Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

j**any nawet świeczka LED

:grin: toś doebał

właśnie jestem na etapie zmiany oświetlenia na chacie więc wiesz nie ma to tamto, ale już zamówiłem 31 żarówek na cały kwadrat :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

No to psyyyt

:hi: pochwalony.

Na wieki wieków. Amen :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapa silnika, o szczegółach poinformuję jak odbiorę auto, już teraz nie pamiętam czy tłok wyjebało czy co bo jak dzwonił do mnie mechanik akurat siedziałem na klopie i nie mogłem się skupić na dwóch rzeczach naraz. :grin: w każdym bądź razie kawałki tego czegoś poleciały do turbiny - więc zasugerował co najmniej sprawdzenie turbiny. Całkowity koszt, wraz z wymianą chłodnicy, oleju i filtrów, i kompletna kapa silnika to 5 kloców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka reanimujesz serducho,czy przeszczep????

reanimacja, nie opłaca się kupować kota w worku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapa silnika, o szczegółach poinformuję jak odbiorę auto, już teraz nie pamiętam czy tłok wyjebało czy co bo jak dzwonił do mnie mechanik akurat siedziałem na klopie i nie mogłem się skupić na dwóch rzeczach naraz. :grin: w każdym bądź razie kawałki tego czegoś poleciały do turbiny - więc zasugerował co najmniej sprawdzenie turbiny. Całkowity koszt, wraz z wymianą chłodnicy, oleju i filtrów, i kompletna kapa silnika to 5 kloców

na bogato sie posypało :kwasny: rób kape i jezdzij do konca zywota :kox:

miszka,ucho,multis takich kluczy mi potrzeba do wieczora użyczyć

8.jpg

13 i 11

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka reanimujesz serducho,czy przeszczep????

reanimacja, nie opłaca się kupować kota w worku

I tu robisz błąd, poszukasz to znajdziesz zdrowy silnik albo kupisz 2.0TDI 8V, jest tam ta sama głowica co w 1.9TDI. Jak ruszysz raz silnik to wiecznie będą jakieś problemy, bo to już nie są ori części... Stary silnik zawsze można na części pogonić możesz odzyskać 50-80% kosztów naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka reanimujesz serducho,czy przeszczep????

reanimacja, nie opłaca się kupować kota w worku

I tu robisz błąd, poszukasz to znajdziesz zdrowy silnik albo kupisz 2.0TDI 8V, jest tam ta sama głowica co w 1.9TDI. Jak ruszysz raz silnik to wiecznie będą jakieś problemy, bo to już nie są ori części... Stary silnik zawsze można na części pogonić możesz odzyskać 50-80% kosztów naprawy.

a do 1.8T podejdzie ? :grin: Hammer wytłumacz mi w jaki sposób ocenię czy zakupiony silnik jest zdrowy i kto mi da na niego gwarancję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...