Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wdupiła... nie udało jej sie wyhamować do skrzyżowania i wdupiła w golfa.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepiej nie mogla odwdzięczyć się za to ze szykujesz jej auto ☺ współczuję Krzychu.

Opublikowano

:facepalm: masakra, znam ten ból


Zdrowie za kobiety żeby lepiej jeździły :)

Opublikowano

:hi:

A moja się dziwi czemu jej nie chce dać jeździć :grin:

Ale cóż życie ;)

Opublikowano

Afroo cena z d*py?za tyle to z kratkami idzie dostać

Quwa już nie wiedzą ile wołać :facepalm:

Opublikowano

Krzychu tu masz fajny zderzak, a koszta niech pokryje kobitka. :decayed:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/372727-zderzak-przedni-s-line-a4-b6-spryskiwacze/

1300 zł :grin:

Krzychu tu masz fajny zderzak, a koszta niech pokryje kobitka. :decayed:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/372727-zderzak-przedni-s-line-a4-b6-spryskiwacze/

1300 zł :grin:

nie wiem po ile chodzą takie zderzaki w używce, ale to jest prawie cena nowego :wink:

Opublikowano

Ja tam się nie znam, do B7 za goły zderzak wołają kafla. :huh:

Ale żonce można przykładowo pokazać ile dzwon kosztuje. Następnym razem wyhamuje. :wink:

Opublikowano

Ja tam się nie znam, do B7 za goły zderzak wołają kafla. :huh:

Ale żonce można przykładowo pokazać ile dzwon kosztuje. Następnym razem wyhamuje. :wink:

Myślę , że nie będzie następnego ;)

Opublikowano

:polew: Dobre Ale Na moja to nienie działa


Moja mówi że picie kosztuje :grin:

Opublikowano

Sline już nie wkładam szkoda inwestować już w a4. Powiedziałem jej że będzie jeździła rozbitkiem a ja wezme jej nowe auto :)

Psyt pod ksw.

Opublikowano

No co do cen to faktycznie powalają, ale w aso trzeba dać dużo więcej bo sam dół to 600 stówek, a góra pod spryski to około 1800 zł ;)

Opublikowano

Jak do tej pory 3 pierwsze walki były naprawdę dobre. Szkoda Kasi, Rumunka była widocznie lepsza. Bawi mnie to co ma się wydarzyć w kolejnej gali. . Cyrk bólu.. Nie wiem kto to wymyślił ale wiem , że chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze bo co może pokazać gość który nie kryje się z tym ze kokę wali jak my poranna kawę ? Mam nadzieje, ze Pudzian, choć za nim nie przepadam zmiecie go z tej klatki.

A przy okazji. .. może ma ktoś komplet stalowek na sprzedaż ? ☺

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Ucho nie do końca bo stałem 40 min ale na CB jajca były przynajmniej - ale to co się wyprawia to masakra np koleś poleciał awaryjnym tirem chyba z 70km/h bez pierdolenia ( rozumiem gdyby leciał powoli ale ten c**j za***rdalał :facepalm: )

ja odpuściłem to j**ane KSW bo dopiero na chatę wpadłem - czyli będzie wóda do lustra - to też poniekąd takie małe KSW :grin: dobra to myk :kox: zimniutka, od wczoraj się mroziła - gęsta miczym olej w silniku przy -20C :kox:

co do kolejnego KSW to już wiadomo, że ustawka - Pudzian wdupił dwa razy z rzędu więc nie może teraz w dupcyć bo będzie miał out z federacji, więc stawiam na Pudziana, a Popuś się odrodzi w drugiej walce :grin:

Opublikowano

będzie wóda do lustra - to też poniekąd takie małe KSW :grin: dobra to myk :kox: zimniutka, od wczoraj się mroziła - gęsta miczym olej w silniku przy -20C :kox:

:grin:

Opublikowano

to myk - nie ma co czekać


ja jebie ale ssanie :grin:

Opublikowano

Miszka znów do lustra walisz

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

Miszka znów do lustra walisz

widzisz kolegów nie mam to co mi pozostało ;)

myk

Opublikowano

No to chyba i ja się z lustrem napije. Moja leży i kwiczy z grypą żołądkową

No to myk drineczek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.