Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt :wink:

Fajnie masz....

Ja do 6 o suchym pysku...

:wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:whistling: Ja nic niewiem.

Co tam z wieczora? :naughty:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

Franc. To lekko wygrzane... i no i braki...c8d46cd80d9df555715c62b7be9ffed4.jpg

Zaraz szarpnemy.

WTF :huh:

Czyli kupiłem szajs :grin::facepalm:

Multis dosz tymu rada?? :naughty:

Czy szykować kasa na nowy knyfel ? :huh:

Dzięki.

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

Multis da rade! :wink:

Opublikowano

Franc. To lekko wygrzane... i no i braki...c8d46cd80d9df555715c62b7be9ffed4.jpg

Zaraz szarpnemy.

WTF :huh:

Czyli kupiłem szajs :grin::facepalm:

Multis dosz tymu rada?? :naughty:

Czy szykować kasa na nowy knyfel ? :huh:

Dzięki.

Pikuś...

98% tak ma... Te chińskie są lepiej wykonane.

Myślisz że ktoś sprzedał sprawne bo mu wadziło....

Opublikowano

Multis da rade! :wink:

Akjam wiem wiem :wink: .Jak podjechałem z knyflem już sie kolejka ustawiała z gratami do Multisa :grin: .

Franc. To lekko wygrzane... i no i braki...c8d46cd80d9df555715c62b7be9ffed4.jpg

Zaraz szarpnemy.

WTF :huh:

Czyli kupiłem szajs :grin::facepalm:

Multis dosz tymu rada?? :naughty:

Czy szykować kasa na nowy knyfel ? :huh:

Dzięki.

Pikuś...

98% tak ma... Te chińskie są lepiej wykonane.

Myślisz że ktoś sprzedał sprawne bo mu wadziło....

Myslę,że ktoś sprzedawał bo wiedział,że ma lekko wybrakowany knyfel :lol:

Poważnie chińskie są lepiej wykonane :D

Opublikowano

Kumpel kupił chiński za 50pln dedykowany do golfa , przerabiałem podświetlenie pod octavie... Tylko był bez auto... :wink:

Opublikowano

Ravu, dzięki, ale jednak szukam kogoś ze śląska/małopolski :hi:

Mam znajomego w Chorzowie. Ma swój komis, sam z nim kilka razy jechałem jako kierowca... Mogę Cie z nim skontaktować.

Opublikowano

Kumpel kupił chiński za 50pln dedykowany do golfa , przerabiałem podświetlenie pod octavie... Tylko był bez auto... :wink:

50 pln :huh:.

Jeszcze pytanie gdzie kupię kable jednożyłowe ? Takie chyba potrzebuję do rezania :facepalm:.Czy znowu piszę bzdury :facepalm::huh:

Nowy Elektronik koło Ciebie ?

Opublikowano

Tak , ale to co mają to d*py nie urywa, lepiej jakaś hurtownia ele, no chyba że coś sie zmieniło w NE. Chociaż na twoje potrzeby NE powinien wystarczyć. Jeszcze SOLO na przeciwko poczty na dąbrowskiego, w wieżowcu.

Opublikowano

Tak , ale to co mają to d*py nie urywa, lepiej jakaś hurtownia ele, no chyba że coś sie zmieniło w NE. Chociaż na twoje potrzeby NE powinien wystarczyć. Jeszcze SOLO na przeciwko poczty na dąbrowskiego, w wieżowcu.

Podjadę do Solo i NE.Nawet jak d*py nie urywają to i tak mi mogą wcisnąć shit,bo nie wiem czym się rózni lepszy od gorszego :facepalm: .

Bardziej giętkie,grubszy oplot,żyła grubsza :decayed::grin::facepalm:.Jak pisze bzdury to.....

Produkuje się a tak jak mówisz pojadę kupię co będzie i z bani .

Opublikowano

Multis da rade! :wink:

Akjam wiem wiem :wink: .Jak podjechałem z knyflem już sie kolejka ustawiała z gratami do Multisa :grin: .

Dlatego ja się nie odzywam i czekam aż Multis kiedyś napisze ze ma spokój i w tedy i ja go poproszę o fuche
Opublikowano

Multis da rade! :wink:

Akjam wiem wiem :wink: .Jak podjechałem z knyflem już sie kolejka ustawiała z gratami do Multisa :grin: .

Dlatego ja się nie odzywam i czekam aż Multis kiedyś napisze ze ma spokój i w tedy i ja go poproszę o fuche

Spokój to może po śmierci :) Co chcesz patrzyć na te lustra? działa Ci to teraz?

Tak , ale to co mają to d*py nie urywa, lepiej jakaś hurtownia ele, no chyba że coś sie zmieniło w NE. Chociaż na twoje potrzeby NE powinien wystarczyć. Jeszcze SOLO na przeciwko poczty na dąbrowskiego, w wieżowcu.

Podjadę do Solo i NE.Nawet jak d*py nie urywają to i tak mi mogą wcisnąć shit,bo nie wiem czym się rózni lepszy od gorszego :facepalm: .

Bardziej giętkie,grubszy oplot,żyła grubsza :decayed::grin::facepalm:.Jak pisze bzdury to.....

Produkuje się a tak jak mówisz pojadę kupię co będzie i z bani .

Knyfel gotowy, trza sprawdzić, :kox:

Opublikowano

morgen :hi:

Opublikowano

:hi:

Psyyyyt heniek po robo ;)

Opublikowano

:bry: rezacze

Jeszcze pytanie gdzie kupię kable jednożyłowe ? Takie chyba potrzebuję do rezania :facepalm:.Czy znowu piszę bzdury :facepalm::huh:

Nowy Elektronik koło Ciebie ?

elmaks czy jakoś tak no orzeszkowej tam jedź po kable, bo w NE i liczą jak za zboże

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

:hi:

Siema przepite szyje :grin:

Opublikowano

Akijam głosik poleciał

ja mam już je ponad dwa lata i są ok

:thumbdown:


Oczywiście to tylko moje zdanie. :wink4:

a ten tylko ori i ori :D

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Multis da rade! :wink:

Akjam wiem wiem :wink: .Jak podjechałem z knyflem już sie kolejka ustawiała z gratami do Multisa :grin: .
Dlatego ja się nie odzywam i czekam aż Multis kiedyś napisze ze ma spokój i w tedy i ja go poproszę o fuche

Spokój to może po śmierci :) Co chcesz patrzyć na te lustra? działa Ci to teraz?


Tak , ale to co mają to d*py nie urywa, lepiej jakaś hurtownia ele, no chyba że coś sie zmieniło w NE. Chociaż na twoje potrzeby NE powinien wystarczyć. Jeszcze SOLO na przeciwko poczty na dąbrowskiego, w wieżowcu.

Podjadę do Solo i NE.Nawet jak d*py nie urywają to i tak mi mogą wcisnąć shit,bo nie wiem czym się rózni lepszy od gorszego :facepalm: .

Bardziej giętkie,grubszy oplot,żyła grubsza :decayed::grin::facepalm:.Jak pisze bzdury to.....

Produkuje się a tak jak mówisz pojadę kupię co będzie i z bani .

Knyfel gotowy, trza sprawdzić, :kox:

:kox: Wybornie dziękuje :wink:

Jak będziesz miał chwile luzu to napisz podjada :)

:bry: rezacze



Jeszcze pytanie gdzie kupię kable jednożyłowe ? Takie chyba potrzebuję do rezania :facepalm:.Czy znowu piszę bzdury :facepalm::huh:

Nowy Elektronik koło Ciebie ?

elmaks czy jakoś tak no orzeszkowej tam jedź po kable, bo w NE i liczą jak za zboże

Grzegorz podjadę tam po 3 m z paru kolorów wystarczy :lol::facepalm:


Oprych co z pinami podrzucić Ci ? :wink:

Edytowane przez franciszek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.