Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeczytaj i przemysl to co wkleilem te linki

a co masz przelicz zobacz przeczytaj i dopiero zamawiaj bo na hura to nie za bardzo zamawiać i rezac

A włącznik auto w aso to kupa kasy a używki kupisz w normalnej kasie a nie jak za zboże tylko zobacz co ci potrzeba

UCHEM NIE gadaj bo on za chwile będzie kupował części do 2,5w porsche polska

Skompletuj graty wszystkie graty a dopiero uderzając do Pajdy

On stary rezacz to ci nawet kanapki zrobi jak zglodniejerz

Spokojnie

Oprych tylko Grzeskowi się micha cieszy jak odpali swojego 2.5 to nie to co nasze kosiarki :decayed:

Spytam jutro ile kosztuje włacznik clh i auto jak nie to poszukam na forum.

Zamowilem to lusterko ale forumowicz nie wie czy to pod automatyczne swiatła Clh

Tak to jest jak się nie ma zielonego pojęcia :facepalm:

a za tem co do lusterek to nie trzeba żadnych pinów jak to maja być tylko składane

co do foto wew to radze ci wypuści 6 kabli , bo za pół roku zachce ci się mieć foto zew. i bedziesz musiał na nowo wszystko rozbierać

pinów weź sobie więcej , bo to nie jest pewnie ostatnia rzecz co bedziesz robił, :wink: po za tym musisz mieć włącznik swiateł z auto i od razu uruchomisz living home

Dzięki a wiec tak kupic dużo :D pinów lusterka zew są składane podgrzewane i w fotochromie bez ramek(obwódki) jutro forumowicz ma mi wysłąc lusterko fotochrom wew tylko czy te lusterka fotoch do b6 wszystkie były takie same jedne są z kompasem lub bez i pod automatyczne swiatła CLH.A te kable jakie mam dokupić rozumiem ze zrobienie od razu fotochromu plus składanie lusterek to kupa roboty :kwasny:.Jutro zakupie w aso włącznik musze mieć jakiś numer czy wystarczy ze poproszę z funkcją auto.Sorry panowie mam sraczke jak kierownik produkcji ale nie znam się na tym i zawracam rurę :facepalm: :facepalm: :facepalm:

czy ja wiem czy kupa , troche jest ale wszytko da sie opanowac

i musisz troche poczytać w dziale technicznym :wink:

ok dzięki :wink:

Przeczytaj i przemysl to co wkleilem te linki

a co masz przelicz zobacz przeczytaj i dopiero zamawiaj bo na hura to nie za bardzo zamawiać i rezac

A włącznik auto w aso to kupa kasy a używki kupisz w normalnej kasie a nie jak za zboże tylko zobacz co ci potrzeba

UCHEM NIE gadaj bo on za chwile będzie kupował części do 2,5w porsche polska

Skompletuj graty wszystkie graty a dopiero uderzając do Pajdy

On stary rezacz to ci nawet kanapki zrobi jak zglodniejerz

Spokojnie

zapomniałeś jeszcze o % :grin:

+1 dla Pajdy

% sa najważniejsze

No bez % się nie obejdzie rezanko. :wink4:

Będą i % % % :grin: :grin: :grin::wink:

Kupiłeś foto chrom wew? Pod mały uchwyt?

To potrzeba ci wtyczki jak w linku co podałem

Masz włącznik CLH?

Jezeli nie to musisz kupić

Poczytaj

Gdzies mam notatki ale gdzie one są??????????????

Forumowicz mówi ze to czarny fotochrom do b6.

Wlącznik clh i wtyczki tez musze kupic

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:thumbdown:


Oczywiście to tylko moje zdanie. :wink4:

Opublikowano

i wszystko w temacie :))

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

No to ja lecę coś wypić za Niepodległość! :kox:

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

morgen :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: Witam

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

:hi::heat:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Będzie ktoś dzisiaj ? :naughty:

Opublikowano

Hmm dziś mam wolne więc jak bym się obrobił z wizytą z moją u dziadków to może by my wpadli.

Stasiu zapodaj na PW nr tel to jak coś to będe dzwonił.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.