Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Multis, diody do tego włącznika świateł są jakieś konkretne? tzn. typ czy coś w tym stylu, czy po prostu kupić taką 3mm? podrzuć jakimś przykładowym zdjęciem :wink:

Opublikowano

:hi:

marianku jak tam moje koła bo zima idzie ?

Opublikowano

:hi:

marianku jak tam moje koła bo zima idzie ?

Nie bedzie zimy :P

W poniedzialek podjade do SO po swoje i na wtorek podrzuce ci kpl

:hi:

marianku jak tam moje koła bo zima idzie ?

Opublikowano

Grzegorz podjadę tam po 3 m z paru kolorów wystarczy
może braknąć :wink:

jeszcze taśmę parcianą sobie kup żeby to wyglądało, a nie jak u niektórych kupa kabli wisiała :facepalm::grin:

Opublikowano

ucho zjechałeś czy trasa? Dokladka na Ciebie czeka :)

Opublikowano

zjechałem :wink: jeżeli ci nie zawadza to się nie spieszy :D

tylko nie pogń mi jej :grin:

Opublikowano

:hi:

Multis, diody do tego włącznika świateł są jakieś konkretne? tzn. typ czy coś w tym stylu, czy po prostu kupić taką 3mm? podrzuć jakimś przykładowym zdjęciem :wink:

3 mm. Ale z mocą to nie wiem ile dokladnie mają. super jasne są za mocne. Zwykłe jasne. Ale rzadko padają.
Opublikowano

zjechałem :wink: jeżeli ci nie zawadza to się nie spieszy :D

tylko nie pogń mi jej :grin:

spoko, dałem ją małej do zabawy :kox:

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Witam :hi:

Multis da rade! :wink:

Akjam wiem wiem :wink: .Jak podjechałem z knyflem już sie kolejka ustawiała z gratami do Multisa :grin: .

Dlatego ja się nie odzywam i czekam aż Multis kiedyś napisze ze ma spokój i w tedy i ja go poproszę o fuche

Spokój to może po śmierci :) Co chcesz patrzyć na te lustra? działa Ci to teraz?

Tak , ale to co mają to d*py nie urywa, lepiej jakaś hurtownia ele, no chyba że coś sie zmieniło w NE. Chociaż na twoje potrzeby NE powinien wystarczyć. Jeszcze SOLO na przeciwko poczty na dąbrowskiego, w wieżowcu.

Podjadę do Solo i NE.Nawet jak d*py nie urywają to i tak mi mogą wcisnąć shit,bo nie wiem czym się rózni lepszy od gorszego :facepalm: .

Bardziej giętkie,grubszy oplot,żyła grubsza :decayed::grin::facepalm:.Jak pisze bzdury to.....

Produkuje się a tak jak mówisz pojadę kupię co będzie i z bani .

Knyfel gotowy, trza sprawdzić, :kox:

:kox: Wybornie dziękuje :wink:

Jak będziesz miał chwile luzu to napisz podjada :)

:bry: rezacze

Jeszcze pytanie gdzie kupię kable jednożyłowe ? Takie chyba potrzebuję do rezania :facepalm:.Czy znowu piszę bzdury :facepalm::huh:

Nowy Elektronik koło Ciebie ?

elmaks czy jakoś tak no orzeszkowej tam jedź po kable, bo w NE i liczą jak za zboże

Grzegorz podjadę tam po 3 m z paru kolorów wystarczy :lol::facepalm:

Oprych co z pinami podrzucić Ci ? :wink:

Za poł h dzwoń

zjechałem :wink: jeżeli ci nie zawadza to się nie spieszy :D

tylko nie pogń mi jej :grin:

Szczupły podrzuć mi kompa przed nocką.
Opublikowano

Grzegorz podjadę tam po 3 m z paru kolorów wystarczy

może braknąć :wink:

jeszcze taśmę parcianą sobie kup żeby to wyglądało, a nie jak u niektórych kupa kabli wisiała :facepalm::grin:

Danke Grzegorz. :wink:

Patryk również dzięki zdzwonimy się :wink:

Opublikowano

Dobra!

Opublikowano

Szczupły podrzuć mi kompa przed nocką.

kruszynko jutro się go ogarnie :co::drunk:
Opublikowano

Szczupły podrzuć mi kompa przed nocką.

kruszynko jutro się go ogarnie :co::drunk:

Już to widze... Zgraj z niego co trzeba.

Opublikowano

Szczupły podrzuć mi kompa przed nocką.

kruszynko jutro się go ogarnie :co::drunk:

Już to widze... Zgraj z niego co trzeba.

Quwa na co????? "d"nie będziemy ruszać :wink:

auto mape naszykuj :naughty:

Opublikowano

Franciszek trzymaj je w aucie jak się trafimy to je zawinę

Opublikowano

Nowe kojo zakupione ale zaparkować koło Agaty lub Ikei w Katowicach dramat :facepalm:.Ludzi jakby coś za darmochę rozdawali :facepalm:

Patryk jeszcze raz dzięki za knyfel. :wink:

Wybornie Ci gra sprzet w aucie :kox:

Franciszek trzymaj je w aucie jak się trafimy to je zawinę

Git będą czekac

Opublikowano

Elo ja dziś bawiłem się w lakiernika,ta dokładk z tyłu już mnie tak wkurwiała że doj**ałem ją szprejem - nie będzie mnie drażniła do czasu zakupu s-line

oto efekt agro tuningu :decayed:

lY89BP3.jpg?1


Multis tym razem bez tyrytytek :grin::P

Opublikowano

ale % na pewno jakieś wpadły :decayed:

Opublikowano

właśnie nie moja poszła dziś z kuzynką na tany, ja siedzę w doma o suchym pysku sam z małą - właśnie zasnęła

i co teraz ? woda mineralna w sobote ? :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.