Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley gdzie to? Z kim pojechałes?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba Zieleniec

Naciapane z Z2

Opublikowano

Czarny Groń.

Rzyki-Praciaki.

Opublikowano

Kto wie ? Może właśnie podsunąłes pomysł na nową gale włodarzą KSW ? :) Myślę, że znaleźli by się chętni by zaplacic za możliwość obejrzenia jak w/w się napie*****ja :D

jeżeli tak się stanie to muszą mi zaplacić 40% za pomysł hehehe oskarze ich

Opublikowano

Kto wie ? Może właśnie podsunąłes pomysł na nową gale włodarzą KSW ? :) Myślę, że znaleźli by się chętni by zaplacic za możliwość obejrzenia jak w/w się napie*****ja :D

jeżeli tak się stanie to muszą mi zaplacić 40% za pomysł hehehe oskarze ich
Tak przypadkiem Ci się wcisnelo te 40% ? Hehe
Opublikowano

Czarny Groń.

Rzyki-Praciaki.

Zadzwoń jak będziesz na górze i pomachaj do kamerki [emoji6]
Opublikowano

Czarny Groń.

Rzyki-Praciaki.

600m trasa i dłużej siedzisz na kanapie niż zjeżdżasz. :whistling:

Opublikowano

Czarny Groń.

Rzyki-Praciaki.

Zadzwoń jak będziesz na górze i pomachaj do kamerki [emoji6]
Już jestem w domu
Opublikowano

Czarny Groń.

Rzyki-Praciaki.

Zadzwoń jak będziesz na górze i pomachaj do kamerki [emoji6]
Już jestem w domu
To co tak szybko 3 zjazdy i do dom
Opublikowano

Czarny Groń.

Rzyki-Praciaki.

600m trasa i dłużej siedzisz na kanapie niż zjeżdżasz. :whistling:
Trasy są dwie. Czerwona jedynka od samej góry, do dolnej stacji ma ok 1km. Coś jak Soszow, tylko ludzi mniej i lepiej przygotowana trasa, są dwie kanapy. Na trzygodzinny rozruch może być. Za tydzien tras bedzie prawie 250km do przejezdzemia [emoji6]

Czarny Groń.

Rzyki-Praciaki.

Zadzwoń jak będziesz na górze i pomachaj do kamerki [emoji6]
Już jestem w domu
To co tak szybko 3 zjazdy i do dom
Na obiad w domu zdarzylem :)
Opublikowano

Kto wie ? Może właśnie podsunąłes pomysł na nową gale włodarzą KSW ? :) Myślę, że znaleźli by się chętni by zaplacic za możliwość obejrzenia jak w/w się napie*****ja :D

jeżeli tak się stanie to muszą mi zaplacić 40% za pomysł hehehe oskarze ich
Tak przypadkiem Ci się wcisnelo te 40% ? Hehe
Podświadomie hehe
Opublikowano

:hi:

już nigdy w życiu nie napiję się alkoholu :heat: masakra do 4 w nocy walić w palnik i dziś już na 10 w Szczyrku z młodą na nartach- oczywiście jako pasażer

Opublikowano

Kto wie ? Może właśnie podsunąłes pomysł na nową gale włodarzą KSW ? :) Myślę, że znaleźli by się chętni by zaplacic za możliwość obejrzenia jak w/w się napie*****ja :D

jeżeli tak się stanie to muszą mi zaplacić 40% za pomysł hehehe oskarze ich
40% powiadasz...

Z czyms mi sie to kojarzy...

Zdrowie!

Opublikowano

Pssyt...

Opublikowano

:hi:

ehh...ten weekend by mnie wykończył, ale dałem radę :decayed: ...piątek- barbórka z G2, sobota- urodziny Ewki, a dziś delikatnie se piwkuję, ale delikatnie rano piffka i teraz też, ale jedno, bo...jutro na 5 do roboty :facepalm:

Opublikowano

Tak było dziś na równicy...

vynswa9e.jpg

Opublikowano

Psyyyyt po flaszeczce....

Opublikowano

:hi:

Jeszcze zdążyłem

Wszystkim górnikom pomyślności tyle wyjazdów ile zjazdów niech św Barbara pilnuje was i waszych Rodzin

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.