Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No na moja nikt nie zagłosowal hehe.

??

tzn na które ?

W październiku bylem

:hi:

Trzeba było się ogłosić :naughty:

Opublikowano

Luźno są lepsze zdjęcia niż moje wiec spoko

Opublikowano

Witam

Pany kupiłem knyfel Auto do B6 z koncówką B wiem ze koncówka D idzie do B7 mam jedną bube pokrętło na którym jest ikonka świateł a na górze kropka nie działa czasami zaświeci się ta kropka jak się domyślam te diody poszły się paśc,wiem nie ma na forum wróżbity Macieja :decayed::facepalm:.Z pinami nic nie motałem przeciwmgielne przod i tył działają z tym ze nie wiem jak jest u was załączając przeciwmgielne z pozycji auto musze to robic gibko nie trudno się domyslic :grin: ze na postojowych swiatla przygasają może to u was jest andere system a mój knyfel jest z.......y :kwasny:

pzdr.

Opublikowano

psyt krombacher :D

Opublikowano

Co?

Nic nie kumam coś tu napisał

Jeżeli masz włącznik z auto

To znaczy ze jak jest na auto to musi działać czujnik zmierzchu czyli odpowiednie lusterko wewnętrzne

Świateł przeciwmgielnych włącza się z pozycji 3 czyli mijania

W tedy nic nie przygssa bo nie idzie przez czujnik zmierzchu

Zawsze ci przygasnie bo przechodź przez 3 tryby auto postoje i mijania

Czytałeś to co wkleilem ostatnio

Jeszcze do tego musisz zrobić adaptacje czujnika zmierzchu

W ogóle jakie masz lusterko wewnętrzne?

Opublikowano

Witam

Pany kupiłem knyfel Auto do B6 z koncówką B wiem ze koncówka D idzie do B7 mam jedną bube pokrętło na którym jest ikonka świateł a na górze kropka nie działa czasami zaświeci się ta kropka jak się domyślam te diody poszły się paśc,wiem nie ma na forum wróżbity Macieja :decayed::facepalm:.Z pinami nic nie motałem przeciwmgielne przod i tył działają z tym ze nie wiem jak jest u was załączając przeciwmgielne z pozycji auto musze to robic gibko nie trudno się domyslic :grin: ze na postojowych swiatla przygasają może to u was jest andere system a mój knyfel jest z.......y :kwasny:

pzdr.

Jaki miałeś wcześniej włącznik?

A tak poza tym to nie wiem co napisałeś. :decayed:

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

:hi:


Witam

Pany kupiłem knyfel Auto do B6 z koncówką B wiem ze koncówka D idzie do B7 mam jedną bube pokrętło na którym jest ikonka świateł a na górze kropka nie działa czasami zaświeci się ta kropka jak się domyślam te diody poszły się paśc,wiem nie ma na forum wróżbity Macieja :decayed::facepalm:.Z pinami nic nie motałem przeciwmgielne przod i tył działają z tym ze nie wiem jak jest u was załączając przeciwmgielne z pozycji auto musze to robic gibko nie trudno się domyslic :grin: ze na postojowych swiatla przygasają może to u was jest andere system a mój knyfel jest z.......y :kwasny:

pzdr.

Wstaw interpunkcje, bo nic nie można wywnioskować. Diody tam lubią padać, jak co to podrzuć. Ogarniemy temat. :kox:

Opublikowano

Witam

Pany kupiłem knyfel Auto do B6 z koncówką B wiem ze koncówka D idzie do B7 mam jedną bube pokrętło na którym jest ikonka świateł a na górze kropka nie działa czasami zaświeci się ta kropka jak się domyślam te diody poszły się paśc,wiem nie ma na forum wróżbity Macieja :decayed::facepalm:.Z pinami nic nie motałem przeciwmgielne przod i tył działają z tym ze nie wiem jak jest u was załączając przeciwmgielne z pozycji auto musze to robic gibko nie trudno się domyslic :grin: ze na postojowych swiatla przygasają może to u was jest andere system a mój knyfel jest z.......y :kwasny:

pzdr.

:facepalm: Dramat pisane na szybkiego

Co?

Nic nie kumam coś tu napisał

Jeżeli masz włącznik z auto

To znaczy ze jak jest na auto to musi działać czujnik zmierzchu czyli odpowiednie lusterko wewnętrzne

Świateł przeciwmgielnych włącza się z pozycji 3 czyli mijania

W tedy nic nie przygssa bo nie idzie przez czujnik zmierzchu

Zawsze ci przygasnie bo przechodź przez 3 tryby auto postoje i mijania

Czytałeś to co wkleilem ostatnio

Jeszcze do tego musisz zrobić adaptacje czujnika zmierzchu

W ogóle jakie masz lusterko wewnętrzne?

Zacznę od tego ze nie mam jeszcze lusterka foto :facepalm: .Kupiłem włącznik auto chciałem sprawdzić czy funguje to wszystko diody padnięte musze zakupić wszystkie graty wtedy może w padlinie będzie dzialac wszystko jak nalezy .Włącznik miałem z koncówką A.

Może zakoncze moją dzisiejszą tragedię z włącznikiem. :facepalm:

Sorry za zwracanie głowy

Kiedy znalazlbys czas na złożenie tego knyfla do kupy Patryk?

Ja się tam dostosuje kiedy Ci pasuje oczywiście nie za darmoszke..

pzdr

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

:lol:

luzik, tutaj sami dupni rezacze :decayed:

Opublikowano

Witam

Pany kupiłem knyfel Auto do B6 z koncówką B wiem ze koncówka D idzie do B7 mam jedną bube pokrętło na którym jest ikonka świateł a na górze kropka nie działa czasami zaświeci się ta kropka jak się domyślam te diody poszły się paśc,wiem nie ma na forum wróżbity Macieja :decayed::facepalm:.Z pinami nic nie motałem przeciwmgielne przod i tył działają z tym ze nie wiem jak jest u was załączając przeciwmgielne z pozycji auto musze to robic gibko nie trudno się domyslic :grin: ze na postojowych swiatla przygasają może to u was jest andere system a mój knyfel jest z.......y :kwasny:

pzdr.

:facepalm: Dramat pisane na szybkiego

Co?

Nic nie kumam coś tu napisał

Jeżeli masz włącznik z auto

To znaczy ze jak jest na auto to musi działać czujnik zmierzchu czyli odpowiednie lusterko wewnętrzne

Świateł przeciwmgielnych włącza się z pozycji 3 czyli mijania

W tedy nic nie przygssa bo nie idzie przez czujnik zmierzchu

Zawsze ci przygasnie bo przechodź przez 3 tryby auto postoje i mijania

Czytałeś to co wkleilem ostatnio

Jeszcze do tego musisz zrobić adaptacje czujnika zmierzchu

W ogóle jakie masz lusterko wewnętrzne?

Zacznę od tego ze nie mam jeszcze lusterka foto :facepalm: .Kupiłem włącznik auto chciałem sprawdzić czy funguje to wszystko.Włącznik miałem z koncówką A.

Może zakoncze moją dzisiejszą tragedię z włącznikiem. :facepalm:

Sorry za zwracanie głowy

pzdr

żeby poprawnie działał to trzeba zamieszać kabelkami :wink:

nie odrobiłeś lekcji i nie przeczytałeś działu technicznego :bicz2:

Opublikowano

:grin: Sama zmiana wyłącznika nic nie zmieni w działaniu. :cool:

Opublikowano

Diody sie znajdą, nic nie kupuj, a i dział techniczny odwiedź, albo pajde z % :wink:

Edytowane przez Multis

Opublikowano

:good:

Macie jakiś dobry film? :wink: Albo teraz gdzieś coś może znośnego leci?

Opublikowano

W kwietniu SiW 7 :kox:

Opublikowano

Witam

Pany kupiłem knyfel Auto do B6 z koncówką B wiem ze koncówka D idzie do B7 mam jedną bube pokrętło na którym jest ikonka świateł a na górze kropka nie działa czasami zaświeci się ta kropka jak się domyślam te diody poszły się paśc,wiem nie ma na forum wróżbity Macieja :decayed::facepalm:.Z pinami nic nie motałem przeciwmgielne przod i tył działają z tym ze nie wiem jak jest u was załączając przeciwmgielne z pozycji auto musze to robic gibko nie trudno się domyslic :grin: ze na postojowych swiatla przygasają może to u was jest andere system a mój knyfel jest z.......y :kwasny:

pzdr.

:facepalm: Dramat pisane na szybkiego

Co?

Nic nie kumam coś tu napisał

Jeżeli masz włącznik z auto

To znaczy ze jak jest na auto to musi działać czujnik zmierzchu czyli odpowiednie lusterko wewnętrzne

Świateł przeciwmgielnych włącza się z pozycji 3 czyli mijania

W tedy nic nie przygssa bo nie idzie przez czujnik zmierzchu

Zawsze ci przygasnie bo przechodź przez 3 tryby auto postoje i mijania

Czytałeś to co wkleilem ostatnio

Jeszcze do tego musisz zrobić adaptacje czujnika zmierzchu

W ogóle jakie masz lusterko wewnętrzne?

Zacznę od tego ze nie mam jeszcze lusterka foto :facepalm: .Kupiłem włącznik auto chciałem sprawdzić czy funguje to wszystko.Włącznik miałem z koncówką A.

Może zakoncze moją dzisiejszą tragedię z włącznikiem. :facepalm:

Sorry za zwracanie głowy

pzdr

żeby poprawnie działał to trzeba zamieszać kabelkami :wink:

nie odrobiłeś lekcji i nie przeczytałeś działu technicznego :bicz2:

1:0 dla Ciebie.

Jeżeli chodzi o dział techniczny wiesz jak to jest odporny na wiedze i trudny do z.......a :grin:

:grin: Sama zmiana wyłącznika nic nie zmieni w działaniu. :cool:

:decayed::lol:

Diody sie znajdą, nic nie kupuj, a i dział techniczny odwiedź, albo pajde z % :wink:

Wybieram drugą opcję :grin: jeszcze musicie napisac jakie % najlepiej wchodzą przy rezaniu :wink:

Jak znajdziesz czas Patryk to daj cynk

Na tvp 2 dokument :wink:

:good:

Macie jakiś dobry film? :wink: Albo teraz gdzieś coś może znośnego leci?

Opublikowano

Przy rezaniu wchodzi wszystko, ruda, czysta, a najlepsze piwo, to piwo następne. Mam teraz nocki, więc po 14 można atakować. :naughty:

Edytowane przez Multis

Opublikowano

Wybornie to podjadę z tym knyflem :wink: .

Dobrze wiedzieć jaki % jest na topie. :grin::wink:

Przy rezaniu wchodzi wszystko, ruda, czysta, a najlepsze piwo, to piwo następne. Mam teraz nocki, więc po 14 można atakować. :naughty:

Opublikowano

Tu chyba każdy trunek jest na topie :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.