Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

ucho jak robota nie zasypałocię jeszcze, webasto grzeje:kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

ucho jak robota nie zasypałocię jeszcze, webasto grzeje:kox:

marzenie :naughty::whistling:

Opublikowano

Taaaa... :whistling:

Opublikowano

Spokojnie, za 4 miesiące Wam przejdzie :grin:

Opublikowano

:hi:

koło 17 potrzebuje ale dzięki Panowie za chęci

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

ucho jak robota nie zasypałocię jeszcze, webasto grzeje:kox:

marzenie :naughty::whistling:

Taaaa... :whistling:

Grzeje i ti jak:wink:

A sniegu jeszcze jak na lekarsrwo:grin:

Grześ dla ciebie będę wiedzial co i jak jutro bo kumpel byl w trasie:wink:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Polecacie jakąś myjnie ręczna w centrum Katowic? Żeby mi też po myciu zabezpieczyli lakier na zimę?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Polecacie jakąś myjnie ręczna w centrum Katowic? Żeby mi też po myciu zabezpieczyli lakier na zimę?

Żeby był sens zabezpieczenia lakieru np. woskiem syntetycznym to lakier musi być odpowiednio przygotowany. Podjedź do mrcleaner.pl na pewno Ci pomogą.

Opublikowano

Żeby był sens zabezpieczenia lakieru np. woskiem syntetycznym to lakier musi być odpowiednio przygotowany. Podjedź do mrcleaner.pl na pewno Ci pomogą.

Wiesz co wolę aby na pierwszą zimę mi to ktoś zrobił, jest już za pasem a ja fizycznie się nie wyrobię się teraz aby to zrobić :(

Opublikowano

Żeby był sens zabezpieczenia lakieru np. woskiem syntetycznym to lakier musi być odpowiednio przygotowany. Podjedź do mrcleaner.pl na pewno Ci pomogą.

Wiesz co wolę aby na pierwszą zimę mi to ktoś zrobił, jest już za pasem a ja fizycznie się nie wyrobię się teraz aby to zrobić :(

Dlatego podjedź do nich i zapytaj, na pewno coś Ci zaproponują :wink:

Opublikowano

Kurczę jakoś pierwsze rzuciło mi się w oczy, że to sklep wysyłkowy - dzięki, podjadę tam jeszcze dziś :)

Opublikowano

Panowie , mam pytanie czy ktoś miał by chwilę wolną by oglądnąć to audi ? => Audi A4 12500.00 PLN. - otoMoto.pl

Poprostu czy to ulep czy sie nadaje do czegoś :) i co było w nim lakierowane :)

Opublikowano
Panowie , mam pytanie czy ktoś miał by chwilę wolną by oglądnąć to audi ? => Audi A4 12500.00 PLN. - otoMoto.pl

Poprostu czy to ulep czy sie nadaje do czegoś :) i co było w nim lakierowane :)

zagadaj do addassko jest z Siemianowic :wink:

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

kiedyś oglądałem u nich inną furkę i była całkiem wporzo tyle mogę się wypowiedzieć o tym komisie

Opublikowano

Dzwoniłem MRC Detailing Katowice ť ekskluzywna kosmetyka samochodowa :)

1. umycie samochodu + zrobienie woskiem = 300/350 zł

2. umycie samochodu + zrobienie krawcowe = 600 zł

3. umycie samochodu + zrobienie ceramiką = 1100 zł

Powiedźcie mi - bo ja w życiu nie robiłem czegoś takiego (wszem i wobec, to mój pierwszy samochód na własność) to są normalne ceny? Potem jak takim woskiem zrobię to normalnie mogę jechać na myjkę, czy już po ptokach i znowu muszę jechać na takie coś?

Opublikowano
Dzwoniłem MRC Detailing Katowice ť ekskluzywna kosmetyka samochodowa :)

1. umycie samochodu + zrobienie woskiem = 300/350 zł

2. umycie samochodu + zrobienie krawcowe = 600 zł

3. umycie samochodu + zrobienie ceramiką = 1100 zł

Powiedźcie mi - bo ja w życiu nie robiłem czegoś takiego (wszem i wobec, to mój pierwszy samochód na własność) to są normalne ceny? Potem jak takim woskiem zrobię to normalnie mogę jechać na myjkę, czy już po ptokach i znowu muszę jechać na takie coś?

Możesz jechać na bez-dotyk i spłukiwać, bo jak użyjesz mycie + chemia to zmyjesz ten wosk. Dobra cena na ceramikę :thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.