Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pochwa ! :D

Pozdro z Sosnowca :)

lepiej sp***dalaj stamtąd :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyjechalbym ale jak pomyśle o tykm kebabie to mam wątpliwości ;)

Opublikowano

Pochwa ! :D

Pozdro z Sosnowca :)

lepiej sp***dalaj stamtąd :grin:

Ee tam nie jest zle

Opublikowano

Pochwa ! :D

Pozdro z Sosnowca :)

lepiej sp***dalaj stamtąd :grin:

Ee tam nie jest zle

to tylko złudne wrażenie pobędziesz tam dłużej sam się przekonasz - żebym tylko nie musiał pisać: "A nie mówiłem" :grin:

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie,mała się nam rozchorowala.

Opublikowano

Przyjechalbym ale jak pomyśle o tykm kebabie to mam wątpliwości ;)

Nikt nie będzie Cię zmuszał do tego żeby tam jechać i żebyś go jadł :decayed: No ale zobaczymy wieczorem. :D

Opublikowano

Pochwa ! :D

Pozdro z Sosnowca :)

lepiej sp***dalaj stamtąd :grin:

Ee tam nie jest zle

to tylko złudne wrażenie pobędziesz tam dłużej sam się przekonasz - żebym tylko nie musiał pisać: "A nie mówiłem" :grin:

Spokojnie wracam do W-wy niebawem nie bede tu dlugo siedzial :)

Opublikowano

Pochwa ! :D

Pozdro z Sosnowca :)

lepiej sp***dalaj stamtąd :grin:
Ee tam nie jest zle

to tylko złudne wrażenie pobędziesz tam dłużej sam się przekonasz - żebym tylko nie musiał pisać: "A nie mówiłem" :grin:
Spokojnie wracam do W-wy niebawem nie bede tu dlugo siedzial :)
To można nasiąknąć...
Opublikowano

będę dziś

Opublikowano

O qr**! Garnitur chyba założę! :grin::decayed:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Ja wpadnę na SCC :hi:

Opublikowano

Ja wpadnę na SCC :hi:

Zabrac cie?
Opublikowano

mogę się ciut spóźnić ;)


będę dziś

to stawiasz kebaby :decayed:

Opublikowano

Patryk mogę wpaść tylko na SCC,na kebaba nie dam rady :facepalm:. :facepalm: :facepalm:.Pojadę swoją gnojówką :wink:,ale dzięki :wink:.O której jedziesz ?

Chyba ,że nie jedziecie na kebsa :huh:,w co wątpie :naughty::wink: to możecie się zabrać ze mną :).

Opublikowano

Jada

Patryk mogę wpaść tylko na SCC,na kebaba nie dam rady :facepalm:. :facepalm: :facepalm:.Pojadę swoją gnojówką :wink:,ale dzięki :wink:.O której jedziesz ?

Chyba ,że nie jedziecie na kebsa :huh:,w co wątpie :naughty::wink: to możecie się zabrać ze mną :).

Spotykamy sie na czulowie?
Opublikowano

Jada

Patryk mogę wpaść tylko na SCC,na kebaba nie dam rady :facepalm:. :facepalm: :facepalm:.Pojadę swoją gnojówką :wink:,ale dzięki :wink:.O której jedziesz ?

Chyba ,że nie jedziecie na kebsa :huh:,w co wątpie :naughty::wink: to możecie się zabrać ze mną :).

Spotykamy sie na czulowie?

O której?I kaj Patryk :wink:,Myjnia?

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

:hi:

Ja nie dam rady

Fura w serwisie

A tu taka ekipa się zbiera

Opublikowano

Jada

Patryk mogę wpaść tylko na SCC,na kebaba nie dam rady :facepalm:. :facepalm: :facepalm:.Pojadę swoją gnojówką :wink:,ale dzięki :wink:.O której jedziesz ?

Chyba ,że nie jedziecie na kebsa :huh:,w co wątpie :naughty::wink: to możecie się zabrać ze mną :).

Spotykamy sie na czulowie?

O której?I kaj Patryk :wink:,Myjnia?

Jop. Ja juz jade
Opublikowano

Jada

Patryk mogę wpaść tylko na SCC,na kebaba nie dam rady :facepalm:. :facepalm: :facepalm:.Pojadę swoją gnojówką :wink:,ale dzięki :wink:.O której jedziesz ?

Chyba ,że nie jedziecie na kebsa :huh:,w co wątpie :naughty::wink: to możecie się zabrać ze mną :).

Spotykamy sie na czulowie?

O której?I kaj Patryk :wink:,Myjnia?

Jop. Ja juz jade

ok

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.