Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

no i folia poszla sie je*ac .... poraz jedenasty ;)

znowu ten sam policjant... auto bylo zaparkowane a ten zatrzymal sie i czekal az przyjde do auta.

tak jest chyba tylko w zielonej górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i folia poszla sie je*ac .... poraz jedenasty ;)

znowu ten sam policjant... auto bylo zaparkowane a ten zatrzymal sie i czekal az przyjde do auta.

tak jest chyba tylko w zielonej górze

:polew: :polew: :polew:

ja miałem podobną sytuację w Chorzowie kiedyś...

podjeżdżam do MC'a stawiam auto a tu nagle lodów pełna piesków podjeżdża na wyżerkę.. wychodzę z maca i patrzę a tam z 6ciu gliniarzy naokoło mojego auta :shocked: zobaczyłem że obok jest przystanek tramwajowy.. więc stanąłem sobie i stoję... zanim zjadłem to akurat się znudzili czekaniem na mnie więc szybko wskoczyłem i odjechałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i folia poszla sie je*ac .... poraz jedenasty ;)

znowu ten sam policjant... auto bylo zaparkowane a ten zatrzymal sie i czekal az przyjde do auta.

tak jest chyba tylko w zielonej górze

:polew: :polew: :polew:

heheh no raczej nie czekali zapytać w jakim zakładzie zrobili ci tk zaje.bi.ście szyby :decayed:

Nowak jest :good: jeszcze zenony i gwint :wink4:

ja miałem podobną sytuację w Chorzowie kiedyś...

podjeżdżam do MC'a stawiam auto a tu nagle lodów pełna piesków podjeżdża na wyżerkę.. wychodzę z maca i patrzę a tam z 6ciu gliniarzy naokoło mojego auta :shocked: zobaczyłem że obok jest przystanek tramwajowy.. więc stanąłem sobie i stoję... zanim zjadłem to akurat się znudzili czekaniem na mnie więc szybko wskoczyłem i odjechałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo kolejny wypasiony projekt po poprzedniczcce a4 bylo idelane a TT tez fajnie idzie z modami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie, że mandatu nie dali tylko pouczenie!!:P Szkoda ,że ten sam powiedzial mi że pouczenia nie moze dać za takie coś i musi byc mandat;/

Coś pechowy okres, nie;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to samochód stał nie odpalony itp i chciał ci dowód zabrać? :polew: mogłeś mu powiedzieć, że samochód nie jeździ i jest po to, żeby inni na niego patrzeli :decayed: masz racje - tak jest tylko w ZG.

Za to u nas nie można jechać w kapturze na głowie :naughty: gonią na sygnale :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20100415289.th.jpg 20100415291.th.jpg

2 fotki ;)

1. na pierwszym zdjeciu ujalem tych panow nawet po prawej co mi kazali folie sciagnac poraz jedenasty

2. fota w miare wyrazna po umyciu....[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 23:56_________________________________________________

jak to samochód stał nie odpalony itp i chciał ci dowód zabrać? :polew: mogłeś mu powiedzieć, że samochód nie jeździ i jest po to, żeby inni na niego patrzeli :decayed: masz racje - tak jest tylko w ZG.

Za to u nas nie można jechać w kapturze na głowie :naughty: gonią na sygnale :polew:

oni czekali w aucie ... jak odpalilem silnik to wtedy szybko wysiadl i podszedl ;) nawet nie zdarzylem cofnac w tyl... na fotce wyzej widac jak stali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oni widzieli jak fotę robisz :naughty: hehehe dobre... Już powinieneś z nimi być na "Ty" skoro zawsze ten sam :naughty: Następnym razem jak zobaczysz że stoją i czekają to podejdź i zapytaj: "panowie do mnie?" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak kup sobie srebrne drzwi na allegro sztuk 2 :)

Szybciej bedzie wykrecic drzwi na przeglad niz ponownie sciemniac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie przeszlo by jak bym sobie spuscil szyby na maxa, wyciagna lbezpiecznik i powiedzial ze nie działaja ? :mysli:

auto musi byc sprawne na przegladzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym nie sciagnal to zabieraja dowod + mandat miedzy 50 a 200 zl ;)

tak robia w zielonej... wiec taniej nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za moja prace widze w maju kompresor air'a u mnie w garazu:D :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za moja prace widze w maju kompresor air'a u mnie w garazu:D :evil:

ojj Karol zaczyna mnie się to podobać :kox:

Nowak nieźle ta guma siedzi z tyłu, pełen :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak pasuje Ci ta furka co dziś nią śmigałeś :naughty::kox:

wal sie :tongue4:

bylem akurat tym bordowym ferrari poniewaz zawozilem brata i mame do sklepu a sam z dziewczyna jechalem gdzie indziej ... a do tt bysmy sie nie zmiescili ;) ... chcialem kupic EUROBIZNES ( w auchan i tesco nie ma ) ( nie mylic z monopol`em ) ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem kupic EUROBIZNES

bardzo fajna odskocznia za znajomymi szczególnie po lekkim alko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...