Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Podobno wizja nowego RS-a :naughty::naughty::naughty:

14100361_1774419972842954_42597304577925

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak dla mnie ochyda, wygląda jakby wszystko to co jest pod maską i lampami oraz z boku nadkola były jakoś doklejone - albo taka jakby nakładka

B8 lift w RS 200 razy ładniejszy

Opublikowano

Dobry !

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak dla mnie ochyda, wygląda jakby wszystko to co jest pod maską i lampami oraz z boku nadkola były jakoś doklejone - albo taka jakby nakładka

B8 lift w RS 200 razy ładniejszy

zgadzam sie beznadziejny

Opublikowano

Panowie znacie może jakieś konkrety apropo SummerCarsParty? jest informacja że katowice 8-10 września, dziwnie czwartek-sobota i żadnych dodatkowych informacji, wiele osob piszę że niby impreza ma być zamknieta w spodku co uważam że jest jest słabym pomysłem, ktoś coś wiecej ?

Opublikowano

Panowie znacie może jakieś konkrety apropo SummerCarsParty? jest informacja że katowice 8-10 września, dziwnie czwartek-sobota i żadnych dodatkowych informacji, wiele osob piszę że niby impreza ma być zamknieta w spodku co uważam że jest jest słabym pomysłem, ktoś coś wiecej ?

Jest osobny wątek o SCP
Opublikowano

Panowie znacie może jakieś konkrety apropo SummerCarsParty? jest informacja że katowice 8-10 września, dziwnie czwartek-sobota i żadnych dodatkowych informacji, wiele osob piszę że niby impreza ma być zamknieta w spodku co uważam że jest jest słabym pomysłem, ktoś coś wiecej ?

Wystarczy wejść na oficjalny profil SCP na fb i dowiesz się, że w tym roku impreza się nie odbędzie.

Opublikowano

Psyt ;)

Opublikowano

:hi:

Kurwin a ja na sucho... nocka :facepalm:

Opublikowano

:hi:

p.s. Ten RS ohydny, ale tylko przedni zderzak, ale kolor łaaadny :decayed:


i pssyt po robocie :beer:

Opublikowano

Zdrowie

Opublikowano

No to pyrsk

Zdrowie

Opublikowano

psssssssyt a w zasadzie to nie bo nawet woda nie gazowana

Opublikowano

:hi:

Kurwin a ja na sucho... nocka :facepalm:

Współczuje Brachu [emoji20]

Twoje zdrówko ;)

47ff945de5796ec0fa960d6cd8b0a449.jpg

Opublikowano

wczoraj miałem "przyjemność" pić różnego rodzaju piwa tzn z 4 różne lane i wszystkie kapa - moje szczyny lepiej smakują - tak sprawdzałem.

nie wiem jak można łoić browary, wypiłem 4 i zero fazy, po pierwszymi prawie zasnąłem, później się przemogłem ale dalej nic, w domu walnąłem dwa kielony ale nie pomogło - zasnąłem.

także - może mi ktoś wytłumaczyć tajemnicę picia Piwa ?

jak dla mnie to piwo ma sens

1. Na mega kacu mega zimne.

2. Pilsner.

?

Opublikowano

Czasem zimny browar dobrze zrobi na pragnienie .

Ja nie wypijam 10 tylko jedno może dwa do smaku .

3.Piwo dobrze filtruje nereczki ;)

A jak potrzeba mi stężenia we krwi to kielon wjeżdża ;)

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

:hi:

wczoraj miałem "przyjemność" pić różnego rodzaju piwa tzn z 4 różne lane i wszystkie kapa - moje szczyny lepiej smakują - tak sprawdzałem.

nie wiem jak można łoić browary, wypiłem 4 i zero fazy, po pierwszymi prawie zasnąłem, później się przemogłem ale dalej nic, w domu walnąłem dwa kielony ale nie pomogło - zasnąłem.

także - może mi ktoś wytłumaczyć tajemnicę picia Piwa ?

jak dla mnie to piwo ma sens

1. Na mega kacu mega zimne.

2. Pilsner.

?

Wychodzi na to, że alkonowi wszystko jedno [emoji12]
Opublikowano

Siema z rana

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.