Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie da rady ...do 22 w pracy jestem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

w tygodniu nie piję - nie jestem alkoholikiem

Opublikowano

w tygodniu nie piję - nie jestem alkoholikiem

:decayed:

jest jakiś podział na alkoholików weekendowych i tych z dni roboczych ? :decayed:

Opublikowano

w tygodniu nie piję - nie jestem alkoholikiem

Chyba trzeźwosceptykiem...

Psyyyyyyyyt

Opublikowano

w tygodniu nie piję - nie jestem alkoholikiem

:decayed:

jest jakiś podział na alkoholików weekendowych i tych z dni roboczych ? :decayed:

nie wiem ale wydaje mi się, że ten co pije codziennie nawet 2 piwa jest "gorszy" od tego co jebnie nawet KO 1-2 razy w tygodniu

taka powtarzalność

ten pierwszy wali codziennie, ten drugi tylko 1-2 w tygodniu

Opublikowano

w tygodniu nie piję - nie jestem alkoholikiem

:decayed:

jest jakiś podział na alkoholików weekendowych i tych z dni roboczych ? :decayed:

nie wiem ale wydaje mi się, że ten co pije codziennie nawet 2 piwa jest "gorszy" od tego co jebnie nawet KO 1-2 razy w tygodniu

taka powtarzalność

ten pierwszy wali codziennie, ten drugi tylko 1-2 w tygodniu

jeden wali zgon 2x w tyg

drugi pije codziennie 2 piwka

kto co lubi :wink: najlepiej to połączyć :decayed:

Opublikowano

w tygodniu nie piję - nie jestem alkoholikiem

:decayed:

jest jakiś podział na alkoholików weekendowych i tych z dni roboczych ? :decayed:

nie wiem ale wydaje mi się, że ten co pije codziennie nawet 2 piwa jest "gorszy" od tego co jebnie nawet KO 1-2 razy w tygodniu

taka powtarzalność

ten pierwszy wali codziennie, ten drugi tylko 1-2 w tygodniu

jeden wali zgon 2x w tyg

drugi pije codziennie 2 piwka

kto co lubi :wink: najlepiej to połączyć :decayed:

napisałem 1-2 nawet KO (czyli max, czyli w sumie raczej pewne- chyba na pewno :grin: )

połączyć ? czyli 2 piwka dziennie w tygodniu, a w weekend KO ?

Opublikowano

w tygodniu nie piję - nie jestem alkoholikiem

:decayed:

jest jakiś podział na alkoholików weekendowych i tych z dni roboczych ? :decayed:

nie wiem ale wydaje mi się, że ten co pije codziennie nawet 2 piwa jest "gorszy" od tego co jebnie nawet KO 1-2 razy w tygodniu

taka powtarzalność

ten pierwszy wali codziennie, ten drugi tylko 1-2 w tygodniu

jeden wali zgon 2x w tyg

drugi pije codziennie 2 piwka

kto co lubi :wink: najlepiej to połączyć :decayed:

napisałem 1-2 nawet KO (czyli max, czyli w sumie raczej pewne- chyba na pewno :grin: )

połączyć ? czyli 2 piwka dziennie w tygodniu, a w weekend KO ?

podwójny alkon ? :naughty:

Opublikowano

ale teoretycznie ten co wali codziennie ma trudniej nie pić bo wali co dziennie i nawet jak odpuści 3 dni to i tak 4 dni pije :grin:

a ten co wali w weekend to np może w piątek zapomnieć się najebać i nadupcy się tylko w sobotę i wychodzi na to, że wypije tylko jeden dzień :D


w tygodniu nie piję - nie jestem alkoholikiem

:decayed:


jest jakiś podział na alkoholików weekendowych i tych z dni roboczych ? :decayed:

nie wiem ale wydaje mi się, że ten co pije codziennie nawet 2 piwa jest "gorszy" od tego co jebnie nawet KO 1-2 razy w tygodniu

taka powtarzalność

ten pierwszy wali codziennie, ten drugi tylko 1-2 w tygodniu

jeden wali zgon 2x w tyg
drugi pije codziennie 2 piwka

kto co lubi :wink: najlepiej to połączyć :decayed:

napisałem 1-2 nawet KO (czyli max, czyli w sumie raczej pewne- chyba na pewno :grin: )

połączyć ? czyli 2 piwka dziennie w tygodniu, a w weekend KO ?

podwójny alkon ? :naughty:

Turbo chlor :grin:

Opublikowano

np może w piątek zapomnieć się najebać i nadupcy się tylko w sobotę i wychodzi na to, że wypije tylko jeden dzień :D

ya yhymmm zapomni się najebać :grin::grin::grin:

Opublikowano

w tygodniu nie piję - nie jestem alkoholikiem

:decayed:

jest jakiś podział na alkoholików weekendowych i tych z dni roboczych ? :decayed:

nie wiem ale wydaje mi się, że ten co pije codziennie nawet 2 piwa jest "gorszy" od tego co jebnie nawet KO 1-2 razy w tygodniu

taka powtarzalność

ten pierwszy wali codziennie, ten drugi tylko 1-2 w tygodniu

jeden wali zgon 2x w tyg

drugi pije codziennie 2 piwka

kto co lubi :wink: najlepiej to połączyć :decayed:

napisałem 1-2 nawet KO (czyli max, czyli w sumie raczej pewne- chyba na pewno :grin: )

połączyć ? czyli 2 piwka dziennie w tygodniu, a w weekend KO ?

podwójny alkon ? :naughty:

taki RS4 B5 wśród alkoholików

:hi:

Opublikowano

Miszka to stan umysłu....

Psyyyyt...

Opublikowano

Miszka to stan umysłu....

:grin:

Opublikowano

Jasny gwint ale rozważania ☺

Opublikowano

w tygodniu nie piję - nie jestem alkoholikiem

:decayed:

jest jakiś podział na alkoholików weekendowych i tych z dni roboczych ? :decayed:

nie wiem ale wydaje mi się, że ten co pije codziennie nawet 2 piwa jest "gorszy" od tego co jebnie nawet KO 1-2 razy w tygodniu

taka powtarzalność

ten pierwszy wali codziennie, ten drugi tylko 1-2 w tygodniu

jeden wali zgon 2x w tyg

drugi pije codziennie 2 piwka

kto co lubi :wink: najlepiej to połączyć :decayed:

napisałem 1-2 nawet KO (czyli max, czyli w sumie raczej pewne- chyba na pewno :grin: )

połączyć ? czyli 2 piwka dziennie w tygodniu, a w weekend KO ?

podwójny alkon ? :naughty:

taki RS4 B5 wśród alkoholików

:hi:

Ja, ale z opowiadań...
Opublikowano

np może w piątek zapomnieć się najebać i nadupcy się tylko w sobotę i wychodzi na to, że wypije tylko jeden dzień :D

ya yhymmm zapomni się najebać :grin::grin::grin:

Nie na bata [emoji3]

Psyt ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.