Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ten Passat z ogłoszenia kojarzy mi się z serferem z USA...właściciel zapewne nim nie jest - ale cóż marzenia są bezcenne :grin:

nie żebym się czepiał ale poważnie podoba Wam się to auto ? chcielibyście tym jeździć co dzień ?

fakt masa pracy i talarów władowane ale auto jak dla mnie do kolesia 17- max 25 lat z czapką z prostym daszkiem z jakimś fajnym logo :facepalm:

nie powiem bo mój zapuszczony ale przynajmniej serii się trzyma i do malowania :facepalm:


poszedł ;)

http://www.gieldaklasykow.pl/mercedes-e-500-w124-1994-poznan/

Opublikowano

Belfer na C+ się zaraz zaczyna. Jakiś nowy serial naszej rodzimej produkcji :good:

Opublikowano

Belfer na C+ się zaraz zaczyna. Jakiś nowy serial naszej rodzimej produkcji :good:

właśnie sprawdzam :wink:

Opublikowano

Zapowiada się dobrze, Dziś pierwsze dwa odcinki.

Opublikowano

:hi:

ten Passat z ogłoszenia kojarzy mi się z serferem z USA...właściciel zapewne nim nie jest - ale cóż marzenia są bezcenne :grin:

nie żebym się czepiał ale poważnie podoba Wam się to auto ? chcielibyście tym jeździć co dzień ?

fakt masa pracy i talarów władowane ale auto jak dla mnie do kolesia 17- max 25 lat z czapką z prostym daszkiem z jakimś fajnym logo :facepalm:

gdyby to ialo ok 200 koni to jeszcze jesszcze a tak to lipa straszna

Edytowane przez Kędzior

Opublikowano

Zapowiada się dobrze, Dziś pierwsze dwa odcinki.

Jest dobrze :)
Opublikowano

:hi:

ten Passat z ogłoszenia kojarzy mi się z serferem z USA...właściciel zapewne nim nie jest - ale cóż marzenia są bezcenne :grin:

nie żebym się czepiał ale poważnie podoba Wam się to auto ? chcielibyście tym jeździć co dzień ?

fakt masa pracy i talarów władowane ale auto jak dla mnie do kolesia 17- max 25 lat z czapką z prostym daszkiem z jakimś fajnym logo :facepalm:

gdyby to ialo ok 200 koni to jeszcze jesszcze a tak to lipa straszna
+1

I jeszcze 4 motion ;)

Opublikowano

:hi:

ten Passat z ogłoszenia kojarzy mi się z serferem z USA...właściciel zapewne nim nie jest - ale cóż marzenia są bezcenne :grin:

nie żebym się czepiał ale poważnie podoba Wam się to auto ? chcielibyście tym jeździć co dzień ?

fakt masa pracy i talarów władowane ale auto jak dla mnie do kolesia 17- max 25 lat z czapką z prostym daszkiem z jakimś fajnym logo :facepalm:

gdyby to ialo ok 200 koni to jeszcze jesszcze a tak to lipa straszna
+1

I jeszcze 4 motion ;)

+1 :wink:

http://www.gieldaklasykow.pl/volkswagen-golf-mk1-cabriolet-1990-13900-pln-jerzmanowa/

Opublikowano

Siema

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hi

Opublikowano

:hi:

...kwestia gustu...folie zawsze można ściągnąć, na takie pierdołki nie zważam uwagi. Mnie chodzi o body...bo jest ładne, błotniki, zderzaki itd. :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

:hi:

...kwestia gustu...folie zawsze można ściągnąć, na takie pierdołki nie zważam uwagi. Mnie chodzi o body...bo jest ładne, błotniki, zderzaki itd. :)

Citroen kaktus też ma ładne zderzaki :naughty:
Opublikowano

...dalej twierdzę, że to kwestia gustu :P

Opublikowano

Chłopy. Jak co to piwnica, osiedle h.

Psyyyyyyyyt.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.