Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto ogląda KSW?

Naciapane z Z2

Daj spokój z takim cyrkiem. Wolę dobra książkę poczytać :)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto ogląda KSW?

Naciapane z Z2

Daj spokój z takim cyrkiem. Wolę dobra książkę poczytać :)
Kazdy patrzy na tą gale.pryzmatem walki pokazowej... A to jest Show... I tyle...A przeca walczą jeszcze tacy jak Rodriguez czy Bedorf... Ciekawa gala się zapowiada....

Ja tam

..

5350d52442e0bf37164e190fc5a03ac3.jpg

Naciapane z Z2

Opublikowano

Jutro start sezonu. Trasy już przygotowane

b41a833627b72fa84cb86aeeb3705e0c.jpg

Opublikowano

Jutro start sezonu. Trasy już przygotowane

b41a833627b72fa84cb86aeeb3705e0c.jpg

Istebna już dziś jeździła... śniegu full ludzi zero ceny minus 10 % i trasy jak stół... ja miałem jechac ale byłem po nocce i olałem a ziomek pojechał i ponoć mega...

Opublikowano

Może by w poniedziałek skoczyć z rana

Opublikowano

Quwa masakra ta walka tyle hałasu i nie było na co patrzeć :facepalm:

Opublikowano

Serce mi krwawi... Bedorf też baty dostał...

No to psssyyyttt po wszystkim...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Serce mi krwawi... Bedorf też baty dostał...

Naciapane z Z2

No nareszcie !!! Miał dużo szczescia że tak długo sie utrzymał na szczycie... Z drugiej strony żałuje, że Michał Kita nie będzie mogł sie zrewanżowac. Jego przegrana walka z Bedorfem była wypadkiem przy pracy.

Opublikowano

Serce mi krwawi... Bedorf też baty dostał...

Naciapane z Z2

No nareszcie !!! Miał dużo szczescia że tak długo sie utrzymał na szczycie... Z drugiej strony żałuje, że Michał Kita nie będzie mogł sie zrewanżowac. Jego przegrana walka z Bedorfem była wypadkiem przy pracy.
I popek i pudzian oni obaj są na szczycie mimo wszystko.... Kasa panie... I co z tego że taki popek z siebie ciula zrobił skoro przytulił taki hajs.... Ja też za taką kase bym sie na macie ołożył i zakrył głowe... Haha

Naciapane z Z2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Serce mi krwawi... Bedorf też baty dostał...

Naciapane z Z2

No nareszcie !!! Miał dużo szczescia że tak długo sie utrzymał na szczycie... Z drugiej strony żałuje, że Michał Kita nie będzie mogł sie zrewanżowac. Jego przegrana walka z Bedorfem była wypadkiem przy pracy.
I popek i pudzian oni obaj są na szczycie mimo wszystko.... Kasa panie... I co z tego że taki popek z siebie ciula zrobił skoro przytulił taki hajs.... Ja też za taką kase bym sie na macie ołożył i zakrył głowe... Haha

Naciapane z Z2

Masz rację , hajs się musi zgadzać, nie zmienia to jednak mojego zdania na temat "panowania" Bedorfa. Przekonany o swojej zajebistosci zlekcewazyl Rodrigueza, a ten pokazał mu gdzie jest jego miejsce w szeregu. Miał dużego farta, że przetrwał pierwsza rundę.

Gdyby ktoś chciał obejrzeć upadek Bedorfa..

https://m.youtube.com/watch?v=nD1koewQOUc

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Quwa masakra ta walka tyle hałasu i nie było na co patrzeć :facepalm:

Zobaczę sobie dziś w teleexpresie

He he

Opublikowano

Bry :hi:

Quwa masakra ta walka tyle hałasu i nie było na co patrzeć :facepalm:

Zobaczę sobie dziś w teleexpresie
He he

Chyba się Ucho nie spodziewałeś że to będzie jakaś wielka walka :decayed:

Pajda nie musisz czekać ;)

https://www.youtube.com/watch?v=nBoBrTosf-I

Opublikowano

Mnie takie rzeczy nie bawią

Czytałem wiadomości sportowe , reklama milki dłużej trwa .

Ale hajs do kieszeni leci

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Serce mi krwawi... Bedorf też baty dostał...

Naciapane z Z2

No nareszcie !!! Miał dużo szczescia że tak długo sie utrzymał na szczycie... Z drugiej strony żałuje, że Michał Kita nie będzie mogł sie zrewanżowac. Jego przegrana walka z Bedorfem była wypadkiem przy pracy.
I popek i pudzian oni obaj są na szczycie mimo wszystko.... Kasa panie... I co z tego że taki popek z siebie ciula zrobił skoro przytulił taki hajs.... Ja też za taką kase bym sie na macie ołożył i zakrył głowe... Haha

Naciapane z Z2

noi wlasnie ze ludzie to ogladaja to robia posmiewisko z mma bo inaczej tego nazwac nie mozna, jeszcze troche i beda walki typu, borys szyc vs karolak itp bo do tego to dazy "walki" celebrytow a nie prawdziwych zawodnikow.

szkoda nawet tego komentowac

Edytowane przez Kędzior

Opublikowano

Kto wie ? Może właśnie podsunąłes pomysł na nową gale włodarzą KSW ? :) Myślę, że znaleźli by się chętni by zaplacic za możliwość obejrzenia jak w/w się napie*****ja :D

Opublikowano

Jest pięknie :)

754c432e52c2072bd26ccff142437300.jpg05df1907d2dc5cf9b3a7143ac71deea1.jpg72f51563daa449d9a6352a925a97d325.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.