Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak nas jutro tylu bedzie to wezme 2 lapki. Ucho masz moj kabel?

Tapatalk

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ucho& Multis - logi można trzasnąć wcześniej. Na Sublach jest akurat fajna kreska do logów

Opublikowano

Tak to jest jak sie kupuje opony na sezon moze dwa zależy jak kto jeździ

:polew:

samo z ze siebie czy na dziurze przetrzasnales ?

jak ci :baseball:..... sezon , dwa

nówki sztuki maja może 5-6 miesięcy

Miałes ubezpieczone te opony? :kwasny:

nie, ale mam paragon i bede to reklamował bo opony kupione 17.06 tego roku

Jedyna opcja to stanąć koło dużej dziury, porobić foty i żądać kasy od zarządu dróg. Bo reklamacji raczej Ci nie uznają...

też tak myślę, nie znam żadnej historii aby komuś uznali reklamację na oponę (obojętnie jakie uszkodzenie) :kwasny:

Opublikowano

ucho weź przetwornice

Opublikowano

Szykuje sie spotowo-vagowy-alko poniedziałek ;)

Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

Tak to jest jak sie kupuje opony na sezon moze dwa zależy jak kto jeździ

:polew:

samo z ze siebie czy na dziurze przetrzasnales ?

jak ci :baseball:..... sezon , dwa

nówki sztuki maja może 5-6 miesięcy

Miałes ubezpieczone te opony? :kwasny:

nie, ale mam paragon i bede to reklamował bo opony kupione 17.06 tego roku

Jedyna opcja to stanąć koło dużej dziury, porobić foty i żądać kasy od zarządu dróg. Bo reklamacji raczej Ci nie uznają...

+ !!!!!! ściągnąć "drogówkę"....pajda zrób tak ,a jeszcze mi podziękujesz ;)

wysłane z one v :)

Opublikowano

Tak to jest jak sie kupuje opony na sezon moze dwa zależy jak kto jeździ

:polew:

samo z ze siebie czy na dziurze przetrzasnales ?

jak ci :baseball:..... sezon , dwa

nówki sztuki maja może 5-6 miesięcy

Miałes ubezpieczone te opony? :kwasny:

nie, ale mam paragon i bede to reklamował bo opony kupione 17.06 tego roku

Jedyna opcja to stanąć koło dużej dziury, porobić foty i żądać kasy od zarządu dróg. Bo reklamacji raczej Ci nie uznają...

też tak myślę, nie znam żadnej historii aby komuś uznali reklamację na oponę (obojętnie jakie uszkodzenie) :kwasny:

jedynie tak jak hammer mówi, albo ewentualnie kupić już tą jedną, nową sztuke i wziąść ubezpieczenie na nią za 20zł, mi jak kupowałem na oponeo swoje gumy powiedzieli że niby "cokolwiek by się nie stało, czy wjade w dziure, czy mi przetną opone... to wymieniają mi na nową" Pojeździć tydzień czasu i wcisnąć im na reklamację tą co masz w tej chwili :whistling: Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale w ostateczności można by spróbować, no chyba że mają na takim np oponeo w systemie w jakich dniach z jakim dotem opony sprzedawali, wtedy lipa :whistling:

jakby się udalo będziesz 1 opone do przodu, którą potem szłoby opchnąć :wink:

Opublikowano
psyt :wink:

z8hl.jpg

no to psssyt , zdrówko :decayed:

Opublikowano

Musti, a co to, to małe ? :wink:

PS. zdrówko :naughty:

Opublikowano
Musti, a co to, to małe ? :wink:

PS. zdrówko :naughty:

takie tam DOPE :decayed:

zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi :wink:

Opublikowano

3 psyt .....od Miszki ,ucha i Multisa z rejonu :decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano
Musti, a co to, to małe ? :wink:

PS. zdrówko :naughty:

takie tam DOPE :decayed:

zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi :wink:

ale to małe, zielone z perły :wink:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

3 psyt .....od Miszki ,ucha i Multisa z rejonu :decayed:

wysłane z one v :)

najlepsze :wink:

Opublikowano
Musti, a co to, to małe ? :wink:

PS. zdrówko :naughty:

takie tam DOPE :decayed:

zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi :wink:

ale to małe, zielone z perły :wink:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

3 psyt .....od Miszki ,ucha i Multisa z rejonu :decayed:

wysłane z one v :)

najlepsze :wink:

to małe coś to otwieracz do Perły który dostałem w sumie dwa dostałem jak kupiłem dwie kraty perły :banan:

tak więc wpadaj Arti to coś wychylimy :naughty:

Opublikowano
Musti, a co to, to małe ? :wink:

PS. zdrówko :naughty:

takie tam DOPE :decayed:

zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi :wink:

ale to małe, zielone z perły :wink:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

3 psyt .....od Miszki ,ucha i Multisa z rejonu :decayed:

wysłane z one v :)

najlepsze :wink:

to małe coś to otwieracz do Perły który dostałem w sumie dwa dostałem jak kupiłem dwie kraty perły :banan:

tak więc wpadaj Arti to coś wychylimy :naughty:

najszybciej to chyba w BT :kwasny::wink::decayed:

Opublikowano
Musti, a co to, to małe ? :wink:

PS. zdrówko :naughty:

takie tam DOPE :decayed:

zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi :wink:

ale to małe, zielone z perły :wink:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

3 psyt .....od Miszki ,ucha i Multisa z rejonu :decayed:

wysłane z one v :)

najlepsze :wink:

to małe coś to otwieracz do Perły który dostałem w sumie dwa dostałem jak kupiłem dwie kraty perły :banan:

tak więc wpadaj Arti to coś wychylimy :naughty:

najszybciej to chyba w BT :kwasny::wink::decayed:

niet :naughty::jerk:

Opublikowano

Artur i Multis dzwońce,przetwornica w aucie leży :wink:

Miszka jak będziesz wolny to czekam na fona:decayed:

Pajda miło było:kox::drunk:

Opublikowano

Tak to jest jak sie kupuje opony na sezon moze dwa zależy jak kto jeździ

:polew:

samo z ze siebie czy na dziurze przetrzasnales ?

jak ci :baseball:..... sezon , dwa

nówki sztuki maja może 5-6 miesięcy

Miałes ubezpieczone te opony? :kwasny:

nie, ale mam paragon i bede to reklamował bo opony kupione 17.06 tego roku

Jedyna opcja to stanąć koło dużej dziury, porobić foty i żądać kasy od zarządu dróg. Bo reklamacji raczej Ci nie uznają...

też tak myślę, nie znam żadnej historii aby komuś uznali reklamację na oponę (obojętnie jakie uszkodzenie) :kwasny:

jedynie tak jak hammer mówi, albo ewentualnie kupić już tą jedną, nową sztuke i wziąść ubezpieczenie na nią za 20zł, mi jak kupowałem na oponeo swoje gumy powiedzieli że niby "cokolwiek by się nie stało, czy wjade w dziure, czy mi przetną opone... to wymieniają mi na nową" Pojeździć tydzień czasu i wcisnąć im na reklamację tą co masz w tej chwili :whistling: Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale w ostateczności można by spróbować, no chyba że mają na takim np oponeo w systemie w jakich dniach z jakim dotem opony sprzedawali, wtedy lipa :whistling:

jakby się udalo będziesz 1 opone do przodu, którą potem szłoby opchnąć :wink:

co wy gadacie, soprano miał taki sam przypadek na oponie albona dwoch z przodu już nie pamiętam i dostał 2 sztuki nowe na gwarancji bez żadnego ale :whistling:

PS. THX ucho za niedzielnego spontana :decayed::decayed:

wyborowa jednak lepsza -> miodzio :wink:

Opublikowano

:hi:

Tapatalk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.