Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:bry:

Jakieś choróbsko mnie atakuje ale chyba atak odparty...

Ludziska mam do pogonienia felgi standardowe alusy 16ki z B7ki z oponoami zimowymi (opony - może zrobiłem na nich z 3 tysiące km, nie więcej), rocznik 2014 Dębica Frigo jeśli dobrze pamiętam.

Mam kupca ale nie wiem ile mu powiedzieć?

:hi:

Oczywiście mówię o cenie "na świat" a nie na forum :cool:

Edit: Opona Kleber Krisalp HP2 205/55R16 (Ale jest hit bo nie widzę DOT?)) Made in Poland :good:

myślę, że kobla spokojnie jak nie więcej, nie sprawdzałem cen, ja sprzedałem moje zimówki barum polaris 3 czy jakoś tam z podobnym przelotem ale na alu i 15 cali za 850zł więc kobel jak nic , 1200zł ? nie wiem :wink:

No 1k powiedziałem :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley Passat jest już policzony jako całka ? Co z katalizatorem bo napisałem Izie na tej liście za pierwszym razem że jest uszkodzony a go nigdzie nie widze

musi być bo go fakturowałem :wink:

Opublikowano

To jutro musze poszukać. A teraz psyt

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

driftowałem wczoraj na parkingu i piłowałem na ręcznym Yarisa , fizyki się nie oszuka nawet systemami typu ESP - borsztajn zaliczony, felga krzywa ja jebe :facepalm::grin:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

:grin:

Miszczuniu :)

Opublikowano

:hi: po emigracji

Opublikowano

:hi:

driftowałem wczoraj na parkingu i piłowałem na ręcznym Yarisa , fizyki się nie oszuka nawet systemami typu ESP - borsztajn zaliczony, felga krzywa ja jebe :facepalm::grin:

Widze Tokyo Drift... DK Miszka...

Naciapane z Z2

Opublikowano

:hi:

driftowałem wczoraj na parkingu i piłowałem na ręcznym Yarisa , fizyki się nie oszuka nawet systemami typu ESP - borsztajn zaliczony, felga krzywa ja jebe :facepalm::grin:

brakowało tam tylko Staśka hehehe

Opublikowano

Miszka dobrze żeś ławki nie zaliczył ☺

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

zapytałeś Ravu czy możesz coś wkleić z YT ?

A ne mozna ?

no nie wiem :ph34r:
No właśnie, ja się pytam?

[emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]

Z mojej strony jest akcept ;)

Ravu by HTC

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Nikt tu jeszcze dzisiaj nie wspominał o alko... :mysli:

Ja Dzisiaj delikatnie bo jutro wyjazd do WAWy na dwudniowy turniej wewnątrzzakładowy w piłkę nożną a póżniej ten tego... :naughty:

:hi:

driftowałem wczoraj na parkingu i piłowałem na ręcznym Yarisa , fizyki się nie oszuka nawet systemami typu ESP - borsztajn zaliczony, felga krzywa ja jebe :facepalm::grin:

:decayed:

Opublikowano

:siema:

Nikt tu jeszcze dzisiaj nie wspominał o alko... :mysli:

Ja już po trzech jestem. Mam pretensje do siebie po zacząłem dopiero po 14stej :facepalm: :kwasny:

Edytowane przez Ravu

Opublikowano

:hi:

Stasiu Ty wiesz jak to jest jak myślisz, że się zmieścisz ale jest inaczej :grin:

Diman w ławkę to chyba Kanar jebnął ?

aż mi się przypomniało jak na tym skrzyżowaniu co prosto na spota na dolinie, a w lewo na parking to tam za małolata zaliczyłem bokowanie malaczem tzn wy***ałem go na bok, ręczny tak wtedy złapał, że wywrotka była nieunikniona :kox:

Opublikowano

psyt :)


:hi:

Stasiu Ty wiesz jak to jest jak myślisz, że się zmieścisz ale jest inaczej :grin:

Diman w ławkę to chyba Kanar jebnął ?

aż mi się przypomniało jak na tym skrzyżowaniu co prosto na spota na dolinie, a w lewo na parking to tam za małolata zaliczyłem bokowanie malaczem tzn wy***ałem go na bok, ręczny tak wtedy złapał, że wywrotka była nieunikniona :kox:

wolałem wj***ć w B5 niż w B7 od Maxita :wink:

tzn jakbym wjebał wtedy w niego to było by grubo :kwasny:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

to myk pod te drifty

Tychy jak co mam stolik w Grill Pubie na Popka i Pudziana :wink::grin:


psyt :)


:hi:

Stasiu Ty wiesz jak to jest jak myślisz, że się zmieścisz ale jest inaczej :grin:

Diman w ławkę to chyba Kanar jebnął ?

aż mi się przypomniało jak na tym skrzyżowaniu co prosto na spota na dolinie, a w lewo na parking to tam za małolata zaliczyłem bokowanie malaczem tzn wy***ałem go na bok, ręczny tak wtedy złapał, że wywrotka była nieunikniona :kox:

wolałem wj***ć w B5 niż w B7 od Maxita :wink:

tzn jakbym wjebał wtedy w niego to było by grubo :kwasny:

materialista, trzeba było walić z fantazją w Maxa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.