Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jaki czujnik?:shock3:

cofania

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Pany tak jaki pisałem wczoraj myślę, że koło 16 możemy się spiknąć u mnie na garażu :wink:

dam cyne jak się już ogarnę

:thumbup1:

multis z Arturem ogarniemy nasze auta wczesniej

Szczur oddał czujnik ? :kox:

Wracam z work, opierdole obiada, lapka pod pache i ogień :banan:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szczur oddał czujnik ? :kox:

miałem jeszcze jeden w domu:naughty:
Opublikowano

Szczur oddał czujnik ? :kox:

miałem jeszcze jeden w domu:naughty:

:thumbup1:

Opublikowano

Odczuwam dziwne praktyki jak tu zaglądam jak wchodzę na forum pisze cos w tym temacie to wszyscy znikają i cisza :confused:

Opublikowano

Siemanko

wysłane z one v :)

Opublikowano
Odczuwam dziwne praktyki jak tu zaglądam jak wchodzę na forum pisze cos w tym temacie to wszyscy znikają i cisza :confused:

nikt Cie nie lubi :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

będę na garażu za jakieś 30min

Opublikowano
Odczuwam dziwne praktyki jak tu zaglądam jak wchodzę na forum pisze cos w tym temacie to wszyscy znikają i cisza :confused:

nikt Cie nie lubi :decayed:

tak myślałem ale wolałem się upewnić

a wiec nic nie pozostaje tylko się pożegnać :hi:nara rezacze :hi:

Opublikowano

Soprano tyś jest sciul:grin:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

qurwa człowiek wyjedzie na miasto i ujj 100zeta smarkata polizjantka wlepia za stanie na przystanku:facepalm:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

Soprano tyś jest sciul:grin:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

qurwa człowiek wyjedzie na miasto i ujj 100zeta smarkata polizjantka wlepia za stanie na przystanku:facepalm:

suka :decayed:

Opublikowano

młoda suka wredna

a najlepszy tekst jej był ze wszystko ma nagrane na foto a na monitorze było widać jarisa i doki audi :doh: ale numery ma nagrane tak twierdzi

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

a babce doebała za to że jej się żarówka spaliła :facepalm:

baby to uje:banan:

Opublikowano

tośmy logi porobili. 100pln w dupe :decayed:

Opublikowano

?

Tapatalk

Opublikowano
tośmy logi porobili. 100pln w dupe :decayed:

Parodia :facepalm::facepalm:

Ostatnio znajomy dostał mandat za nietrzymanie kierowcy jadąc na rowerze :doh:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja kilka lat temu zajechałem do gliwic na rowerze a że najbliżej było wracać A4 poboczem to też tak zrobilismy z kumplem. Pech chciał że akurat jechali niebiescy i 250 nie moje. Tak to już jest jak sie pije to człowiek nie mysli :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a macie

"

Audi A4 B6

Audi A4 generacji B6 to typowy przykład motoryzacyjnej sztampy. Co prawda, karoseria wygląda całkiem elegancko, deska rozdzielcza pod względem ergonomii jest dopracowana do perfekcji, a ilość awarii nie przeraża.

Jednak auto jest potwornie nudne, po*prawne do granic możliwości i ewidentnie brakuje mu duszy! A-czwórka świetnie sprawdzi się w codziennej eksploatacji, ale nigdy nie przestanie być wyłącznie rozsądnym środkiem transportu. "

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.