Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli na pierwszą zimę, wezmę ten wosk myślę - zobaczę czym to się je :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i już w doma podrzucił mnie kumpel Mercedesem widać Ci od Audi to wieśniaki i nawet pomóc koledze nie chcą :decayed:

swoją drogą Mietek CLK 270cdi chyb 2004rok nie idzie jak należy, żere dyche i w środku brzydki jak kupa :doh:

Opublikowano
i już w doma podrzucił mnie kumpel Mercedesem widać Ci od Audi to wieśniaki i nawet pomóc koledze nie chcą :decayed:

swoją drogą Mietek CLK 270cdi chyb 2004rok nie idzie jak należy, żere dyche i w środku brzydki jak kupa :doh:

Ale Ty podobno lubisz kupy :decayed:

Opublikowano
i już w doma podrzucił mnie kumpel Mercedesem widać Ci od Audi to wieśniaki i nawet pomóc koledze nie chcą :decayed:

swoją drogą Mietek CLK 270cdi chyb 2004rok nie idzie jak należy, żere dyche i w środku brzydki jak kupa :doh:

Ale Ty podobno lubisz kupy :decayed:

dobry klocek nie jest zły :grin:

Opublikowano
:grin::facepalm::decayed:
Opublikowano
i już w doma podrzucił mnie kumpel Mercedesem widać Ci od Audi to wieśniaki i nawet pomóc koledze nie chcą :decayed:

swoją drogą Mietek CLK 270cdi chyb 2004rok nie idzie jak należy, żere dyche i w środku brzydki jak kupa :doh:

Ale Ty podobno lubisz kupy :decayed:

dobry klocek nie jest zły :grin:

:decayed::grin:

Opublikowano

Pany kto był ostatnio na giełdzie w Gliwicach? Jest już normalny zjazd z A4 na Sośnice czy trzeba mieszać

Opublikowano

:hi:

Pigułka. Druga najlepsza rzecz, którą kobieta połyka żeby zapobiec ciąży.

Co jest szczytem egocentryzmu?

- Powiedzieć do dziewczyny, która właśnie zrobiła ci loda: "Niezły byłem, co?

W co sie bawią dzieci w sosnowcu ??

-w miasto...

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano
:hi:

Pigułka. Druga najlepsza rzecz, którą kobieta połyka żeby zapobiec ciąży.

Co jest szczytem egocentryzmu?

- Powiedzieć do dziewczyny, która właśnie zrobiła ci loda: "Niezły byłem, co?

W co sie bawią dzieci w sosnowcu ??

-w miasto...

pierwsze dwa mnie rozjebały - nie znałem tego

trzecie stare ale dobre bo o sosnowcu :kox:

Opublikowano
Pany kto był ostatnio na giełdzie w Gliwicach? Jest już normalny zjazd z A4 na Sośnice czy trzeba mieszać

węzeł sośnica nie można nazwać normalnym:facepalm: ale zjedziesz bez problemu:wink:

Opublikowano
Pany kto był ostatnio na giełdzie w Gliwicach? Jest już normalny zjazd z A4 na Sośnice czy trzeba mieszać

węzeł sośnica nie można nazwać normalnym:facepalm: ale zjedziesz bez problemu:wink:

nooo ale to w końcu największy węzeł w Europie :decayed:

Opublikowano

no...akurat opisany jest dobrze :naughty::kox: ....jak nigdy z resztą :wink:

Opublikowano

Podobno mają wypuścić lusterka dla kobiet, z wbudowanym photoshopem :)

Opublikowano
Pany kto był ostatnio na giełdzie w Gliwicach? Jest już normalny zjazd z A4 na Sośnice czy trzeba mieszać

węzeł sośnica nie można nazwać normalnym:facepalm: ale zjedziesz bez problemu:wink:

thx, jedziesz?

Jutro z rana walcze z Pololotem żony. Zaś się rozkraczył i stoi na os O gdzieś na ulicy :facepalm:

Opublikowano

Turzol, wciepnij pompe na bagażnik, kajś bym cie ustrzelił, albo wieczorem bede koło ciebie:)

:naughty:

Opublikowano
Turzol, wciepnij pompe na bagażnik, kajś bym cie ustrzelił, albo wieczorem bede koło ciebie:)

:naughty:

wciepne, jutro akurat mam wolne to sie gdzies spikniemy.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.