Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosto mowiac - czernidlo do opon, znaju? ;)

nie używam ;)

Na oponach nic nie ma ale na felgi jakiś szmalec widziałem że kładli chłopaki :kox:

true

Felgi są zabezpieczone powłoką hydrofobową :)

No to moze zacznij. ;) felgi wybrandzlowane w jakis powlokach, a opony trole.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zima na aucie

ef7f94d0b01fe1eac8e5f039cfe916ff.jpg

Już? Nie za wczas?

Mnie osobiście czarne felgi nie leżą ale to tobie na się podobać

U mnie też zima... Potem nie ma czasu kiedy zmienić, a to kolejki... A tu szybki szpil i po bólu...
Opublikowano

Prosto mowiac - czernidlo do opon, znaju? ;)

nie używam ;)

Na oponach nic nie ma ale na felgi jakiś szmalec widziałem że kładli chłopaki :kox:

true

Felgi są zabezpieczone powłoką hydrofobową :)

No to moze zacznij. ;) felgi wybrandzlowane w jakis powlokach, a opony trole.

pierdziele to, nie mam czasu na takie rzeczy, auto służy mi do przemieszczania się z pkt A do B, felgi się ubrudzą i wszystko się wyrówna :wink:

Opublikowano

To po kiego je malowales, jak tylko sluzy z jazdy od A do B. ;)

Opublikowano

To po kiego je malowales, jak tylko sluzy z jazdy od A do B. ;)

bo były srebrne i w opłakanym stanie - farba z nich odchodziła :wink:

Opublikowano

A tu z opon odlazi brud. ;) przeciez jezdzisz tylko z A do B, na takich tez bys dal rade. :D

Opublikowano

A tu z opon odlazi brud. ;) przeciez jezdzisz tylko z A do B, na takich tez bys dal rade. :D

nie dałbym :wink:

Opublikowano

Ja sie wyłamałem i dzisiaj letnie założyłem :kox:

Opublikowano

też myślę, że by nie dał

Opublikowano

Ja sie wyłamałem i dzisiaj letnie założyłem :kox:

bez różnicy, podobno twoje stoi w garażu od 2 lat :wink::decayed:

Opublikowano

Ja sie wyłamałem i dzisiaj letnie założyłem :kox:

bez różnicy, podobno twoje stoi w garażu od 2 lat :wink::decayed:
+1
Opublikowano

Ja sie wyłamałem i dzisiaj letnie założyłem :kox:

bez różnicy, podobno twoje stoi w garażu od 2 lat :wink::decayed:

do tej dziupli żodyn palca nie wetknie bo nawalone po sam dach, a co dopiero auto tam trzymać :)

Opublikowano

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny

tak jak napisał Pajda to tobie ma się podobać nie innym.

dla mnie kicha ale jak tobie się podoba to najwazniejsze

Opublikowano

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny

tak jak napisał Pajda to tobie ma się podobać nie innym.

dla mnie kicha ale jak tobie się podoba to najwazniejsze

to jakie sugestie ?

Opublikowano

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny

tak jak napisał Pajda to tobie ma się podobać nie innym.

dla mnie kicha ale jak tobie się podoba to najwazniejsze

A co z multiplą?
Opublikowano

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny

tak jak napisał Pajda to tobie ma się podobać nie innym.

dla mnie kicha ale jak tobie się podoba to najwazniejsze

to jakie sugestie ?

moim zdaniem najlepszy kolor to biały

Edytowane przez Kędzior

Opublikowano

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny

tak jak napisał Pajda to tobie ma się podobać nie innym.

dla mnie kicha ale jak tobie się podoba to najwazniejsze

to jakie sugestie ?

moim zdaniem najlepszy kolor to biały

Ty sie faktycznie starzejesz...

Biały do czerwonego z czarnymi dodatkami, to tak jak byś popijał zimnym napojem ciepłą wódkę, do bani :decayed:

Tak, wiem Miszka, wódki się nie popija :grin:

Opublikowano

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny

tak jak napisał Pajda to tobie ma się podobać nie innym.

dla mnie kicha ale jak tobie się podoba to najwazniejsze

to jakie sugestie ?

moim zdaniem najlepszy kolor to biały

jakbym miał 16 lat i honde civic - może bym się zdecydował :wink:

Opublikowano

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny

tak jak napisał Pajda to tobie ma się podobać nie innym.

dla mnie kicha ale jak tobie się podoba to najwazniejsze

to jakie sugestie ?

moim zdaniem najlepszy kolor to biały

Ty sie faktycznie starzejesz...

Biały do czerwonego z czarnymi dodatkami, to tak jak byś popijał zimnym napojem ciepłą wódkę, do bani :decayed:

Tak, wiem Miszka, wódki się nie popija :grin:

Ewelina twierdzi ze jeszcze nie wydoroślałem więc gdzie tam do starzenia hehehe

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny

tak jak napisał Pajda to tobie ma się podobać nie innym.

dla mnie kicha ale jak tobie się podoba to najwazniejsze

to jakie sugestie ?

moim zdaniem najlepszy kolor to biały

jakbym miał 16 lat i honde civic - może bym się zdecydował :wink:

przesadzassz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.