Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Pany oceńcie czy się opłaca robić?

Zdjęcia

Myślę czy na części nie sprzedać :eusathink:

o matko :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

rozbiesz go na taile

kup jakiegos golasa poprzekładaj i bedzie jak znalazł ile masz jakieś rezerwy finansowe a jak nie to rozbebesz nie bedziesz zalował dosć mocno ucierpał słupek jak na moje oko gra nie warta świeczki

2x blotnik, maska, zderzak + cieniowanie zamkniesz sie gdzies w 2 tysiach lampa i szyba 800 zl no i cala reszta pierdół i czas i nerwy

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

no i jeszcze słupek i dach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Pany oceńcie czy się opłaca robić?

Zdjęcia

Myślę czy na części nie sprzedać :eusathink:

o matko :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

rozbiesz go na taile

kup jakiegos golasa poprzekładaj i bedzie jak znalazł ile masz jakieś rezerwy finansowe a jak nie to rozbebesz nie bedziesz zalował dosć mocno ucierpał słupek jak na moje oko gra nie warta świeczki

2x blotnik, maska, zderzak + cieniowanie zamkniesz sie gdzies w 2 tysiach lampa i szyba 800 zl no i cala reszta pierdół i czas i nerwy

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

no i jeszcze słupek i dach

Maska , blotniki to najmniejszy problem bo można i pod kolor trafić. Tzn tak myślałem, ale nędza jest na rynku i raczej te elementy kupie nowe w oryginale - mam dojścia w temacie.

Do tego koszt malowania przodu. Ten zasrany słupek mi nie daje spać bo tu pewnie tylko szpachla wchodzi w grę :facepalm:

Reszta paści to drobnica za kilka stówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol, ja bym naprawiał, takie graty jak maska, błotniki to pikuś, lampę jedną dostaniesz bez kłopotu, szyba pod czujnik 500zł, jedyny problem to ten słupek/dach, ale myślę że bardziej ogarnięty blacharz zrobi to bez problemów, myślę że śmiało w 3k się zmieścisz, nie wiem czy jest sens zmieniać albo rozbierać na części :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany oceńcie czy się opłaca robić?

Zdjęcia

Myślę czy na części nie sprzedać :eusathink:

o matko :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

rozbiesz go na taile

kup jakiegos golasa poprzekładaj i bedzie jak znalazł ile masz jakieś rezerwy finansowe a jak nie to rozbebesz nie bedziesz zalował dosć mocno ucierpał słupek jak na moje oko gra nie warta świeczki

2x blotnik, maska, zderzak + cieniowanie zamkniesz sie gdzies w 2 tysiach lampa i szyba 800 zl no i cala reszta pierdół i czas i nerwy

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

no i jeszcze słupek i dach

Maska , blotniki to najmniejszy problem bo można i pod kolor trafić. Tzn tak myślałem, ale nędza jest na rynku i raczej te elementy kupie nowe w oryginale - mam dojścia w temacie.

Do tego koszt malowania przodu. Ten zasrany słupek mi nie daje spać bo tu pewnie tylko szpachla wchodzi w grę :facepalm:

Reszta paści to drobnica za kilka stówek

nie ma takiego czegoś jak "pod kolor" przynajmniej ja w to nie wierzę :wink:

PS. Ja bym robił auto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, gówno a nie pod kolor, tym bardziej że to perła. Wydam maniane a okaże się, że front będzie się różnił i będę musiał wybecalować za malowanie. Także wole kupić nowe elementy i dac kumatemu lakiernikowi do pomalowania. Poskładam to sam bo to auto jest jak klocki lego - rozbierałem to wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur naprawiaj szkoda go:wink: poza tym sam wiesz ile kasy wpakowales w niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, gówno a nie pod kolor, tym bardziej że to perła. Wydam maniane a okaże się, że front będzie się różnił i będę musiał wybecalować za malowanie.

otóż to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur naprawiaj szkoda go:wink: poza tym sam wiesz ile kasy wpakowales w niego

dzisiaj rozebrałem cały przód A4 do gołego, oceniłem co i jak. Poza ślizgami pod lampami i podszybiem jest cacy. Te rzeczy mam do odbioru jutro w Magro bajdełej :decayed:

Dosłownie w jednym miejscu pękło wzmocnienie przednie i tutaj się waham czy wymieniać jak ma być tiptop.

Maske i błotniki mam do odebrania w Zabrzu w nówce za 30% ceny ASO. Do tego robota blacharza i lakiernika + nowa szyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur naprawiaj szkoda go:wink: poza tym sam wiesz ile kasy wpakowales w niego

dzisiaj rozebrałem cały przód A4 do gołego, oceniłem co i jak. Poza ślizgami pod lampami i podszybiem jest cacy. Te rzeczy mam do odbioru jutro w Magro bajdełej :decayed:

Dosłownie w jednym miejscu pękło wzmocnienie przednie i tutaj się waham czy wymieniać jak ma być tiptop.

Maske i błotniki mam do odebrania w Zabrzu w nówce za 30% ceny ASO. Do tego robota blacharza i lakiernika + nowa szyba

no to co sie zastanawiasz jak masz niewielkie koszta wszystko pochytane to składaj maluj i tyle

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

masz oc na szybe ? jak tak to bedzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur naprawiaj szkoda go:wink: poza tym sam wiesz ile kasy wpakowales w niego

Dosłownie w jednym miejscu pękło wzmocnienie przednie i tutaj się waham czy wymieniać jak ma być tiptop.

zależy jak pękło, możesz mieć ew problemy ze spasowaniem przodu, chyba, że rzeyczwiście drobnostka to naprawiasz i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oc na szybe chodzi mi o ubezpieczone szyby

wiem ze nie ma ac bo jakby mial to by sie nie pytał o zdanie tylko oddał i czekał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ale chyba po tym zdarzeniu Ac w końcu wykupisz:wink:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

oc na szybe chodzi mi o ubezpieczone szyby

wiem ze nie ma ac bo jakby mial to by sie nie pytał o zdanie tylko oddał i czekał

Obu brak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur naprawiaj szkoda go:wink: poza tym sam wiesz ile kasy wpakowales w niego

Dosłownie w jednym miejscu pękło wzmocnienie przednie i tutaj się waham czy wymieniać jak ma być tiptop.

zależy jak pękło, możesz mieć ew problemy ze spasowaniem przodu, chyba, że rzeyczwiście drobnostka to naprawiasz i tyle :wink:

Pękło na tym samym poziomie gdzie przychodzi ślizg lampy. Szarpałem na wszystkie strony żeby sprawdzić czy ślizg będzie tam sztywno i równo osadzony, ale wiesz jak to jest, kilka mm w jedną stronę i potem lampa wychodzi poza obrys błotnika i z tego już nie wyjdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC to OC

Nie ma żadnego OC na szybę.... możesz dokupić pewnie ubezpieczenie szyb do OC.... np Auto Szyba w PZU :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema z wieczora. :wink:

Turzol rób wóz. :good: Aż nie chce się wierzyć że w tak można rozwalić samochód o taką barierę - konkretnie chodzi mi o słupek! :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...