Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem Paweł.. mnie nie przekonasz :)

mogą się tu zlecieć wszystkie Bubki Moskale Daniele itd.. :decayed:

powiedz mi tylko czy nie ma Ci fuj jak byś miał podjechać fajną ponad 4o litrową bavarą na stację z jakąś długonogą blondyną i powiedzieć kolesiowi w żółtej czapeczce że za 60zł poprosisz i już mu korek pokazujesz? :cool1:

ja np. byłem bardzo zniesmaczony jak widziałem gdy na stację obok mnie podjechała A8 W12 Lang (6.0 l :slina:) i gościu ją zapiął w d*pę... :sick3:

nie ma tu sprzeczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem kiedyś zniesmaczoną minę faceta z Phaetona 4.2 V8 jak się z niego nabijali na stacji, że tankował LPG... i wszyscy ludzie tankujący PB i ON robili tak samo zdziwioną minę (włącznie ze mną jak do A3 wlewałem ON)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem Paweł.. mnie nie przekonasz :)

mogą się tu zlecieć wszystkie Bubki Moskale Daniele itd.. :decayed:

powiedz mi tylko czy nie ma Ci fuj jak byś miał podjechać fajną ponad 4o litrową bavarą na stację z jakąś długonogą blondyną i powiedzieć kolesiowi w żółtej czapeczce że za 60zł poprosisz i już mu korek pokazujesz? :cool1:

ja np. byłem bardzo zniesmaczony jak widziałem gdy na stację obok mnie podjechała A8 W12 Lang (6.0 l :slina:) i gościu ją zapiął w d*pę... :sick3:

nie ma tu sprzeczności?

A 'fajna ponad 4 litrowa bavara' tylko, że klekot nie budzi w tobie takich samych uczyć? [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:50_________________________________________________Bo dla mnie kupno takiego auta z gnojopijcą pod maską to to samo co wrzucenie lpg, bo robi się to dla obniżenia kosztów. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem Paweł.. mnie nie przekonasz :)

mogą się tu zlecieć wszystkie Bubki Moskale Daniele itd.. :decayed:

nawet nie musisz bo i tak widze ze zatrzymales sie na etapie instalacji do polonezow :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D SKONCZYC TEMAT !! :D Kurfa znow PB VS gaz VS smrodki :) Mnie np od ropy boli glowa ( wiec diesel odpada ) , wkur$%a mnie telepotanie i ten chu%^wy dzwiek :) Wiec chcac nie chca trzeba lac PB albo gaz :) Dla mnie wybor oczywisty a wy lejcie co chcecie :D Najlepiej opal od znajomych po 2 zl ;):hi: I skonczcie pier$#lic ze wasz diesle sa takie cacy... Sa najlepsze w konkurencji koszt tankowania/moc/trwalosc... Tak zwany zloty srodek... I tyle... Nikt nie kupuje 1,9 czy 2,0 TDI dla frajdy czy satysfakcji z jazdy tylko do robienia kilometro. Dla mnie diesle zaczynaja sie od 3,0 TDI ... Zawsze wolalbym kupic mocna benzyne nawet z turbo i porzadnie zagazowac niz pierdzielic sie z dieslami i wtryskiwaczami , pompami itp... To moje zdanie wy macie swoje... Generalnie jak nowak : mam na to wyj%^&ne i swoje wiem :) Dziekuje dobranoc... [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 22:42_________________________________________________PS : nowak kurfa ile ? 1300 ? :blink: Z butla od nich itp ? 1200 nie dales za taki zestaw z butla bo na pewno wiecej ( stag + magici + reduktor sam okolo 1200 zgodze sie )... Butla jakies 400 + miedz i duperelki za jakies 200 zl ( weze , opaski wlewy itp ) ... Trza bylo do mnie przyjechac mialbys to samo za mniej :wink4:

Ja do mojej "eSy" teraz na gaziwo licze jakies 3K ( same elementy :P ) Wtryskiwacze 2x500 , elektronika kolo tysiaka , dwa reduktory i duperele... Z tym ze to ma starczyc na 400+ :):kox::polew:

PS somes do Ciebie... Sorka ale musze ... Kurde ... Siedzisz za granica , zarabiasz dobrze... A ciagle oszczedzasz jezdzac dieslem ? Kup jakas wielka turbobenzyne moze co ? :) Stac sie na 20 litrow na 100 :P Nie stac? Tzn ze duzo jezdzisz i wybrales zloty srodek :P Wiec nie czepiaj sie tych ktorzy wybrali swoj zloty srodek (pb+gaz) ;) ... Bo czy Ci z LPG sie do was przypierdalaja ? Zaczelo sie od tego ze diesle stal sie popularne jak dostaly turbinki... Wczesniej zwyklimi dieslami jezdzily totalnie same sknery po 80 na godzine bo wiecej nie wyciagaly i kazdy wiedzal ze miejsce diesla jest tam gdzie ma pracowac sprzet :P a wszyscy na PB ze wzgledow komfortu ( odpalanie , praca silnika , brak smrodu :P ) ... Z czasem jak benzyna zaczela drozec wszedl gaz i TDI ... I wtedy sie zaczelo... Moj TDI odstawi wasze benzyki i spali dwa razy mniej :) Moja turbobenzynka zje twoje TDI i zje dwa razy wiecej i kij z tym jak ma byc moc a nie ekonomia :D

Moze boli ze do diesla trzeba jednak wlac porzadne ropsko po prawie 5 zl litr ? czyli 25-30 zl na sto miekko... Za tyle smiga sie TT 1,8T z softem na 200 ps... A ile trzeba modyfikacji zeby z tych diesli tyle wyciagnac? Jakie koszta ? Zawsze bylem obietkywny ale chyba dzisiaj sie to skonczylo :)

MASAKRA :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb

1100zl czesci ( reduktor / wtryski / elektornika )

1300zl robocizna ( w tym butla i inne potrzebne duperelki )

wiem ze u Ciebie bym mial taniej ... ale za daleko jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wlasnie myslalem ze z butla itp poza badziewiem spod maski :) Do bawary troche wiecej Cie szarpnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS somes do Ciebie... Sorka ale musze ... Kurde ... Siedzisz za granica , zarabiasz dobrze... A ciagle oszczedzasz jezdzac dieslem ? Kup jakas wielka turbobenzyne moze co ? :) Stac sie na 20 litrow na 100 :P Nie stac? Tzn ze duzo jezdzisz i wybrales zloty srodek :P Wiec nie czepiaj sie tych ktorzy wybrali swoj zloty srodek (pb+gaz) ;) ...

o nie nie nie danielku :naughty: ja tutaj w nikogo nie celowałem tylko poruszyłem temat gazu w wielkich silnikach w których być ich nie powinno..

no ale dobrze... czy oszczędzam? nie nazwałbym tego tak... ja ten samochód kupiłem w wieku 18 lat i szczerze Ci powiem że nie miałem pojęcia wówczas jeszcze czym się te 2 paliwa różniły :wink4: wielką turbobenzynkę? owszem chciałbym ale póki co mam ważniejsze priorytety niż zmiana auta.. jeżeli już do tego za jakiś czas dojdzie to i tak nie wsadzę tam gazu :sick3:

czy mnie stać czy mnie nie stać na lanie... bez sensu pieprzenie... leje bo muszę i leję bo chcę... nie patrzę na dystrybutor i na to ile przejechać kilometrów żeby najkorzystniej wyszło... złoty środek może i to dla mnie teraz jest ale przy dystansach jakie ja robię (60-80k) i corocznej wymianie rozrządu nie jednego pana z butlą za plecami by to zjadło... :hi: no ale ja muszę jeździć i będę jeździł nie ważne czy pali mi 8 czy będzie palić 18... Raz jeszcze powtarzam że tym razem się tu do nikogo nie czepiłem tylko uznaję za PROFA(kur!)NACJĘ 5cio litrowe benzynki z gazem :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze boli ze do diesla trzeba jednak wlac porzadne ropsko po prawie 5 zl litr ? czyli 25-30 zl na sto miekko... Za

MASAKRA :rolleyes:

no masakra ja za prawilna rope place polowe tego co napisales wiec w diesla mnie graj jakbym mial placic 5 plna tobym wtedy szedl w benke z LPG, mysle ze wielu dieslowcow tu wlasnie smiga na takich zasadach ze nie buli prawie piatki za gnojowke :kox: benzyniarzy tez by sie paru znalazlo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chetnie bym sobie kupil jakies starsze 7 z V8 4 litry z hakiem i zagazowal :) Bo to jedyny sposob zeby mozna miec takie auto i sie z niego cieszyc w polsce przy przcietnych polskich zarobkach.... masz kolo 300 ps w seri nie wyslionej , piekny dzwiek , super kulturalny silnik , gaz nie robi na silniku zadnego wrazenia i pomykasz w cenie twojej ropy bo 15 lpg na 100 to 30 zl wiec jak za 6 litrow ropy :P:) I dla mnie to zadna profanacja wiec niestety w tej kwestii sie nie dogadamy :hi:

mrogal czyli jakby nie patrzec wszyscy jestescie przestepcami tak ? Okradacie budzet panstwa itp a na to sa odpowiednie paragrafy :) Generalnie mam to gdzies i nie mowe ze diesle sa bee bo sa dobre do szybkiej ekonomicznej jazdy ale na boga nie kloccie sie ze 1,9TDI jest lepsze od 1,8T bo nie jest. zrob nawet te mody na 200 koni i tutaj powoli konczy sie mozliwosc tego silnika nadajacego sie jeszcze do w miare normalnej jazdy... Gaz jest dobrym paliwem , problem jest w jego odpowiednim dostarczeniu , jego kalorycznosc zmienia sie w zaleznosci od jego temperatury po to sa sterowniki ktore koryguja wszystko... Naprawde to nie czasy poloneza z mikserem wiec odpuscie juz te bezsensowne spory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chetnie bym sobie kupil jakies starsze 7 z V8 4 litry z hakiem i zagazowal :) Bo to jedyny sposob zeby mozna miec takie auto i sie z niego cieszyc w polsce przy przcietnych polskich zarobkach.... masz kolo 300 ps w seri nie wyslionej , piekny dzwiek , super kulturalny silnik , gaz nie robi na silniku zadnego wrazenia i pomykasz w cenie twojej ropy bo 15 lpg na 100 to 30 zl wiec jak za 6 litrow ropy :P:) I dla mnie to zadna profanacja wiec niestety w tej kwestii sie nie dogadamy :hi:

mrogal czyli jakby nie patrzec wszyscy jestescie przestepcami tak ? Okradacie budzet panstwa itp a na to sa odpowiednie paragrafy :)

ostre slowa :thumbdown: powiedz mi jak okradam budzet panstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS do Ciebie to profanacja jeżdżąc 5 litrowym benzyniakiem, a dla mnie to profanacja jeździć tylko na benzynie, bo jakbyś jeździł takim silnikiem około 60-80 tys km na rok to zaoszczędziłbyś około +- 28-30 tys zł, to wciągu roku wyrzucasz wartość wakacji dookoła świata, jak to Tobie nie przeszkadza to możesz jeździć na benzynie, ale lepiej mieć tą kasę w kieszeni niż twierdzić że to profanacja jeździć na gaz ( i to obojętnie czy się zarabia 1 tys czy 15 tys zł na miesiąc lub więcej), znam wiele osób co ich stać na jeżdżenie nie takim autem, ale jeżdżą na gaz bo po co wywalać kasę na benzynę a jeździsz tak samo (jeżdżąc na sekwencji nie czujesz na czym jedziesz czy to lpg czy Pb)... a jak ktoś nie chce jeździć na lpg to jego sprawa, ale nie powinno się tych osób uważać że robią coś złego lub że to PROFA(kur!)NACJA, bo tak samo mogę twierdzić że przez Was (ON) zanieczyszczacie świat kilka razy bardziej niż my na lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal ja wiem ze paliwo to sie kupuje na stacji i to jest legalne. Nie wiem jakie jeszcze sa zrodla taniej ropy bo jakos nigdy mnie to nie interesowalo... Wszystkie inne zrodla poza stacja dla mnie ( laika w tym temacie ) sa niepewnego zrodla... A w jaki ? Chyba wiesz ze na kazde paliwo nalozony jest podatek i trzeba go placic :) skoro ty placisz 2,5 zl ( co praktycznie pewnie nieduzo mniej sie placi podatku w tym paliwie :decayed: ) to albo masz rope wolna od tego podatku ( chociaz na 99% nie powinna ona sluzyc do napedu twojego auta ) albo masz ja za free a placisz podatek :)

Ogolnie pisze to co mysle a nie wiem jak to jest faktycznie ... takze sory jak pier**le bez sensu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal ja wiem ze paliwo to sie kupuje na stacji i to jest legalne. Nie wiem jakie jeszcze sa zrodla taniej ropy bo jakos nigdy mnie to nie interesowalo... Wszystkie inne zrodla poza stacja dla mnie ( laika w tym temacie ) sa niepewnego zrodla... A w jaki ? Chyba wiesz ze na kazde paliwo nalozony jest podatek i trzeba go placic :) skoro ty placisz 2,5 zl ( co praktycznie pewnie nieduzo mniej sie placi podatku w tym paliwie :decayed: ) to albo masz rope wolna od tego podatku ( chociaz na 99% nie powinna ona sluzyc do napedu twojego auta ) albo masz ja za free a placisz podatek :)

Ogolnie pisze to co mysle a nie wiem jak to jest faktycznie ... takze sory jak pier***e bez sensu :decayed:

a tak zapytam z ciekawosci gaz masz/ bedziesz mial wbity w dowod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal a uwazasz ze wbicie gazu w dowod to problem ? Wystarczy faktura za montaz od kolegi ktory "bedzie montowal" i wszystko :) A no i wazny dokument na butle :) gaz w dowodzie to 50 zl wiecej na kazdym przegladzie i tyle.

nowak nie bij mnie :) PROSZE :) Wiesz ze cie lubie i twoja tete :P:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb nie żartuj że nie wiesz, np kierowca Tira leje do baku na fakturę 100 litrów, w rzeczywistości leje tobie 25 do auta, ty płacisz mu po 2,5zł i ona ma na obiad 125zł :polew: sposobów jest bardzo wiele, a szczególnie jak się ma kolegów na stacji benzynowej albo w transporcie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja wiem jak to dziala mniej wiecej :) Wiec to jest oszustwo :) A kolega kupujacy taka rope jest paserem :) Tyle... A gaz legalnie ~ 2 pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeczywistości leje tobie 25 do auta, ty płacisz mu po 2,5zł i ona ma na obiad 125zł :polew:

25x2,5=125 :mysli:

Jakaś nowa matematyka :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo policzyl dookola po 5 zl jak powinien :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...