Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pany ktoś chętny jutro na kręgle ???

Garage -

z chęcią, ale nie pasi mi ten i kilkadziesiąt najbliższych weekendów :decayed:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Pany, mam takie 18" ale wydaje mi się, że do mojej nie bardzo to spasuje ( co myślicie? )..... jak coś, to pójdą do sprzedaży :whistling:

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/91/59/34/3691593457

ja myślę ze idealnie pasuje :decayed: na zime :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mysle ze tak 17 bedzie ok

takie do twojego raczej nie bez tego czarnego to jeszcze

ja na przyszly rok zmieniam alusy na rs6 18 bo przy tych avusach nie wyrobie na dekle

Opublikowano
pany ktoś chętny jutro na kręgle ???

Garage -

z chęcią, ale nie pasi mi ten i kilkadziesiąt najbliższych weekendów :decayed:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Pany, mam takie 18" ale wydaje mi się, że do mojej nie bardzo to spasuje ( co myślicie? )..... jak coś, to pójdą do sprzedaży :whistling:

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/91/59/34/3691593457

ja myślę ze idealnie pasuje :decayed: na zime :wink:

wolę zabrać Żonę na romantyczną kolację niż przesiadać się na zimę z 16" na 17" i inwestować w opony :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Tapatalk

Opublikowano
pany ktoś chętny jutro na kręgle ???

Garage -

z chęcią, ale nie pasi mi ten i kilkadziesiąt najbliższych weekendów :decayed:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Pany, mam takie 18" ale wydaje mi się, że do mojej nie bardzo to spasuje ( co myślicie? )..... jak coś, to pójdą do sprzedaży :whistling:

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/91/59/34/3691593457

ja myślę ze idealnie pasuje :decayed: na zime :wink:

wolę zabrać Żonę na romantyczną kolację niż przesiadać się na zimę z 16" na 17" i inwestować w opony :grin:

no co ty gadasz ...:whistling:

:hi:

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ----------

mysle ze tak 17 bedzie ok

takie do twojego raczej nie bez tego czarnego to jeszcze

ja na przyszly rok zmieniam alusy na rs6 18 bo przy tych avusach nie wyrobie na dekle

nie wiem czy ory były w 18 czy czasem się nie zaczynały od 19" :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

od 18' ori :wink:

morgen :hi:

Opublikowano

siemka

Opublikowano

:hi:

wysłane z one v :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
pany ktoś chętny jutro na kręgle ???

Garage -

mysle ze tak 17 bedzie ok

takie do twojego raczej nie bez tego czarnego to jeszcze

ja na przyszly rok zmieniam alusy na rs6 18 bo przy tych avusach nie wyrobie na dekle

nie wiem czy ory były w 18 czy czasem się nie zaczynały od 19" :whistling:

pajda mi chodzi ze o 17 godzinie na kregle ide

a te fele i tak nie pasuja do b5

Opublikowano

:siema:

Czy ktoś wie co się dzieje z Krolem?

Soprano na ktora idziesz na te kręgle?

Opublikowano

nikt, nic nie wie :whistling:

Opublikowano

Krola porwały zielone ludki. :grin:

Opublikowano
:siema:

Czy ktoś wie co się dzieje z Krolem?

Soprano na ktora idziesz na te kręgle?

Nie idę bo garaż dziś jest zarezerwowany

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Krola porwały zielone ludki. :grin:

Krola nie ma bo się boi odpowiedzialności

Opublikowano

wyczuwam gorzałę i :palacz::kox:

Opublikowano
:hi::hi::naughty::naughty::hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.