Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG - wytłumaczyć jak dziecku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z vagiem spedzilem juz wiele godzin bez skutecznie posiadam wersje 409-1 i 311-2 oraz polskiego vaga oczwiscie sa to nie pelne wersje

moj problem nie moge skasowac bledu AIR BAG posiadam kabel

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220389770875

do tego adapter usb

nieweim jak juz do tego sie zabrac brakuje mi juz cierpliwosci ;(

poszukuje osobz ktora miala by chwilke i wytlumaczyla mi jak do tego mam sie zabrac

moj skype to kamilniemiec63

prosze o pomoc

Opublikowano

Skoro nie możesz skasować błędu-znaczy,że masz jakąś stałą usterkę! Jaki to błąd?

Opublikowano

może auto jest po strzale i poducha była wystrzelona i trzeba wykasować CRASH DATA

Opublikowano

jaki to blad ?

Opublikowano

może auto jest po strzale i poducha była wystrzelona i trzeba wykasować CRASH DATA

Też o tym myślałem :)
Opublikowano
  • Autor

auto nie jest po strzale poruszylem siedzenie i kostke i wyskoczyl blad normalne po prostu jak wchodze skanuj auto to u vag wyskakuje jakis blad ze za duzo funkcji czy cos takiego juz kiedys bylem z tym u audi i auo 100% NIE JEST PO STLUCZCE to jest raczej z programem robie cos nie tak potrzebuje kogos kto mi wytlmaczy jak to zainstalowac moze jakis link z pelna wersja o po prostu do tego etapu skasuj blad nie dochodze

a i dzieki za tak szybka reakcje[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:31_________________________________________________jest to blad air bag siedzenie kierowcy sporadyczna

Opublikowano

może odpieła Ci się wtyczka pod siedzeniem podobno się to zdarza właśnie przy przesuwaniu fotela

Opublikowano

może odpieła Ci się wtyczka pod siedzeniem podobno się to zdarza właśnie przy przesuwaniu fotela

albo pourywal kabelki .. ;)

Opublikowano
  • Autor

tak o jest na kostce ja wiem skad pochodzi ten blad nie wiem jak go usunac vagiem :cool1:

jak to usune to to zlutuje ale najpierw musze to usunac wiec prosze o wskazowki jak mam to zrobic [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:01_________________________________________________albo pourywal kabelki .. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak o jest na kostce ja wiem skad pochodzi ten blad nie wiem jak go usunac vagiem :cool1:

jak to usune to to zlutuje ale najpierw musze to usunac wiec prosze o wskazowki jak mam to zrobic

Tak sie nie da. Najpierw musisz usunąć przyczynę, a potem wykasować błąd. W przeciwnym razie go nie usuniesz.
Opublikowano
  • Autor

kostke spielem paskami do kabli [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:09_________________________________________________to najpierw zlutowac a potem usuwac blad a czemu tego nie robili tak w serwisie [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:33_________________________________________________blad raczej powinien zniknoc jezeli przyczyna nie byla by usunieta to by wyskoczyl na nowo

np jak robile too polskim vagiem to niby cos tam lonczy ale do skasuj nie dochodzi

z vagiem 311.2 wyskakuje za duzo polonczen blod do kontynlowania ,ale ten robi mi kompletne skanowanie ale tez bez usuwania bledow

z vag 409.1 wogule odpada wyskakuje nie pelna wersja nie mozliwe do kontynlacji

Opublikowano

Witam a jaki masz adapter bo chyba podłączasz przez adapter rs na usb .Nie jestem pewien ale tez miałem tak jak ty i mi w ogóle się nie chciał połączyć zmieniłem na usb vag.

Opublikowano

zmień bit-e rate z 16 na 11 w ustawieniach portu vag (usb)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.