Skocz do zawartości
IGNOROWANY

J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

klima jest na 100% automatyczna, a nie półautomatyczna :) inne pokrętła ma klima automatyczna tzw rozszerzona. Ma podział na strefy i jeszcze parę innych funkcji, np przewietrzanie wnętrza, funkcję oddawania ciepła itd.

Chodzi Ci konkretnie o ringi czy ksenony , bo mam jeszcze fotki ze świecącymi w nocy ringami.

dscn0670.jpg

dscn0676i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenony, bo moje coś kijowo świeca :P (a ringo to wiem jak świecą :gwizdanie: :wink4: ) tak na żółto mi się wydaje a mam żarniki D2S Philipsa 4300K niby oryginalne, ale w porównaniu do innych to gorzej niż nawet zwykłe odbłyśnikowe lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M pakiet robi swoje :good: fotele i kiera kox, motór malinka

IMO dziwną konfiguracje sobie ktoś strzelił - navi i zwykła klima :mysli:

dla mnie brakuje tylko steptronica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista fura !!!! Miazga piekne e61 w M pakiecie. Nie sluchaj srodek jest kozak :kox: :kox: :good: :good:. Podobnie jak pakiet sport.

Silnik miodzio.

dziwi mnie tylko ze w tak dopasionym aucie klima nie ma stref... to w b6 2001 juz sa dwie :gwizdanie: . Dziwna zagrywka jeszcze w tym segmencie i za taki hajs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna i solidna bumka :naughty:

za jakieś 3 lata też się do takiej przesiąde, tylko w sedanie z pakietem M :tongue4:

gratulacje :good:

"niech patrzy hołota, jak szlachat się bawi..." :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne autko , szczególnie z M pakietem , w ciągu ostatniego miesiąca 3 razy podziwiałem takie autko od środka (policyjne) niestety niebyło miło :gwizdanie: , a co do autka to napisz czy dobrze się tym jeździ ,jak z dynamiką i spalaniem. W niedalekiej przyszłości bedę musiał zmienić auto zastanawiam się nad takim BMW albo Audi A8 3.0 tdi, Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę śliczna Bumka. Sam na taką strasznie chorowałem, ale rok temu w takim zestawieniu trzeba było wywalić prawie 100k..Teraz ceny wyglądają miodzio, więc chyba w przyszłym roku też się przesiądę jak Bóg kryzys do Chin przegoni :naughty:

Miałem okazję pośmigać troszkę podobną - silnik świetnie jeździ, mega oszczędny (jak na pojemność i możliwości) i bardzo dynamiczny. Do tego o takiej trakcji Audi niestety może czytać i się uczyć, bo wiele jeszcze niestety brakuje.

Wielkie gratki :good:

Jedyny ---, to chyba wykończenie wnętrza - niby materiały super, ale tak kanciastego i spartańskiego w Audi nie zobaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko miażdży, fakt sedanik moze i ladniejszy ale kombis tez niczego sobie :good:

to umiejscowienie gasnicy... po nogami... porazka...

z tylu lepiej wygladalyby 4 rurki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tą chwilę jedyne auto na jakie mógłbym zamienić swoje, tyle że sedan 535xd.nie mogę się tylko przyzwyczaić do ubogiej konsoli środkowej, a tak naprawdę to większość czasu spędza się w środku auta i tu jak dla mnie audi bije bmw jeśli chodzi o stylistykę.

gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto lubi przyciski niech kupi saab'a :kox: jak w samolocie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję za dobre słowa których się na tym forum nie spodziewałem. Nie można być zapatrzonym ślepo w jedną markę, można poprostu się przywiązać, tak jak ja do BMW. Po przesiadce z Audi, które miało być odpoczynkiem od marki, złego słowa nie dam powiedzieć o tej maszynie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie to tez kolosalna przesiadka bo reszta widze w benzynce pierwszy diesel i jak wrazenia ??

Odbiegajac troszke od tematu.. Audi to marka troszke zawyzona sam dzis patrze na ceny Bmw i Audi w roczniku mojej to Audi nie wiem czemu jest tak drogie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenia takie że pierwsze 3 biegi kończą się za szybko :confused4: Jeszcze nie umiem jeździć dizlem, ale szybko się uczę.

Trochę mało to pali :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenia takie że pierwsze 3 biegi kończą się za szybko :confused4: Jeszcze nie umiem jeździć dizlem, ale szybko się uczę.

Trochę mało to pali :kox:

No to poznales juz podstawowa funkcje diesla :polew:

Ba no przy 4.0i w seri 7 lub S4 to na pewno malo Pali :gwizdanie:

Szybko na stacjach Paliw przestana Cie kojarzyc nie to co wczesniej hehe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tych felgach? mam możliwość kupna od tego kolegi. 20cali nie za duże?

felgi to kultowe ASA AR1

28244242.jpg

Tu więcej fotek w tym temacie:

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=27258&postdays=0&postorder=asc&start=320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...