Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Rozumiem, równie dobrze mogę na każde pytanie na forum wskazać adres www.google.pl tak jak to zrobił wcześniej Arturo, może i za bardzo się uniosłem, ale takie linkowanie googli jest w moim odczuciu chamskie.
 


:naughty::D

Chamskie by było gdybym tak góógle.pl Ci podał :D
Zawartość dodana 2 minutes later




.
.
.

Kolego redoxe nikt nie chce być złośliwy w stosunku do ciebie wiec swoje zgryzliwe wypowiedzi schowaj do kieszeni jeśli zadajesz pytanie i ktoś na nie odpowieda tu na forum to uwierz mi ze robi to dobrze ....





Mów za siebie :grin:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 minut temu, H4mm3R napisał:

Audi sprzedał zezłomował i się gburowaty zrobił :grin:

Jeszcze niech kupi skodę...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
27 minut temu, Pucek napisał:

Jeszcze niech kupi skodę...

Lepsze od skuterka :decayed:

Opublikowano

:hi: czołem dziewczyny... nie rzucać fochami...


Zdrowie Soplicy.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Dwa żubry i spokój

Opublikowano

Troche sie towarzycho rozbrykało widzę :naughty:



Skuterek jest Ok ....

skodawka bardziej do mnie przemawia bo ma miejsce ... nie mów mi Pucek , że masz rodzinny samochód ;) ... i że jak wkładasz fotelik to sie nie gimnastykujesz ? ?

A co do tego od kiedy jestem gburowaty ... od zawsze ... jak dajesz gościowi linka ze sprzedawanymi gratami , a po sąsiedzku ma te co ktoś chce kupić ...i jeszcze mi napisze , że jestem chamski ... ja Cię proszę

Opublikowano
:hi:

Dwa żubry i spokój





Coś w tym jest [emoji13]

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano
Troche sie towarzycho rozbrykało widzę :naughty:



Skuterek jest Ok ....

skodawka bardziej do mnie przemawia bo ma miejsce ... nie mów mi Pucek , że masz rodzinny samochód [emoji6] ... i że jak wkładasz fotelik to sie nie gimnastykujesz ? ?

A co do tego od kiedy jestem gburowaty ... od zawsze ... jak dajesz gościowi linka ze sprzedawanymi gratami , a po sąsiedzku ma te co ktoś chce kupić ...i jeszcze mi napisze , że jestem chamski ... ja Cię proszę

Można zawsze skopać wora... :grin:


zdrowie....
Zawartość dodana 5 minutes later

Kupcie sobie  A6 i zamkniecie temat fotelików dla dzieci :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Skuterek jest Ok ....

skodawka bardziej do mnie przemawia bo ma miejsce ... nie mów mi Pucek , że masz rodzinny samochód [emoji6] ... i że jak wkładasz fotelik to sie nie gimnastykujesz ? ?

+1

Opublikowano

Siema

Artur, chyba mam zbyt ruchliwą robotę bo nie przeszkadza mi montaż fotelika, a na ilość miejsca nie narzekam :)

 

Opublikowano

Spoko , nie ma tematu .

Siema

Opublikowano

Żeby nigdy nie narzekać, trzeba by kupić coś pokroju q7 bo nawet do a6 trzeba sie schylać a przecież nie chodzi o samo miejsce na nogi.

Opublikowano

Mi najbardziej doskwiera brak miejsca ,a nie wysokość paścia :)

Opublikowano

:siema:

 

Co Wy sie tak rozwodzicie nad tym miejscem w autach od kilku lat... :decayed: Aftobusy kupcie i kłopotu nie będzie... Eh... :sarcastic:

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.