łysol

100 za sztuke :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

pany ile mogę dostać za fele 16' ori audi z oponami lato "no name" 3 ok 4-5mm jedna łysol

800-1000zł ?

Opublikowano
:hi:

pany ile mogę dostać za fele 16' ori audi z oponami lato "no name" 3 ok 4-5mm jedna łysol

To zależy czy nieumyslna paserka czy nie. Jak sie dogadasz z prokuratorem to tylko zawiasy ;)

Tapatalk

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

:hi:

pany ile mogę dostać za fele 16' ori audi z oponami lato "no name" 3 ok 4-5mm jedna łysol

100 za sztuke :whistling:

Aaa chyba że kasa ;)

Tapatalk

Opublikowano

ok Stanley sprzedane Tobie :decayed:

ps opony na sezon dwa zależy jak kto jeździ :polew:

Opublikowano

Jak nie urok to sraka. Pojechałem żony autem po gumy na zime do A4, zapitalam zadowolony i skrzynia umarła w drodze powrotnej z sosnowsi :kwasny:

Opublikowano

Naciągła ich luftu

Tapatalk

Opublikowano
rezacz blutka mi poszukaj:wink:

był na forum C za chyba 260 zyla :whistling:

Opublikowano
Naciągła ich luftu

Tapatalk

zaś tauzen w plery będzie :facepalm: Wykonczą mnie te jezdzące niemieckie padaki :decayed:

Opublikowano
Jak nie urok to sraka. Pojechałem żony autem po gumy na zime do A4, zapitalam zadowolony i skrzynia umarła w drodze powrotnej z sosnowsi :kwasny:

jakie gumy kupiłes

a zapomniał bym psyt kasztelanik :decayed:

Opublikowano

ucho bierz mojego blutka, ja do wiosny i tak nie założe

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Jak nie urok to sraka. Pojechałem żony autem po gumy na zime do A4, zapitalam zadowolony i skrzynia umarła w drodze powrotnej z sosnowsi :kwasny:

jakie gumy kupiłes

a zapomniał bym psyt kasztelanik :decayed:

jednak 205/50 używki po kilku tys km, na nówki nie mam monety

Opublikowano
Naciągła ich luftu

Tapatalk

zaś tauzen w plery będzie :facepalm: Wykonczą mnie te jezdzące niemieckie padaki :decayed:

:grin:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Artur też na takich latam ale buja jak na morzu:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

ten palnik chcesz??

Opublikowano

stary mi teraz buja nawet na 235/45 tak wywalony zawias mam, także jak się nie sprawdzą to oddam dla powodzian na pontony

Ruch na 1:1 z kolejorzem ;)

Opublikowano
stary mi teraz buja nawet na 235/45 tak wywalony zawias mam, także jak się nie sprawdzą to oddam dla powodzian na pontony

Ruch na 1:1 z kolejorzem ;)

gdyby Stawarczyk nie był taki drewniany było by 1:2 :wink:

Opublikowano

zdrówko :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano

Ja jeszcze pol godz i psyt;)

Tapatalk

Opublikowano
Ja jeszcze pol godz i psyt;)

Tapatalk

oby Ci szybko zleciało :decayed:

Opublikowano

Dzieki . Przyda sie

Juz nawet ochrypłem

Tapatalk

Opublikowano
ucho bierz mojego blutka, ja do wiosny i tak nie założe

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Jak nie urok to sraka. Pojechałem żony autem po gumy na zime do A4, zapitalam zadowolony i skrzynia umarła w drodze powrotnej z sosnowsi :kwasny:

jakie gumy kupiłes

a zapomniał bym psyt kasztelanik :decayed:

jednak 205/50 używki po kilku tys km, na nówki nie mam monety

:thumbdown:

ile $ jaka marka?

ja bym ci moje używki za flaszke oddał :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.