Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

ja jade leszka

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

Jakąś świnie złapałeś... [emoji14]olew:

6066064e9db197e477948ac9d2b0f816.jpg

Oo i drugą...

36c60622c13002df3f12aa0d0a599531.jpg

ja ci dam świnie :-)

Co ty tam masz za zwierzyniec he

Kiedyś u Ucha po pijaku dzieciom obiecałem :grin:
No toś sie wygłupil :-)

Lepiej niż sierściuch albo obszczymur..

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

ja jade leszka

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

Jakąś świnie złapałeś... [emoji14]olew:

6066064e9db197e477948ac9d2b0f816.jpg

Oo i drugą...

36c60622c13002df3f12aa0d0a599531.jpg

ja ci dam świnie :-)

Co ty tam masz za zwierzyniec he

Kiedyś u Ucha po pijaku dzieciom obiecałem :grin:
No toś sie wygłupil :-)

Lepiej niż sierściuch albo obszczymur..
Nooo hehe
Opublikowano

ni to świnka, ni to morska :grin:

psyt, tyskie :wink:

Opublikowano

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

ja jade leszka

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

Jakąś świnie złapałeś... [emoji14]olew:
6066064e9db197e477948ac9d2b0f816.jpg
Oo i drugą...
36c60622c13002df3f12aa0d0a599531.jpg
ja ci dam świnie :-)
Co ty tam masz za zwierzyniec he
Kiedyś u Ucha po pijaku dzieciom obiecałem :grin:
No toś sie wygłupil :-)
Lepiej niż sierściuch albo obszczymur..
Nooo hehe

Synku, wszystko bangla w 100 % , tylko offica full Ci wciepia i avasta... :kox:

Edytowane przez Multis

Opublikowano

Miszka reanimujesz serducho,czy przeszczep????

reanimacja, nie opłaca się kupować kota w worku

I tu robisz błąd, poszukasz to znajdziesz zdrowy silnik albo kupisz 2.0TDI 8V, jest tam ta sama głowica co w 1.9TDI. Jak ruszysz raz silnik to wiecznie będą jakieś problemy, bo to już nie są ori części... Stary silnik zawsze można na części pogonić możesz odzyskać 50-80% kosztów naprawy.

a do 1.8T podejdzie ? :grin: Hammer wytłumacz mi w jaki sposób ocenię czy zakupiony silnik jest zdrowy i kto mi da na niego gwarancję ?

Za dobry silnik musisz z 4-5K dać i wtedy prawie każdy daje gwarancję, zresztą u Daniela w Jaworznie kupisz pewne części. Jak kupiłem silnik za 4,5K a stary poszedł na części za 5,4K i jeszcze mi jakieś graty leżą..

spoko Ty kupiłeś "nowy" i oby Ci służył jak najdłużej ja podjąłem decyzję, że robię pełną kapę :hi:
Pół roku wcześniej robiłem remont góry, szlif bloku, regeneracja wtryskow i zrobiłem na tym 11kkm i znowu yebło... Szpilka z rozrządu się urwała i góra kaput. A przez te 11kkm też było różnie, więc jak ktoś włoży tam swoje paluchy to już to nie pojedzie jak fabryka :wink: ale Twoje mały, Twój cyrk :decayed:
Opublikowano

Tu znów wszyscy walą :lol:

Cola :facepalm:

Opublikowano

Tu znów wszyscy walą :lol:

Cola :facepalm:

No nie godej .... psyyyyt :)

Opublikowano

No to może tez coś chlapnę. :naughty:

addasko, diman rozumiem, że jutro można się was spodziewać na spocie. :decayed:

Opublikowano

Dobranoc ALL....

Diman, jutro widzimy się na spocie :wink:

Opublikowano

No to może tez coś chlapnę. :naughty:

addasko, diman rozumiem, że jutro można się was spodziewać na spocie. :decayed:

A no teraz już wiem, że będę

:hi:

Dobranoc ALL....

Diman, jutro widzimy się na spocie :wink:

Oki to do zobaczenia
Opublikowano

:hi: pochwalony.

Zapowiada się dzis dobra freq. Turzol jedziesz?

No to może tez coś chlapnę. :naughty:

addasko, diman rozumiem, że jutro można się was spodziewać na spocie. :decayed:

A no teraz już wiem, że będę

:hi:

Dobranoc ALL....

Diman, jutro widzimy się na spocie :wink:

Oki to do zobaczenia
Zasilacz weź. Może się gdzieś wepnemy. Cheba że masz przetwornice...
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: w dzień spota i kebaba :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pochwa ! :D

Pozdro z Sosnowca :)

Opublikowano

Pochwa ! :D

Pozdro z Sosnowca :)

Aaa witamy zagranicznych gości. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.