Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za twoje to flaszkę ty powinieneś dać żeby je zutylizować :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale bramka Niebiescy HEY !!!

Opublikowano
ucho bierz mojego blutka, ja do wiosny i tak nie założe

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Jak nie urok to sraka. Pojechałem żony autem po gumy na zime do A4, zapitalam zadowolony i skrzynia umarła w drodze powrotnej z sosnowsi :kwasny:

jakie gumy kupiłes

a zapomniał bym psyt kasztelanik :decayed:

jednak 205/50 używki po kilku tys km, na nówki nie mam monety

:thumbdown:

ile $ jaka marka?

ja bym ci moje używki za flaszke oddał :grin:

5 stówek, 8mm mięsa na wszystkich DOT 12r,. Marka żadna bo Nankang, znajomi latają na nich i złego słowa nikt nie powiedział.

Opublikowano
ale bramka Niebiescy HEY !!!

:naughty:

Opublikowano

ucho po żarnik podjadę jutro ok?

btw soczewki z B8 robią :shock3:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Rumak po tym meczu poleci :whistling: o ile Niebiescy utrzymają wynik

Opublikowano

oki

Opublikowano
ucho po żarnik podjadę jutro ok?

btw soczewki z B8 robią :shock3:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Rumak po tym meczu poleci :whistling: o ile Niebiescy utrzymają wynik

i dobrze, że poleci - facet mnie wqrwia od początku :decayed: a uciesze się podwójnie jak właśnie po przegranej z Ruchem :wink:

Opublikowano
btw soczewki z B8 robią :shock3:

i jak te soczewki, jaki tam jest żarnik d2s ? a wcześniej miałeś ori B6?

Opublikowano
btw soczewki z B8 robią :shock3:

i jak te soczewki, jaki tam jest żarnik d2s ? a wcześniej miałeś ori B6?

żarnik d1s, ori b6 bix nowki sztuki ,ale to nie świeciło w porównaniu do B8

Opublikowano

Bry wieczór:hi:

Ktoś miał styczność z kliniką 2000 w KTC ?

Opublikowano
Bry wieczór:hi:

Ktoś miał styczność z kliniką 2000 w KTC ?

nie :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Bry wieczór:hi:

Ktoś miał styczność z kliniką 2000 w KTC ?

nie :wink:

Art Ciebie już pytałem :grin:

Opublikowano

i pyry wycisnęły na 3:2

Opublikowano
i pyry wycisnęły na 3:2

:kwasny:

BTW jak Stawarczyk dalej będzie tyle chlać to wkrótce nawet w piłkę nie trafi :thumbdown:

Opublikowano

4-2 :facepalm:

Opublikowano
4-2 :facepalm:

no niestety, jak jeszcze raz zobaczę w sklepie Stawarczyka jak kupuje cały koszyk piw to go zjebię :naughty:

Opublikowano
btw soczewki z B8 robią :shock3:

i jak te soczewki, jaki tam jest żarnik d2s ? a wcześniej miałeś ori B6?

żarnik d1s, ori b6 bix nowki sztuki ,ale to nie świeciło w porównaniu do B8

myślę właśnie czy by u siebie nie bać z B8 , obecnie mam z saba i świeci dobrze w porównaniu z tym co miałem kiedyś to przepaś

:eusathink:

Opublikowano

można porównać przy najbliższej okazji. Ja czekam tylko na nowe żarniki i zakładam, ale już na kilkuletnich używkach osrama d1s urywa doope. Tylko dopasowanie tego do lamp z B6 to jest sztuka wyższa. Ja się poddałem i oddałem fachurze

Opublikowano

Psyt ;)

Tapatalk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.