Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie nie moja poszła dziś z kuzynką na tany, ja siedzę w doma o suchym pysku sam z małą - właśnie zasnęła

i co teraz ? woda mineralna w sobote ? :facepalm:

jedno, dwa piwka wiosny nie czynią... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie nie moja poszła dziś z kuzynką na tany, ja siedzę w doma o suchym pysku sam z małą - właśnie zasnęła

i co teraz ? woda mineralna w sobote ? :facepalm:

jedno, dwa piwka wiosny nie czynią... :decayed:

wiesz, że ja piwa nie pijam, z resztą gdybym pijał piwo te pewnie z 5 minimum by szło na posiedzenie :grin:

Opublikowano

Młody śpi, zaraz idę Alę uspać, a później .... piwko już czeka :decayed:

Opublikowano

Elo ja dziś bawiłem się w lakiernika,ta dokładk z tyłu już mnie tak wkurwiała że doj**ałem ją szprejem - nie będzie mnie drażniła do czasu zakupu s-line

oto efekt agro tuningu :decayed:

lY89BP3.jpg?1

Multis tym razem bez tyrytytek :grin::P

o kierwa aleś doj**ał do pieca :kox: powiedz, że to paint

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Elo ja dziś bawiłem się w lakiernika,ta dokładk z tyłu już mnie tak wkurwiała że doj**ałem ją szprejem - nie będzie mnie drażniła do czasu zakupu s-line

oto efekt agro tuningu :decayed:

lY89BP3.jpg?1

Multis tym razem bez tyrytytek :grin::P

o kierwa aleś doj**ał do pieca :kox: powiedz, że to paint

powiem Ci, że lakier siadł z puszki jak dla mnie zadowalająco, jebnąłem najpierw szlif papierem później podkład na czarno i na końcu LY7W z puchy naprawdę nie wygląda to źle, gorzej to przejście gdzie końćzy się srebrny i zaczyna czarny bo widać nierówności - ale jak na prowizorkę to moim zdaniem aż takiej lipy nie ma

Opublikowano

Na żywca obczaje, ale z wlewem podtlenku mogłeś się spasować bo troche krzywo to przejście wyszło :)

Opublikowano

Na żywca obczaje, ale z wlewem podtlenku mogłeś się spasować bo troche krzywo to przejście wyszło :)

tam jest wgniotka właśnie od tego wlewu i nie szło inaczej

Opublikowano
DO Bry wieczór

ja mam już je ponad dwa lata i są ok

:thumbdown:

Oczywiście to tylko moje zdanie. :wink4:

a ten tylko ori i ori :D

A jak się to prezentuje (jakość, itp) ? Bo kto to pozna czy ori czy nie ori :wink:

Opublikowano

Na żywca obczaje, ale z wlewem podtlenku mogłeś się spasować bo troche krzywo to przejście wyszło :)

tam jest wgniotka właśnie od tego wlewu i nie szło inaczej

Własnie miałem pytac czy jest tam wgniotka.Nie jest zle lewa strona wyszła wybornie prawa jak Artur wspominał ale skoro inaczej się nie dało.

Miszka nie pierd..i się w tancu.

Za to kolor masz przedni srebrny najbardziej siada w a4 dalej ciemny grafit potem czarny itd

Opublikowano

ostatnio na światłach przy biedrze robiła nawrotkę czarna RS6 - już z daleka było widać, że z tym autem jest "coś nie tak"

napompowana bestia :kox:

Opublikowano

jak kiedyś szukałem B5, to znalazłem B5 1.9tdi + q + cały możliwy wypas,który był do wybrania w B5 ( webasto, podgrzewana kiera, nawet chyba solar dach był itp itd) ale miała curva korby z tyłu :grin:

Stała wtedy na ebayu w cenie B6 :decayed:

Opublikowano

Na żywca obczaje, ale z wlewem podtlenku mogłeś się spasować bo troche krzywo to przejście wyszło :)

tam jest wgniotka właśnie od tego wlewu i nie szło inaczej

Własnie miałem pytac czy jest tam wgniotka.Nie jest zle lewa strona wyszła wybornie prawa jak Artur wspominał ale skoro inaczej się nie dało.

Miszka nie pierd..i się w tancu.

Za to kolor masz przedni srebrny najbardziej siada w a4 dalej ciemny grafit potem czarny itd

no niestety wgniotka ale ta dokładka i tak wyląduje w koszu - gdyby nie było tej dziury od LPG, nie miała wgniotki, nie była pęknięta to może i bardziej bym się przyłożył, co do koloru to dzięki taki się trafił wcześniejsze a4 miało taki sam ale to czysty przypadek, rezanko z zewnątrz jest mega widoczne

Opublikowano

ostatnio na światłach przy biedrze robiła nawrotkę czarna RS6 - już z daleka było widać, że z tym autem jest "coś nie tak"

napompowana bestia :kox:

czarną rs6 c5 na rejce SPS jeździ sobie taki kapelusznik +50. Często ją widuje

Opublikowano

A jak się to prezentuje (jakość, itp) ? Bo kto to pozna czy ori czy nie ori :wink:

wykonanie jest OK :thumbup1: , i tylko te zryciuchy z forum zauważą że to nie ori :D

Opublikowano

:hi:

marianku jak tam moje koła bo zima idzie ?

Nie bedzie zimy :P

W poniedzialek podjade do SO po swoje i na wtorek podrzuce ci kpl

:hi:

marianku jak tam moje koła bo zima idzie ?

to jeszcze ich nie odebrałeś :facepalm:

PS. to zdrówko pany , jaś dziś zawędrował do mnie :D

Opublikowano

.

Miszka rezacz pełną gębą robi się z Ciebie :D

a przy niskobudżetowych modach 'mistrz' :naughty:



jaś dziś zawędrował do mnie

burżuj :D
Opublikowano

ostatnio na światłach przy biedrze robiła nawrotkę czarna RS6 - już z daleka było widać, że z tym autem jest "coś nie tak"

napompowana bestia :kox:

czarną rs6 c5 na rejce SPS jeździ sobie taki kapelusznik +50. Często ją widuje

Nie pamiętam dokładnie czy to ten koles właśnie z SPS,ale chyba to on się ogłaszał na alledrogo.

Przejazdzka RS6 jak dobrze kojarzę

Opublikowano

.

Miszka rezacz pełną gębą robi się z Ciebie :D

a przy niskobudżetowych modach 'mistrz' :naughty:

jaś dziś zawędrował do mnie

burżuj :D

a co :wink4:

:drunk:

Opublikowano

ta rs-a jest z SJZ :naughty: dość często ją w Pawłowicach widuję na pompie :jerk:

a z tą z SPS spikłem się raz,i quwa okazało się że moje nie jedzie :grin:

.

to zdrówko grzaniec na te zimne jesienne dni :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.