Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie bede pisał ze pisali ze nie nie da sie ze takich zeczy nie uwzgledniaja ze tego sie nie reklamuje a jednak sie da

no jednak :decayed:

PS. soprano bede rezał u siebie czujnik deszczy i zmieniał MCE z B7 :naughty::facepalm::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jednak się skusiłeś :whistling:

służę pomocą :naughty:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

czego ci brakuje

jaki MK zakładasz ???

mam ci allegro przetrzepać czy do ASO idziesz ?

Opublikowano
jednak się skusiłeś :whistling:

służę pomocą :naughty:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

czego ci brakuje

jaki MK zakładasz ???

mam ci allegro przetrzepać czy do ASO idziesz ?

już leci z allegro :decayed: z końcówką N :whistling:

wiesz czego brakuje narzędzi , tzn wyjmaków do pinów

Opublikowano

gdzies to widzialem

hmm jutro poszukam

Opublikowano

:drinks:po wigilii firmowej, laski jak zawsze zrobiły się na bóstwo :jerk::jerk: a, że alko do bólu, tak więc sporo się działo :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

:drinks:po wigilii firmowej, laski jak zawsze zrobiły się na bóstwo :jerk::jerk: a, że alko do bólu, tak więc sporo się działo :decayed:

:kox:

Soprano mam czerwone i białe lampki z wtyczkami.:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć Panowie :hi:

:drinks:po wigilii firmowej, laski jak zawsze zrobiły się na bóstwo :jerk::jerk: a, że alko do bólu, tak więc sporo się działo :decayed:

Staś... ja nie wiem jak Ty sie tam na robocie skupić umiesz :kox:

Opublikowano
:bry:
:drinks:po wigilii firmowej, laski jak zawsze zrobiły się na bóstwo :jerk::jerk: a, że alko do bólu, tak więc sporo się działo :decayed:

:kox:

Soprano mam czerwone i białe lampki z wtyczkami.:wink:

ile $$$$ tylko mi nie wywal ceny z ASO

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
:drinks:po wigilii firmowej, laski jak zawsze zrobiły się na bóstwo :jerk::jerk: a, że alko do bólu, tak więc sporo się działo :decayed:

:kox:

Soprano mam czerwone i białe lampki z wtyczkami.:wink:

ile $$$$ tylko mi nie wywal ceny z ASO

Mam lepsze ceny od ASO, po 60 dyszek od sztuki.:grin: Poszło PW z nrem konta.:naughty:

Opublikowano
:hi: przy wieczorze bez alko :facepalm:
Opublikowano

Ja nie pamiętam kiedy coś chlapnąłem. :decayed: A dziś w robo więc też na sucho. :wink4:

Opublikowano
Ja nie pamiętam kiedy coś chlapnąłem. :decayed: A dziś w robo więc też na sucho. :wink4:

:grin: to zapewne masz słabą pamięć...znając Ciebie waliłeś tydzień temu ale fakt kto by to pamiętał :grin:

Opublikowano

Akjam jaki kupowales MK

Opublikowano
Ja nie pamiętam kiedy coś chlapnąłem. :decayed: A dziś w robo więc też na sucho. :wink4:

:grin: to zapewne masz słabą pamięć...znając Ciebie waliłeś tydzień temu ale fakt kto by to pamiętał :grin:

No coś mi świta... :whistling: Raz na tydzień można co wypić na ostro :decayed:
Akjam jaki kupowales MK
Nie pamiętam. :kwasny:
Opublikowano
:hi: Psyyt z wawela :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.