Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

a ja korzystając z okazji zapraszam Was na spota na torze Nurburgring 1,2,3 maja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

somes zapraszam :naughty: zresztą już wstępnie o tym gadaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

somes zapraszam :naughty: zresztą już wstępnie o tym gadaliśmy

no mam nadzieję że mnie nie zawiedziesz bo ekipa szykuje nam się lepsza jak w zeszłym roku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moto.allegro.pl/item986426476_audi_tt_tuning_r32_spoiler_hit.html brac czy nie brac oto jest pytanie .... wzialbym bo troche rarytas ... chociaz cena normalna jak za spojler z 3.2 v6... tylko nie wiem czy ja chce spojler na tyle...

jesli juz chce to wlasnie taki chociaz ja lubie ta okraglutka niczym nie zaklucona dupeczke

a tymczasem doszedl nowy gadzet.... prezent od dziewczyny :naughty:

plany: przemalowac na srebrno oprocz dachu ;)

dane: 1.8T 180KM... fwd, taka sama jak moja ;) w srodku dokladnie ten sam wypas, skora, pol fis, brak xenonu. felgi 17" opony 225/45R17 firmy "MICHELIN" (serio) skala 1:18. ogolnie identyko jak moja oprocz koloru.

20100412250.th.jpg 20100412248.th.jpg 20100412249.th.jpg 20100412247.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tarez masz juz dwie tt :> :> :>[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 13:24_________________________________________________masz na czym ćwiczyć mody :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie szybkie vt w 5-10 min ;)

tak ma wygladac docelowo ten model

118vtw.th.jpg

ty naprawde jestes psychol :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac dziewczyna zna sie na rzeczy :decayed:

btw spoilerek fajny, bierz i montuj,ten goly tylek jakis taki.. goly :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnyyyy :kox:

tylko nie gadaj że nie będzie w nim prosiaków :thumbdown::tongue4:

widzialem ludzi ktorzy przerabiaja modele ... jakbym znalazl takiego magika w okolicy to bym mu zaplacil zeby mi wyrezal identyczna jak moja... narazie mysle nad tym jak ja pomalowac... tzn czy okleic i dac do lakiernika ? trzeba normalnie zeszlifowac lakier i dac podklad ? czy mozna czyms innym domowymi sposobami.... kurcze musze sie troche zaglebic w jakies fora o modelingu... jesli ktos ma jakies pojecie o tym to piszcie na pw

Nie zakladaj spojjjjlera.

Teraz jest OK.

Zepsuje tylko linie d*py :kox:

no wlasnie ja tez mam mieszane uczucia... nie chce psuc linii mojego okraglego garbuska :polew: a z drugiej strony to w sumie ten od 3.2 v6 nie jest taki zly i w miare rarytasowaty jak na tt i poprawi to docisk tylu w tt... ale i tak ja tam pie&*^#le bezpieczenstwo i tak wiec ten drugi argument sie nie liczy ;) ....

Paweł jeżdzi tym modelem po stole w jedną i w drugą strone :polew: :polew:

po calym dniu zabawy moge stwierdzic ze zawieszenie w idealnym stanie ... nic nie puka nic nie stuka... jedyne co mi jeszcze przeszkadza to to ze nie ma sciemy szyb :no:

Albo swoje na czarno :>

mam mysli pomiedzy bialym, czerwonym i zoltym ;)... ale nie wiem czy tego chce i czy chce jakby na to nie patrzec zainwestowac w cos za co moglbym zaczac dlubac silnik ;p... wiec pewnie na planach w tym przypadku sie skonczy i pozostanie srebrny

ty naprawde jestes psychol :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

sa na tym forum chyba gorsi :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 00:44_________________________________________________a teraz jako ciekawostka

opona 225/35R19 na obu felgach

jedna felga 8.5j druga felga 10j

20100412252.th.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi fajne,a kiedy reszta auta? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

i ten co mówił że szeroki kapeć to do bmw dobry :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten co mówił że szeroki kapeć to do bmw dobry :naughty::decayed:

no bo to prawda

ja mam waski kapec ... ale naciagniety na szeroka felge

a to roznica

nie mam tam 275 czy 285 tak jak powinno byc tylko 225 ;) [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:49_________________________________________________

felgi fajne,a kiedy reszta auta? :decayed:

dzis

chyba

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...