Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Stasiu kiedy znajdziesz chwilę żebym podjechał oblukac i dopytać dokładniej odnośnie twojego 1.8t i żebyś mnie przewiózł jak to lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

 

Panowie zdaje mi się czy forum teraz w uj mnli, tylko nie wyskakiwać mi że na tapasralku jest ok 

Zdrowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ucho.77 napisał:

:hi:

 

Panowie zdaje mi się czy forum teraz w uj mnli, tylko nie wyskakiwać mi że na tapasralku jest ok 

Zdrowie :D

Owszem, na tapatalku lekki zamuł ale na kompie jest ok....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quwa na tabku czuje się choćbym się cofnął do początku internetu. Klikasz a on myśli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ucho.77 napisał:

Masakra 

Jutro będę w toruniu, zapytać ojca R. czemu Twoje przelewy nie dochodzą???

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, walada1987 napisał:

Stasiu kiedy znajdziesz chwilę żebym podjechał oblukac i dopytać dokładniej odnośnie twojego 1.8t i żebyś mnie przewiózł jak to lata

w ośce to może lata, u mnie nie

chociaż jak przewiozłem kilka osób, to stwierdzili, że to zapiradala :facepalm:

PS. Jest jeszcze jedna opcja - możemy pojeździć gdzieś po śniegu - pewnie byś nie chciał nigdy kulawego auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, stanley napisał:

w ośce to może lata, u mnie nie

chociaż jak przewiozłem kilka osób, to stwierdzili, że to zapiradala :facepalm:

PS. Jest jeszcze jedna opcja - możemy pojeździć gdzieś po śniegu - pewnie byś nie chciał nigdy kulawego auta :decayed:

ale chciał bym osobiście zobaczyć jak to jest bo będę się przymierzał do kupna b7 a powiedziałem już nigdy więcej żadnego diesla mam jednego i nigdy więcej a teraz właśnie rozważam 1,8t lub 2.0 tfsi nie wiesz czy miszel ma coś ciekawego u siebie

Edytowane przez walada1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz o zwiększeniu mocy w 1.8T  to bym raczej wolał kupić fajne 2.0tfsi i zrobić program. Wychodzi gdzieś pewnie 250PS.

Żeby podobny wynik zrobić w 1.8T potrzeba od 5 do 8tyś pln. Nie liczę tutaj montażu LPG ( min 3tyś pln) 

Tak więc, dobrze to  przemyśl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stanley napisał:

Jeśli myślisz o zwiększeniu mocy w 1.8T  to bym raczej wolał kupić fajne 2.0tfsi i zrobić program. Wychodzi gdzieś pewnie 250PS.

Żeby podobny wynik zrobić w 1.8T potrzeba od 5 do 8tyś pln. Nie liczę tutaj montażu LPG ( min 3tyś pln) 

Tak więc, dobrze to  przemyśl

 

lpg raczej nie będzie ale jak by porównać 2.0 tfsi Quatro a 1.8 t Quatro to które mniej awaryjne i tańsze w eksploatacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, walada1987 napisał:

lpg raczej nie będzie ale jak by porównać 2.0 tfsi Quatro a 1.8 t Quatro to które mniej awaryjne i tańsze w eksploatacji

Droższe w eksploatacji jest 2.0 tfsi, nie dość że wciąga 12l PB i to nie przy pałowaniu, to na dodatek 1l oleju na 1000km:decayed:  ale można to poprawić poprzez wymianę tłoków z pierścieniami, licz się z tym że takie benzyny w Quattro spalą 10l PB przy normalnej jeździe, mi 1.8T wciągało 12l LPG, sporym plusem 1.8T jest możliwość montażu gazu i zrobił bym to bez zastanowienia, a minusem 1.8T jest właśnie moc, można samym programem podejść pod 200KM ALE to dalej nie jedzie, za to w 2.0TFSI masz to wyjściowo, po programie lekko 260KM ale wir w baku, Diesle nie są złe, ale nie kupuje sie padaki do której wiecznie trzeba wkładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pucek napisał:

Droższe w eksploatacji jest 2.0 tfsi, nie dość że wciąga 12l PB i to nie przy pałowaniu, to na dodatek 1l oleju na 1000km:decayed:  ale można to poprawić poprzez wymianę tłoków z pierścieniami, licz się z tym że takie benzyny w Quattro spalą 10l PB przy normalnej jeździe, mi 1.8T wciągało 12l LPG, sporym plusem 1.8T jest możliwość montażu gazu i zrobił bym to bez zastanowienia, a minusem 1.8T jest właśnie moc, można samym programem podejść pod 200KM ALE to dalej nie jedzie, za to w 2.0TFSI masz to wyjściowo, po programie lekko 260KM ale wir w baku, Diesle nie są złe, ale nie kupuje sie padaki do której wiecznie trzeba wkładać.

czyż byś miał coś na myśli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, walada1987 napisał:

czyż byś miał coś na myśli :facepalm:

Nie masz się co dziwić, masz stare auto w którym wszystko może paść, na dodatek z silnikiem specjalnej troski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pucek napisał:

Nie masz się co dziwić, masz stare auto w którym wszystko może paść, na dodatek z silnikiem specjalnej troski ;)

wiem dlatego puki jest w dobrej kondycji to niech zmieni właściciela i niech on się martwi a ja spokojnie przesiądę się na młodsze tylko  nie wiem jeszcze które bo i jedno i drugie ma swoje bolączki 1.8 t na plus że lpg na minus moc 2.0 na minus łykanie oleju i średnio z lpg ale za to już jest czym jechać ponoć serwis podobny jednego jak i drugiego więc nie wiem co zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pucek napisał:

Droższe w eksploatacji jest 2.0 tfsi, nie dość że wciąga 12l PB i to nie przy pałowaniu, to na dodatek 1l oleju na 1000km:decayed:  ale można to poprawić poprzez wymianę tłoków z pierścieniami, licz się z tym że takie benzyny w Quattro spalą 10l PB przy normalnej jeździe, mi 1.8T wciągało 12l LPG, sporym plusem 1.8T jest możliwość montażu gazu i zrobił bym to bez zastanowienia, a minusem 1.8T jest właśnie moc, można samym programem podejść pod 200KM ALE to dalej nie jedzie, za to w 2.0TFSI masz to wyjściowo, po programie lekko 260KM ale wir w baku, Diesle nie są złe, ale nie kupuje sie padaki do której wiecznie trzeba wkładać.

nic dodać, nić ująć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...