Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1461357_548976771851099_695426046_n.jpg
Opublikowano

Wszystkiego dobrego Górniczki i Górniki

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

powiedzcie mi opy jaki aku kupić

Bosch

Centra

Warta

???

Opublikowano

powiedzcie mi opy jaki aku kupić

Bosch

Centra

Warta

???

Varta, Bulczas ma w dobrej cenie :wink:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Jakby ktoś coś słyszał na temat ładnej B6 w benzynce i rozsądnej cenie to proszę o info :naughty:

Opublikowano
Wszystkiego dobrego Górniczki i Górniki

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

powiedzcie mi opy jaki aku kupić

Bosch

Centra

Warta

???

:eusathink:

ja mam bosch :decayed: w Mysłowicach masz dobre ceny aku , dużo osób z forum tam kupowało ja osobiście również dla siebie i żony :wink:

Nowocar autocześci samochodowe nowe akumulatory

Opublikowano
Wszystkiego dobrego Górniczki i Górniki

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

powiedzcie mi opy jaki aku kupić

Bosch

Centra

Warta

???

MOLL taki jak idzie na pierwszy montaż

Opublikowano

ja mam centre i nienarzekam;)

dobrze dobierz "moc" aku i wez ten co jest w najlepszej cenie taka moja rada :wink:

Opublikowano

Jeden c**j, byle by naladowany :decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Jeden c**j, byle by naladowany :decayed::decayed:

dokładnie :kox:

Opublikowano

:hi:

Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

P.S. ale ta żona Lewego ma szynę! :kox: U Wojewódzkiego była!

jakie szyny taka stacja hehe :decayed:

:whistling:

Elo ... niezła jest ... :thumbup: ale jej stary nie śmiga leonem ... takie panny nie bujają się byle czym.. hahahahahaha ... :D:sly:

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Jebać ją czym jeździ... Ale sztuka fest! :naughty:
Wszystkiego dobrego Górniczki i Górniki

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

powiedzcie mi opy jaki aku kupić

Bosch

Centra

Warta

???

:eusathink:

ja mam bosch :decayed: w Mysłowicach masz dobre ceny aku , dużo osób z forum tam kupowało ja osobiście również dla siebie i żony :wink:

Nowocar autocześci samochodowe nowe akumulatory

Ja też tam brałem. :wink4: Ale jak Bulczas ma w dobrej cenie to... :wink:
Jeden c**j, byle by naladowany :decayed::decayed:
Tyż prowda! :decayed:
Opublikowano

Ja mam od roku nordstar 100Ah i jeszcze odpala :)

Tapatalk

Opublikowano

:hi:

wysłane z one v :)

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Jeden c**j, byle by naladowany :decayed::decayed:

A ja powiem że nie do końca :decayed:

Miałem 100% naładowania i już nie chciał odpalać :wink:

bo liczy się prąd rozruchowy, czyli powinno się badać pod obciążeniem :naughty:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Jeden c**j, byle by naladowany :decayed::decayed:

A ja powiem że nie do końca :decayed:

Miałem 100% naładowania i już nie chciał odpalać :wink:

bo liczy się prąd rozruchowy, czyli powinno się badać pod obciążeniem :naughty:

czyli powinno być jeden c**j ważne żeby odpalał :kox:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Jeden c**j, byle by naladowany :decayed::decayed:

A ja powiem że nie do końca :decayed:

Miałem 100% naładowania i już nie chciał odpalać :wink:

bo liczy się prąd rozruchowy, czyli powinno się badać pod obciążeniem :naughty:

Dobrze gada.

Tapatalk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.