Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest jak sie kupuje opony na sezon moze dwa zależy jak kto jeździ

:polew:

samo z ze siebie czy na dziurze przetrzasnales ?

jak ci :baseball:..... sezon , dwa

nówki sztuki maja może 5-6 miesięcy

Miałes ubezpieczone te opony? :kwasny:

nie, ale mam paragon i bede to reklamował bo opony kupione 17.06 tego roku

Jedyna opcja to stanąć koło dużej dziury, porobić foty i żądać kasy od zarządu dróg. Bo reklamacji raczej Ci nie uznają...

też tak myślę, nie znam żadnej historii aby komuś uznali reklamację na oponę (obojętnie jakie uszkodzenie) :kwasny:

jedynie tak jak hammer mówi, albo ewentualnie kupić już tą jedną, nową sztuke i wziąść ubezpieczenie na nią za 20zł, mi jak kupowałem na oponeo swoje gumy powiedzieli że niby "cokolwiek by się nie stało, czy wjade w dziure, czy mi przetną opone... to wymieniają mi na nową" Pojeździć tydzień czasu i wcisnąć im na reklamację tą co masz w tej chwili :whistling: Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale w ostateczności można by spróbować, no chyba że mają na takim np oponeo w systemie w jakich dniach z jakim dotem opony sprzedawali, wtedy lipa :whistling:

jakby się udalo będziesz 1 opone do przodu, którą potem szłoby opchnąć :wink:

co wy gadacie, soprano miał taki sam przypadek na oponie albona dwoch z przodu już nie pamiętam i dostał 2 sztuki nowe na gwarancji bez żadnego ale :whistling:

PS. THX ucho za niedzielnego spontana :decayed::decayed:

wyborowa jednak lepsza -> miodzio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Tak to jest jak sie kupuje opony na sezon moze dwa zależy jak kto jeździ

:polew:

samo z ze siebie czy na dziurze przetrzasnales ?

jak ci :baseball:..... sezon , dwa

nówki sztuki maja może 5-6 miesięcy

Miałes ubezpieczone te opony? :kwasny:

nie, ale mam paragon i bede to reklamował bo opony kupione 17.06 tego roku

Jedyna opcja to stanąć koło dużej dziury, porobić foty i żądać kasy od zarządu dróg. Bo reklamacji raczej Ci nie uznają...

też tak myślę, nie znam żadnej historii aby komuś uznali reklamację na oponę (obojętnie jakie uszkodzenie) :kwasny:

jedynie tak jak hammer mówi, albo ewentualnie kupić już tą jedną, nową sztuke i wziąść ubezpieczenie na nią za 20zł, mi jak kupowałem na oponeo swoje gumy powiedzieli że niby "cokolwiek by się nie stało, czy wjade w dziure, czy mi przetną opone... to wymieniają mi na nową" Pojeździć tydzień czasu i wcisnąć im na reklamację tą co masz w tej chwili :whistling: Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale w ostateczności można by spróbować, no chyba że mają na takim np oponeo w systemie w jakich dniach z jakim dotem opony sprzedawali, wtedy lipa :whistling:

jakby się udalo będziesz 1 opone do przodu, którą potem szłoby opchnąć :wink:

co wy gadacie, soprano miał taki sam przypadek na oponie albona dwoch z przodu już nie pamiętam i dostał 2 sztuki nowe na gwarancji bez żadnego ale :whistling:

PS. THX ucho za niedzielnego spontana :decayed::decayed:

wyborowa jednak lepsza -> miodzio :wink:

Te same opony kupione w tej samej firmie? Próbuj, choć ja tego nie widzę :whistling:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czujnik muszę wcześniej wymienić bo ujj mnie trafia jak on piszczy:facepalm: więc na fona czekam

Turzol coś pisał że mu kanału trzeba,

długi dzień przed nami :naughty: i się ogarnie wszystko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

siema degustatorzy

Pajda ani się nie zastanawiaj dzwon do typa od opon powiedz mu co i jak i niech wymienia a tą mu odeślesz

tak dla ścisłości tematu

ja miałem tak ze

miałem cycków dwa jeden ja lewym tyle drugi na prawym tyle od wewnętrznej strony obydwa

zadzwoniłem powiedziałem co i jak lekki pocisłem farmazon gość ustwial sie ze mnie na nastepny dzien u wulkanizatora pooglądał i wymienił, spisał protokół i tyle

tylko ze jak je zakładałem u nich w serwisie i trochę więcej zapłaciłem niż pajda a poza tym ja je miałem na aucie max 4 tygodnie i max 1000km a może i mniej a pajda ma je 6 miechów

Pajda nie daj się wydymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tak jaki pisałem wczoraj myślę, że koło 16 możemy się spiknąć u mnie na garażu :wink:

dam cyne jak się już ogarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki czujnik?:shock3:

cofania

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Pany tak jaki pisałem wczoraj myślę, że koło 16 możemy się spiknąć u mnie na garażu :wink:

dam cyne jak się już ogarnę

:thumbup1:

multis z Arturem ogarniemy nasze auta wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

siema degustatorzy

Pajda ani się nie zastanawiaj dzwon do typa od opon powiedz mu co i jak i niech wymienia a tą mu odeślesz

tak dla ścisłości tematu

ja miałem tak ze

miałem cycków dwa jeden ja lewym tyle drugi na prawym tyle od wewnętrznej strony obydwa

zadzwoniłem powiedziałem co i jak lekki pocisłem farmazon gość ustwial sie ze mnie na nastepny dzien u wulkanizatora pooglądał i wymienił, spisał protokół i tyle

tylko ze jak je zakładałem u nich w serwisie i trochę więcej zapłaciłem niż pajda a poza tym ja je miałem na aucie max 4 tygodnie i max 1000km a może i mniej a pajda ma je 6 miechów

Pajda nie daj się wydymać

pod jaki nr dzoniłeś ? na infolinie ?

kurna muszą mi to wymienić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...