Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ciekawe jak

Robiąc kalibrację ...silniczki poznają wartości graniczne pracy (wychylenia klap) ...;)

wysłane z one v :)

aha

jasne i wszystko wiem

czym to zrobic ?

i najwaznejsze jak ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ciekawe jak

robiąc kalibrację ...silniczki poznają wartości graniczne pracy (wychylenia klap) ...;)

wysłane z one v :)

aha

jasne i wszystko wiem

czym to zrobic ?

I najwaznejsze jak ?

vagiem
Opublikowano
:grin::whistling: Na bank teraz wie co i jak.:naughty:
Opublikowano

Basic settings i ustawic grupe 000. Oczywiscue w sekcji auto-hvac

Opublikowano
ciekawe jak

robiąc kalibrację ...silniczki poznają wartości graniczne pracy (wychylenia klap) ...;)

wysłane z one v :)

aha

jasne i wszystko wiem

czym to zrobic ?

I najwaznejsze jak ?

vagiem

trzeba go miec to raz

a dwa Krolu żyje bo najpierw nie odebrał fona a potem odbił i wyłączył tel

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Basic settings i ustawic grupe 000. Oczywiscue w sekcji auto-hvac

i to jest odpowiedz :hi:

Opublikowano

a dwa Krolu żyje bo najpierw nie odebrał fona a potem odbił i wyłączył tel

za jaja go powieszę :grin:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

Opublikowano
co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

A co z tą uszkodzoną oponą ??

Opublikowano
co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

A co z tą uszkodzoną oponą ??

poszła w czwartek do reklamacji , teraz maja 14 dni na odp.

ale chyba nic z tego nie bedzie bo jak gosciowi wysłałem zdjęcie to mi dano że to jest uszkodzenie mechaniczne i że mam prawo do reklamacji więc poszło do reklamacji

Opublikowano
co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

b6 czy b7 będzie

Opublikowano
co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

b6 czy b7 będzie

b7 :decayed:

Opublikowano
co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

b6 czy b7 będzie

b7 :decayed:

czyli muszę lusterko ci kupić:wink:

quwa a miałem już nic nie robić:facepalm:

Opublikowano
co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

b6 czy b7 będzie

b7 :decayed:

czyli muszę lusterko ci kupić:wink:

quwa a miałem już nic nie robić:facepalm:

tak, czarne proszę :wink: nie musi być z kompasem :whistling:

Opublikowano
co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

b6 czy b7 będzie

b7 :decayed:

czyli muszę lusterko ci kupić:wink:

quwa a miałem już nic nie robić:facepalm:

tak, czarne proszę :wink: nie musi być z kompasem :whistling:

:grin:

wysłane z one v :)

Opublikowano
co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

b6 czy b7 będzie

b7 :decayed:

:good: Załatwiasz przez TU? Jakiej marki szyba? :cool:

co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

b6 czy b7 będzie

b7 :decayed:

czyli muszę lusterko ci kupić:wink:

quwa a miałem już nic nie robić:facepalm:

tak, czarne proszę :wink: nie musi być z kompasem :whistling:

:good: :good:

Opublikowano
co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

b6 czy b7 będzie

b7 :decayed:

:good: Załatwiasz przez TU? Jakiej marki szyba? :cool:

co tam alkony :decayed:

opony na zime zamówione a i w środę wymiana szyby :naughty::whistling:

b6 czy b7 będzie

b7 :decayed:

czyli muszę lusterko ci kupić:wink:

quwa a miałem już nic nie robić:facepalm:

tak, czarne proszę :wink: nie musi być z kompasem :whistling:

:good: :good:

szyba Saint-Gobain Sekurit - taka zresztą mam na pozostałych moich szybach :wink:, załatwiam prv.

Opublikowano

:naughty::jerk::jerk:

Opublikowano
:naughty::jerk::jerk:

ujowe :decayed:

Opublikowano

no lipa fc**j nie wiem czym się ludzie jarają

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.