Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Jeden c**j, byle by naladowany :decayed::decayed:

A ja powiem że nie do końca :decayed:

Miałem 100% naładowania i już nie chciał odpalać :wink:

bo liczy się prąd rozruchowy, czyli powinno się badać pod obciążeniem :naughty:

czyli powinno być jeden c**j ważne żeby odpalał :kox:

Cały Miszka :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Jeden c**j, byle by naladowany :decayed::decayed:

A ja powiem że nie do końca :decayed:

Miałem 100% naładowania i już nie chciał odpalać :wink:

bo liczy się prąd rozruchowy, czyli powinno się badać pod obciążeniem :naughty:

czyli powinno być jeden c**j ważne żeby odpalał :kox:

:naughty::grin:

Opublikowano

:siema: chlory :beer:

:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

leci ktoś dzisiaj na Żory ?

Opublikowano

Ja na Kontach Wrocławskich kibluje:wink:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Jeden c**j, byle by naladowany :decayed::decayed:

A ja powiem że nie do końca :decayed:

Miałem 100% naładowania i już nie chciał odpalać :wink:

bo liczy się prąd rozruchowy, czyli powinno się badać pod obciążeniem :naughty:

czyli powinno być jeden c**j ważne żeby odpalał :kox:

Cały Miszka :decayed:

no k**wa a niby nie ? co mnie wali jakiej firmy aku jak odpala to znaczy, że dobry

Opublikowano

no to psyt :drinks:ze szwagrem + pizza i składanie szafy :decayed:

Opublikowano
:beer::decayed:
Opublikowano

pajda pytanie mam

kiedy byś miał czas i możliwość użyczenia garażu aby ogarnąć zew foto i pakiet światło (białe ii czerwone ) ???

Opublikowano
pajda pytanie mam

kiedy byś miał czas i możliwość użyczenia garażu aby ogarnąć zew foto i pakiet światło (białe ii czerwone ) ???

Gangrena postępuje widzę :decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano
no to psyt :drinks:ze szwagrem + pizza i składanie szafy :decayed:
Podejscie nr 2 :naughty:
Opublikowano

Pyrsk 3 drin.....last i nyny :doh:

wysłane z one v :)

Opublikowano
pajda pytanie mam

kiedy byś miał czas i możliwość użyczenia garażu aby ogarnąć zew foto i pakiet światło (białe ii czerwone ) ???

hmm ciężko powiedzieć , a jaki czas prac przewidujesz ? ile godziny ? no w ten weekend bedzię ciężko chyba , a następny to jeszcze nie wiem jak robota na tygodniu pójdzie

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

no to psyt :drinks:ze szwagrem + pizza i składanie szafy :decayed:
Podejscie nr 2 :naughty:

dokładnie , ale tym razem wysłali dobry brakujący karton i instrukcje :naughty: no i szafa poskładana :decayed:

Opublikowano
pajda pytanie mam

kiedy byś miał czas i możliwość użyczenia garażu aby ogarnąć zew foto i pakiet światło (białe ii czerwone ) ???

hmm ciężko powiedzieć , a jaki czas prac przewidujesz ? ile godziny ? no w ten weekend bedzię ciężko chyba , a następny to jeszcze nie wiem jak robota na tygodniu pójdzie

hmm sam nie wiem trzeba bedzie sciagnac kazdy boczek schowek i polke kierowcy pociagnac kable i do modułu

lustra trza bedzie sciagnac silniczki ale to juz postaram sie ogarnac

w ten weekend nie dam rady pokomletowac gratow dopiero kupilem przelacznik do zamykania lusterek

oprucz tego jeszcze musze porobic zdjecia dla mutisa aby ten uklad zrobił

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

posaiada ktos biale i czerwone lampki z wtyczkami

albo same wtyczki ????????????????????????

Opublikowano

dobra wiadomość jest taka że ubezpieczenie opon działa :decayed: przebiłem zimową oponę koszt naprawy 45 zł zwrot na konto bez problemacji :kox:

drugie pozytywne info jest że na letniej miałem cycka dałem do reklamacji, dziś tel. że reklamacje uwzględniono i jutro jedzie do mnie nówka oponka Nokian :decayed:

Opublikowano

no widzisz

Opublikowano

:good:

wysłane z one v :)

Opublikowano

nie bede pisał ze pisali ze nie nie da sie ze takich zeczy nie uwzgledniaja ze tego sie nie reklamuje a jednak sie da

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.