Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

czyli coś podobnego do tego:

http://www.allegro.pl/item1038568961_bmw_e65_745_i_okazja.html

miałem okazję prowadzić taką 500kilometrów w Dieslu, w środku cichutko, nawigacja bardzo łatwa w obsłudze nie wiem w czym niektórzy mieli problemy, jedynie to mnie dobijał ten automat z tym małym przełącznikiem,dużo nie brakowało i bym go urwał :polew:

fura naprawdę 5+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak... na chusteczke Ci taki samochod? Przeciez serwis tego to majatek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak... na chusteczke Ci taki samochod? Przeciez serwis tego to majatek :gwizdanie:

Lans, bałns itd.

Ale przecież on tylko reza, nie jeździ, to i serwisować nie będzie musiał :decayed:

Nowak ma ostatnio dziwne pomysły :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak... na chusteczke Ci taki samochod? Przeciez serwis tego to majatek :gwizdanie:

Flyer heh tez tak myslalem ale popatrz na ceny czesci na allegro

tarcze klocki / zawias

etc...

ceny w sumie podobne jak w audi w wiekszosci przypadkow

a po co mi ? nie wiem... wkrecila mi sie najbardziej patrzac na cena/jakosc z powyzej wymienionych :kox:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:47_________________________________________________

Nowak... na chusteczke Ci taki samochod? Przeciez serwis tego to majatek :gwizdanie:

Lans, bałns itd.

Ale przecież on tylko reza, nie jeździ, to i serwisować nie będzie musiał :decayed:

Nowak ma ostatnio dziwne pomysły :cool1:

jak nie ;) nakulalem juz prawie 10 000km tt .... haha wiecej stala i byla rezana niz jezdzona :polew: teraz przynajmniej wszystko jest tip top :decayed:

ps. czemu dziwne pomysly ostatnio :cool1: ?[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:49_________________________________________________

czyli coś podobnego do tego:

http://www.allegro.pl/item1038568961_bmw_e65_745_i_okazja.html

miałem okazję prowadzić taką 500kilometrów w Dieslu, w środku cichutko, nawigacja bardzo łatwa w obsłudze nie wiem w czym niektórzy mieli problemy, jedynie to mnie dobijał ten automat z tym małym przełącznikiem,dużo nie brakowało i bym go urwał :polew:

fura naprawdę 5+

tak ta juz widzialem / dzwonilem

jest do oplat / brak ksiazki serwisowej i obojetnie czego co potwierdzi przebieg

ma fotele komfort i duza navi / na podlokietniku widac dwa przyciski ( brakuje jednego srodkowego od wentylacji foteli ) ( ten gorny to grzanie d*py a dolny to masaz )

diesla nie chce ... bo 730d slabo jedzie / 740d sie boje bo to BiT i juz wcale tez nie jest oszczedne wiec wole bene ;p

pozatym wbrew obiegowej opinii 730d i 740d nie sa takie bezawaryjne

735i ... pali tyle co 745i bo to tez v8 ... a ma mniej kunia :)

wiec najrozsadniejszy wybor to 745i (najlepiej po marcu 2003) ( wtedy zmienili zmieniarke cd na dvd (obok schowka pasazera)... i poprawili troche dupereli ) tym bardziej ze 745i sa przewaznie lepiej wyposazone niz 730d i 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę dziwne dla mnie. TT, teraz siódema.

Niestety, ile byś kasy nie włożył w siódemkę, to i tak będzie ona dalej wyglądała jak kupa rozdeptanego gów... :thumbdown:

Takie moje zdanie. Jak do tej pory nie widzialem żadnych dokładek, pakietów itd., które wyprowadziłyby ten samochód na ludzi.

Nie oszukujmy się, ładny to on nie jest. A do tego to nawet nie jest aż tak brzydki, żeby był aż ładny.

Chęci masz, kasę jakąś tam na mody masz, gustu ci bozia nie pożałowała, to byś kupił S4 (w sedanie), popatrzył trochę na amerykańskie porezane furki i stworzyłbyś wypasiony projekt, który również będzie jechał.

Tak bym to widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kupić s4b5 w sedanie i zrobić body RS

silniczek zrobić na 400KM to dopiero piczki będą miały wilgotne cipki :kox:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 20:26_________________________________________________walnąć recaro od RSb7 i bedzie malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kupić s4b5 w sedanie i zrobić body RS

silniczek zrobić na 400KM to dopiero piczki będą miały wilgotne cipki :kox:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 20:26_________________________________________________walnąć recaro od RSb7 i bedzie malina

To moj projekt i prawie go skonczylem.... przeciez Nowak nie bedzie robil czegos, co juz raz zostalo zrobione! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajax zrobił robotę :kox: Jeden z najlepszych projektów na forum :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajax zrobił robotę :kox: Jeden z najlepszych projektów na forum :slina:

bezapelacyjne :)

Nowak za tą samą kasę szedłbym jednak w s4 b6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydka bmw... wolalbym ladna 3 :) ale robta co chceta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego wybór padł na tą siódemkę :gwizdanie: bo można do niej wsadzić zakoorwiście wielkie koła a to, że Paweł takie lubi wiadomo nie od dziś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak, nie wierze, ze ceny zawiasu, a przede wszystkim amorkow sa takie jak w a4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Paweł że już się wygadałeś co chcesz kupić :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak, nie wierze, ze ceny zawiasu, a przede wszystkim amorkow sa takie jak w a4 :gwizdanie:

no sa ciut drozsze ale czy 500zl za nowy amor sachsa to duzo ?

w wiekszosci nie ma pneumatycznego zawieszenia ( w przeciwienstwie do a8 d3 )[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:26_________________________________________________

Widzę Paweł że już się wygadałeś co chcesz kupić :guma:

:embarrassed: iverson i tak zgadl ... a aju zanim napisalem ze chce sprzedac tt wkleil foto e65 ... bo w zg pare osob juz wiedzialo o tych planach jakis czas temu[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:27_________________________________________________

Ja wiem dlaczego wybór padł na tą siódemkę :gwizdanie: bo można do niej wsadzić zakoorwiście wielkie koła a to, że Paweł takie lubi wiadomo nie od dziś :kox:

22" sie miesci

chociaz narazie mysle ze jesli ja kupie to bedzie 18-20" ..... ale wiem ze po a4 tez mowilem ze nastepne auto nie bedzie miec duzego kola i jakos nie umialem byc konsekwentny ;) bo 22" wyglada tam w sam raz :polew: zreszta jak bedzie pozyjemy zobaczymy. narazie sie rozgladam i zaczynam szukac dopiero kupca na tt.

tak jak mowilem mam nadzieje ze planow nie zmienie, finanse raczej pozwalaja na e65 wiec jedyne co to zeby mi sie nie odwidzialo... i ze w tym roku zawita buma na parkingu ;)[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:29_________________________________________________

Brzydka bmw... wolalbym ladna 3 :) ale robta co chceta :)

e90 mi sie nie podoba ... chyba ze coupe ale to narazie nie moje progi cenowe, pozatym porownujac wypas ....... :kox:

e46 jesli juz to m3... ale wole e65 :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:31_________________________________________________

Nowak za tą samą kasę szedłbym jednak w s4 b6 :wink4:

e tam ... ja chce miec teraz laaaansss :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:32_________________________________________________

ajax zrobił robotę :kox: Jeden z najlepszych projektów na forum :slina:

widzialem ... to ta s4 b5 sedan przerobiona na rs4 (body) ?

jesli tak to ... KOT tylko brakuje kolka z tego co pamietam :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:33_________________________________________________

no kupić s4b5 w sedanie i zrobić body RS

silniczek zrobić na 400KM to dopiero piczki będą miały wilgotne cipki :kox:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 20:26_________________________________________________walnąć recaro od RSb7 i bedzie malina

ni ma szans... nei chce juz pakowac mega duzo w auto jednak... przynajmniej teraz tak mowie ;)

chce kupic kolo / zawias i sie laaaaaaauuuunnnnssowwwaaaaac :polew:

_________________________________________________

No trochę dziwne dla mnie. TT, teraz siódema.

Niestety, ile byś kasy nie włożył w siódemkę, to i tak będzie ona dalej wyglądała jak kupa rozdeptanego gów... :thumbdown:

Takie moje zdanie. Jak do tej pory nie widzialem żadnych dokładek, pakietów itd., które wyprowadziłyby ten samochód na ludzi.

Nie oszukujmy się, ładny to on nie jest. A do tego to nawet nie jest aż tak brzydki, żeby był aż ładny.

Chęci masz, kasę jakąś tam na mody masz, gustu ci bozia nie pożałowała, to byś kupił S4 (w sedanie), popatrzył trochę na amerykańskie porezane furki i stworzyłbyś wypasiony projekt, który również będzie jechał.

Tak bym to widział.

no .. tez mi sie to wydaje z dziwne z gejowozu na pimpowoz :polew:

mi sie seria 7 podoba ... ma cos w sobie. wyglada jak czolg :) w srodku jak jest dobrze dopasiona i w fajnej tonacji kolorystycznej to jest mega kozak :kox:

mi nie zalezy jakos super na zapierdzielaniu po zakretach .... az tak mnie to nie jara. jestem prosty chlopak stworzony do lansu pod dyskoteka .... :polew: :polew: hahaha zartowalem ;) po prostu jakos mi sie wkrecila e65 na ta chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5 w body rs w sedanie by był miodzio, ale ciekaw jestem z jakimi kosztami trzeba by sie liczyć w dyszce cieżkawo by sie pewnie było zamknąć ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poważnie sie pytam bo chyba każdemu przemknął przez głowe pomysł jak by to wyglądało na swoim samochodzie ale ciekaw jestem kosztów takiego zabiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...