Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ;)

Grzegorz udanego wypoczynku :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś pierwsze tankowanie u siebie i powiem ze nawet, nawet wyszło 7,8 l na 100km w tym trasa powrotu z Rzeszowa.

7,8 przy 2.0Tdi

To moje 2.7Tdi połyka 8,5 przy jeździe 50/50 trasa/miasto,a nogę mam ciężką i auto chyba też cięższe.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Tylko że trasa to było 170/180 km/h no stop.

Moje stare 1.9 łykało 7,5-8

Pasek waży chyba 1650kg o ile się nie mylę

ja wam powiem, że jestem w szoku co do nowej astry. ma wszystko od ledów inteluxów po navi aktywny tempomat radary samo parkowanie i inne pierdy (więcej poza skóry nie szło wrazić)

bena 1.6 200 km i trasa nad morze 150 a 170 ok 7.2.

a dziś wycieczka ok 20 km z Ustki do Rowów 5.4. ale ok 50 a 70 km\h

ta astra jest pojebana....

aaaa waży ona 1350 a moje 3.0 1730.....prawie k**wa pół tony różnicy...

aaaaa przepraszam za @!&$# bo się nachmieliłem :facepalm::grin:

Opublikowano

Tolek jest jeden minus .... Nie ma q :(

Opublikowano

Czyli astra w porównaniu do B7 pali tyle samo, czyli za dużo, bo waży dużo mniej i nie ma q ? ;) Tak to rozumiem :) PS. Tolek, podobnie palą VW z tymi silnikami ;)

Opublikowano

Czyli astra w porównaniu do B7 pali tyle samo, czyli za dużo, bo waży dużo mniej i nie ma q ? ;) Tak to rozumiem :) PS. Tolek, podobnie palą VW z tymi silnikami ;)

jutro bede z ranća więc nie zapomnij kawy mi zaparzyć :wink:

Opublikowano

Czyli astra w porównaniu do B7 pali tyle samo, czyli za dużo, bo waży dużo mniej i nie ma q ? ;) Tak to rozumiem :) PS. Tolek, podobnie palą VW z tymi silnikami ;)

kurde ja jestem chyba do tyłu ze spalaniem w nowych autach bo jak mam 7.3 w moim 3.0 q to mysle, ze mam ekonomiczne auto :banan: ale to trasa bo miasto 10 jak nic :kox:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Kupie Audi A4 B5 1,8 B lub 1,9D QUATTRO

Budżet 13000zł

Opublikowano

Siema! I Pozdro z Chorwacji! :kox::drunk:

A gdzie jakie foto?

A proszę bardzo.. :naughty:

Jesteśmy zawsze tam... :kox:

1zr14du.jpg

Oby nas rano z apartamentu nie wyrzucili! :decayed:

A tutaj Fotki z wieczora

2cbsld.jpg

i widok z tarasu...

70hutl.jpg

Do dziś! :kox:

Siema ;)

Grzegorz udanego wypoczynku :hi:

:wink4::good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema

Naciapane z Z2

Opublikowano

Akjam super foty, jaka mieścina?

Opublikowano

Cześć

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Akjam jaki z Ciebie romantyk

Opublikowano

:bry:

Akjam super foty, jaka mieścina?

Podstrana .

Miało być dużo ludzi, korki, zatłoczone wszystk ale nic z tego. Jest spokojnie, na plażach tez luźno. I bez problemu znalazło by się apartamenty bo stoją ludziska z kartkami przy drodze. My mieliśmy już rezerwację ale spokojnie można przyjechać w ciemno.

:hi:

Akjam jaki z Ciebie romantyk

No a jak. :nose::decayed:

Opublikowano

Hi

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:bry:

Akjam super foty, jaka mieścina?

Podstrana .

Miało być dużo ludzi, korki, zatłoczone wszystk ale nic z tego. Jest spokojnie, na plażach tez luźno. I bez problemu znalazło by się apartamenty bo stoją ludziska z kartkami przy drodze. My mieliśmy już rezerwację ale spokojnie można przyjechać w ciemno.

:hi:

Akjam jaki z Ciebie romantyk

No a jak. :nose::decayed:

Nowy silnik już znalazł? :whistling:

Opublikowano

:grin: a co klęka ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.