Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem co w tym widzisz ale jakiś pół roku temu tym jechałem i to się nawet do 120km/h nie chciało rozpędzić, a ten automat to tak jak byś zmieniał biegi w suszarce, na złom a nie na drogę.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

biały nie pasuje, zrobić Ci VT ? :decayed:

Opublikowano

Pucek kolor mi się podoba :grin:

a tak poważnie to SRT ale 2016 optycznie jak dla mnie mega ale portfel nie ten

co do auta Stasia to nie wyobrażam sobie innej konfiguracji niż czerwono/czarny

Kędzior kaj tu biały pasuje ?

Opublikowano

biały nie pasuje, zrobić Ci VT ? :decayed:

chętnie hehe

Opublikowano

apropo białasa - sąsiad wczoraj odebrał z salonu nowe Paserrati. Niby tylko Pasek, ale...sąsiada poniosło - 280kuni TFSI, pełna lista z konfiguratora + full R-line, 19'' i musze powiedzieć że kopare zbieram z podłogi. Trzyma to pod blokiem i już ściule mu obijają drzwi :kwasny:

Opublikowano

Zdrowie :) za nasze decyzję :grin:

Opublikowano

Nie wiem co w tym widzisz ale jakiś pół roku temu tym jechałem i to się nawet do 120km/h nie chciało rozpędzić, a ten automat to tak jak byś zmieniał biegi w suszarce, na złom a nie na drogę.

To auto w benzynie 4.0 v6 ... tylko !

Pucek tym sie nie za***rdala ;) ... ono bawi W terenie ;)

Opublikowano

Pucek kolor mi się podoba :grin:

a tak poważnie to SRT ale 2016 optycznie jak dla mnie mega ale portfel nie ten

co do auta Stasia to nie wyobrażam sobie innej konfiguracji niż czerwono/czarny

Kędzior kaj tu biały pasuje ?

moim zdaniem pasuje, czarne tylko zmniejsza optycznie wielkosc kola

Opublikowano

biały nie pasuje, zrobić Ci VT ? :decayed:

chętnie hehe

moim zdaniem c**jnia....

chyba, że czernidłem opony zrobic ? :decayed:

ef7f94d0b_axrerxw.jpg

Opublikowano

Nie wiem co w tym widzisz ale jakiś pół roku temu tym jechałem i to się nawet do 120km/h nie chciało rozpędzić, a ten automat to tak jak byś zmieniał biegi w suszarce, na złom a nie na drogę.

To auto w benzynie 4.0 v6 ... tylko !

Pucek tym sie nie za***rdala ;) ... ono bawi W terenie ;)

Pucek jest z tych co bez gleby to nie auto [emoji6]
Opublikowano

biały nie pasuje, zrobić Ci VT ? :decayed:

chętnie hehe

moim zdaniem c**jnia....

chyba, że czernidłem opony zrobic ? :decayed:

ef7f94d0b_axrerxw.jpg

masz racje problemem jest brak czernidla hehe

Opublikowano

biały nie pasuje, zrobić Ci VT ? :decayed:

chętnie hehe

moim zdaniem c**jnia....

chyba, że czernidłem opony zrobic ? :decayed:

ef7f94d0b_axrerxw.jpg

masz racje problemem jest brak czernidla hehe

:decayed:

Opublikowano

biały nie pasuje, zrobić Ci VT ? :decayed:

chętnie hehe

moim zdaniem c**jnia....

chyba, że czernidłem opony zrobic ? :decayed:

ef7f94d0b_axrerxw.jpg

zwracam honor kędziorowi - teraz jest lepiej

widać nastukany już okręgu nie potrafi zatoczyć :grin:

Opublikowano

biały nie pasuje, zrobić Ci VT ? :decayed:

chętnie hehe

moim zdaniem c**jnia....

chyba, że czernidłem opony zrobic ? :decayed:

ef7f94d0b_axrerxw.jpg

zwracam honor kędziorowi - teraz jest lepiej

w moim paincie jest tylko wybór kołpaków ( nie ori) 17" :decayed:

Opublikowano

biały nie pasuje, zrobić Ci VT ? :decayed:

chętnie hehe

moim zdaniem c**jnia....

chyba, że czernidłem opony zrobic ? :decayed:

ef7f94d0b_axrerxw.jpg

zwracam honor kędziorowi - teraz jest lepiej

widać nastukany już okręgu nie potrafi zatoczyć :grin:

:grin::grin::grin:

Stachu dodaj czernidło hehe

Opublikowano

jebnij ramki szyb i relingi na biało :kox:

Opublikowano

jebnij ramki szyb i relingi na biało :kox:

noi koniecznie lusterka hehe

Opublikowano

jebnij ramki szyb i relingi na biało :kox:

to wymaga precyzji :grin:

jebnij ramki szyb i relingi na biało :kox:

noi koniecznie lusterka hehe

to już level hard :wink:

Opublikowano

dajesz, dasz rade

Opublikowano

dajesz, dasz rade

:kox::kox::kox::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.