Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Bry.
Ma ktoś może z okolic Śląskiego prawy przedni błotnik na sprzedaż? Kolor czarny LY9B, auto jak w opisie.

I drugie pytanie, gdzie w okolicach Tychów/Katowic znajdę dobrą hamownię do sprawdzenia osiągów auta?

 

Dzięki z góry :)

Edytowane przez redoXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

 

a ) tu ...https://a4-klub.pl/forum/362-audi-a4-b6b7/ poszukaj

b ) tu https://www.google.pl/?gws_rd=ssl poszukaj

 

 

nie ma za co :hi:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Arturoo napisał:

siema

 

a ) tu ...https://a4-klub.pl/forum/362-audi-a4-b6b7/ poszukaj

b ) tu https://www.google.pl/?gws_rd=ssl poszukaj

 

 

nie ma za co :hi:  

Jakbym tam znalazł, to bym tutaj nie pisał mądralo, ale dzięki za próbę zabłyśnięcia.
A hamownię chce sprawdzoną przez kogoś, a nie jakiegoś Mirka z google, który sam nie wie co robi.

Edytowane przez redoXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba Dynosoft nie będzie Mirkiem z goglów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego redoxe nikt nie chce być złośliwy w stosunku do ciebie wiec swoje zgryzliwe wypowiedzi schowaj do kieszeni jeśli zadajesz pytanie i ktoś na nie odpowieda tu na forum to uwierz mi ze robi to dobrze a nie tak jak na fb żeby sobie jaja porobić to po pierwsze , o drugie skoro jesteś taki mądry to po co pytasz a po trzecie poznaj najpierw ludzi a potem wyrazaj swoją opinię na ich temat pozdrawiam

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Arturo podaje koledze namiary gdzie mógł by znaleźć odp na swoje pyta a on się spina wiec ja cie proszę to skoro wszystko wie to po co pyta ... a tak po za tym juz po weekendzie w robocie jutro wolne wiec psssytt pod wolne i wasza prace jutro

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, walada1987 napisał:

Nie no Arturo podaje koledze namiary gdzie mógł by znaleźć odp na swoje pyta a on się spina wiec ja cie proszę to skoro wszystko wie to po co pyta ... a tak po za tym juz po weekendzie w robocie jutro wolne wiec psssytt pod wolne i wasza prace jutro

Naciapane z GT-N7105

Rozumiem, równie dobrze mogę na każde pytanie na forum wskazać adres www.google.pl tak jak to zrobił wcześniej Arturo, może i za bardzo się uniosłem, ale takie linkowanie googli jest w moim odczuciu chamskie.

 

Edytowane przez redoXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, równie dobrze mogę na każde pytanie na forum wskazać adres www.google.pl tak jak to zrobił wcześniej Arturo, może i za bardzo się uniosłem, ale takie linkowanie googli jest w moim odczuciu chamskie.
 




W wielu przypadkach tak to się odbywa wiec się kolego nie unosi od razu tylko jeśli informacje które dostaniesz w formie linku są zbyt mało szczegółowe to zawsze można dopytac i na pewno dostaniesz zadawalajaca cie odpowiedz

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, równie dobrze mogę na każde pytanie na forum wskazać adres www.google.pl tak jak to zrobił wcześniej Arturo, może i za bardzo się uniosłem, ale takie linkowanie googli jest w moim odczuciu chamskie.
 


:naughty::D

Chamskie by było gdybym tak góógle.pl Ci podał :D
Zawartość dodana 2 minutes later




.
.
.

Kolego redoxe nikt nie chce być złośliwy w stosunku do ciebie wiec swoje zgryzliwe wypowiedzi schowaj do kieszeni jeśli zadajesz pytanie i ktoś na nie odpowieda tu na forum to uwierz mi ze robi to dobrze ....





Mów za siebie :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi sprzedał zezłomował i się gburowaty zrobił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, H4mm3R napisał:

Audi sprzedał zezłomował i się gburowaty zrobił :grin:

Jeszcze niech kupi skodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pucek napisał:

Jeszcze niech kupi skodę...

Lepsze od skuterka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie towarzycho rozbrykało widzę :naughty:



Skuterek jest Ok ....

skodawka bardziej do mnie przemawia bo ma miejsce ... nie mów mi Pucek , że masz rodzinny samochód ;) ... i że jak wkładasz fotelik to sie nie gimnastykujesz ? ?

A co do tego od kiedy jestem gburowaty ... od zawsze ... jak dajesz gościowi linka ze sprzedawanymi gratami , a po sąsiedzku ma te co ktoś chce kupić ...i jeszcze mi napisze , że jestem chamski ... ja Cię proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...