Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"prawdopodobnie jest to najlepiej utrzymane A4 B6 w Polsce" trzeba mieć nieźle zryty beret żeby coś takiego napisać :grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"prawdopodobnie jest to najlepiej utrzymane A4 B6 w Polsce" trzeba mieć nieźle zryty beret żeby coś takiego napisać :grin::grin::grin:

- xenenowe światła przednie typu HID :facepalm::doh:

Opublikowano

"prawdopodobnie jest to najlepiej utrzymane A4 B6 w Polsce" trzeba mieć nieźle zryty beret żeby coś takiego napisać :grin::grin::grin:

- xenenowe światła przednie typu HID :facepalm::doh:

cały opis jest dupny:grin::grin:

Opublikowano

to jest klubowa furka :wink:więc wiecie :grin:

Opublikowano

Miszka da się jutro z garażu skorzystać :wink:

Opublikowano
Miszka da się jutro z garażu skorzystać :wink:

lekko Panie , też w sumie muszę coś podłubać przy sztruclu :decayed:ale dopiero popo bo moja rano jedzie na kilka godzin i zostaję z małą :wink:

btw Multis podjedź to w końcu tą flachę dostaniesz...a może ją ojebiemy, jak nie daję ją Uchowi, Uchemu czy jak to się tam odmienia :decayed:

Opublikowano

lekko Panie , też w sumie muszę coś podłubać przy sztruclu :decayed:ale dopiero popo bo moja rano jedzie na kilka godzin i zostaję z małą :wink:

btw Multis podjedź to w końcu tą flachę dostaniesz...a może ją ojebiemy, jak nie daję ją Uchowi, Uchemu czy jak to się tam odmienia :decayed:

OK

to jutro spot się szykuje w Tychach z ako:decayed:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

czterech klubowiczów będzie :wink:

Opublikowano
Miszka da się jutro z garażu skorzystać :wink:

lekko Panie , też w sumie muszę coś podłubać przy sztruclu :decayed:ale dopiero popo bo moja rano jedzie na kilka godzin i zostaję z małą :wink:

btw Multis podjedź to w końcu tą flachę dostaniesz...a może ją ojebiemy, jak nie daję ją Uchowi, Uchemu czy jak to się tam odmienia :decayed:

A padaką żony da radę podjechać? Muszę uzupełnić olej w skrzyni a bez kanału ciężki temat

Opublikowano

Ja tam nie widzę żadnego klubowicza :tongue4:

Opublikowano

Czepiasz się:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Miszka da się jutro z garażu skorzystać :wink:

lekko Panie , też w sumie muszę coś podłubać przy sztruclu :decayed:ale dopiero popo bo moja rano jedzie na kilka godzin i zostaję z małą :wink:

btw Multis podjedź to w końcu tą flachę dostaniesz...a może ją ojebiemy, jak nie daję ją Uchowi, Uchemu czy jak to się tam odmienia :decayed:

A padaką żony da radę podjechać? Muszę uzupełnić olej w skrzyni a bez kanału ciężki temat

luźno ale musimy się obrobić w 3h bo grafik napięty :wink:

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

Ja tam nie widzę żadnego klubowicza :tongue4:

WŁADCY POSTÓW i UŻYTKOWNICY :acute:

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

a co do alko spota ja ma 1,3km spod garażu do domu to może się uda :grin:

Opublikowano

Po 15 jestem jutro do dyspozycji. Baterie naladowane. Vag gotowy. Wątroba też ;)

Tapatalk

Opublikowano
Po 15 jestem jutro do dyspozycji. Baterie naladowane. Vag gotowy. Wątroba też ;)

Tapatalk

i to jest dobra pora...niedługo się ciemno zrobi itp :decayed:

ale zaś koszta bo jutro święto a flachy dla Ciebie nie mam więc zaś na szteli trza będzie przepłacać :grin:

Opublikowano

To nie piekarnia nie pali się

Tapatalk

Opublikowano
To nie piekarnia nie pali się

Tapatalk

od wakacji :facepalm:

Opublikowano

Jak sie na cos czeka to lepiej smakuje

Tapatalk

Opublikowano
Jak sie na cos czeka to lepiej smakuje

Tapatalk

to jutro liter na exa :kox:

Opublikowano
Po 15 jestem jutro do dyspozycji. Baterie naladowane. Vag gotowy. Wątroba też ;)

Tapatalk

i to jest dobra pora...niedługo się ciemno zrobi itp :decayed:

ale zaś koszta bo jutro święto a flachy dla Ciebie nie mam więc zaś na szteli trza będzie przepłacać :grin:

ty ale wcześniej trza porezać:decayed:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

zdrówko :decayed:

Opublikowano
Po 15 jestem jutro do dyspozycji. Baterie naladowane. Vag gotowy. Wątroba też ;)

Tapatalk

i to jest dobra pora...niedługo się ciemno zrobi itp :decayed:

ale zaś koszta bo jutro święto a flachy dla Ciebie nie mam więc zaś na szteli trza będzie przepłacać :grin:

ty ale wcześniej trza porezać:decayed:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

zdrówko :decayed:

wcześniej nie dam rady :kwasny: Ula jedzie na 10, piszą jakiś operat szacunkowy więc luźno 3 godziny zejdą to mamy 13-14-tą jakiś obiad więc najwcześniej od 15-tej będę wolny

Opublikowano

Tak to jest jak sie kupuje opony na sezon moze dwa zależy jak kto jeździ

:polew:

samo z ze siebie czy na dziurze przetrzasnales ?

jak ci :baseball:..... sezon , dwa

nówki sztuki maja może 5-6 miesięcy

Miałes ubezpieczone te opony? :kwasny:

nie, ale mam paragon i bede to reklamował bo opony kupione 17.06 tego roku

Jedyna opcja to stanąć koło dużej dziury, porobić foty i żądać kasy od zarządu dróg. Bo reklamacji raczej Ci nie uznają...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.