Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, stanley napisał:

psyt, po tygodniu abstynencji 

dokładnie abstynencji

a nie trzeźwości :sarcastic:

choć myślałem, że walisz dziennie

ps

kiedy kolejny strzalik - tylko nie mów mi że za rok :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

 

 

 

Opublikowano
dokładnie abstynencji
a nie trzeźwości :sarcastic:
choć myślałem, że walisz dziennie
ps
kiedy kolejny strzalik - tylko nie mów mi że za rok :facepalm:

Możemy ustawić się się dowolnym terminie [emoji6]
Zawartość dodana 0 minutes later
No tak jak Ci gadałem ... 
Ogarniemy wszystko.
Ale ja podobno mam z tym problem więc byle czego pił nie będę hahah

Ogarniemy i to
Opublikowano

Siema

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To kiedy i gdzie jeśli ma ktoś ochotę na kręgle lub bilard to dawać zagramy chyba ze knockout alko tez się pisze ,)

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano
19 godzin temu, Ravu napisał:

 

Macie prezenty na Walentynki ?

To może ja coś polecę  :D

 

 

:lol: qr** hit!!! :polew:

 

Dzień dobry! :hi:

Opublikowano

Widziałem to... Dobre...

Naciapane z Z2

Opublikowano

:hi:

nie ma co ukrywać

chlup ruda w szocie bez popitki :sarcastic:

Opublikowano

Siema

 

Opublikowano

Witojcie

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Bry.
Ma ktoś może z okolic Śląskiego prawy przedni błotnik na sprzedaż? Kolor czarny LY9B, auto jak w opisie.

I drugie pytanie, gdzie w okolicach Tychów/Katowic znajdę dobrą hamownię do sprawdzenia osiągów auta?

 

Dzięki z góry :)

Edytowane przez redoXe

Opublikowano
26 minut temu, Arturoo napisał:

siema

 

a ) tu ...https://a4-klub.pl/forum/362-audi-a4-b6b7/ poszukaj

b ) tu https://www.google.pl/?gws_rd=ssl poszukaj

 

 

nie ma za co :hi:  

Jakbym tam znalazł, to bym tutaj nie pisał mądralo, ale dzięki za próbę zabłyśnięcia.
A hamownię chce sprawdzoną przez kogoś, a nie jakiegoś Mirka z google, który sam nie wie co robi.

Edytowane przez redoXe

Opublikowano

No to chyba Dynosoft nie będzie Mirkiem z goglów :decayed:

Opublikowano

Kolego redoxe nikt nie chce być złośliwy w stosunku do ciebie wiec swoje zgryzliwe wypowiedzi schowaj do kieszeni jeśli zadajesz pytanie i ktoś na nie odpowieda tu na forum to uwierz mi ze robi to dobrze a nie tak jak na fb żeby sobie jaja porobić to po pierwsze , o drugie skoro jesteś taki mądry to po co pytasz a po trzecie poznaj najpierw ludzi a potem wyrazaj swoją opinię na ich temat pozdrawiam

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Ludzie, ale spina:facepalm:

 

Opublikowano

Nie no Arturo podaje koledze namiary gdzie mógł by znaleźć odp na swoje pyta a on się spina wiec ja cie proszę to skoro wszystko wie to po co pyta ... a tak po za tym juz po weekendzie w robocie jutro wolne wiec psssytt pod wolne i wasza prace jutro

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano
7 minut temu, walada1987 napisał:

Nie no Arturo podaje koledze namiary gdzie mógł by znaleźć odp na swoje pyta a on się spina wiec ja cie proszę to skoro wszystko wie to po co pyta ... a tak po za tym juz po weekendzie w robocie jutro wolne wiec psssytt pod wolne i wasza prace jutro

Naciapane z GT-N7105

Rozumiem, równie dobrze mogę na każde pytanie na forum wskazać adres www.google.pl tak jak to zrobił wcześniej Arturo, może i za bardzo się uniosłem, ale takie linkowanie googli jest w moim odczuciu chamskie.

 

Edytowane przez redoXe

Opublikowano
Rozumiem, równie dobrze mogę na każde pytanie na forum wskazać adres www.google.pl tak jak to zrobił wcześniej Arturo, może i za bardzo się uniosłem, ale takie linkowanie googli jest w moim odczuciu chamskie.
 




W wielu przypadkach tak to się odbywa wiec się kolego nie unosi od razu tylko jeśli informacje które dostaniesz w formie linku są zbyt mało szczegółowe to zawsze można dopytac i na pewno dostaniesz zadawalajaca cie odpowiedz

Naciapane z GT-N7105

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.