Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

czarny spojlerek na klapie mógłby fajnie wyglądać... :mysli: może jakieś VT? a tak ogólnie to wygląda zaje*iście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny spojlerek na klapie mógłby fajnie wyglądać... :mysli: może jakieś VT? a tak ogólnie to wygląda zaje*iście :good:

dobrze gadaa, polac mu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja z innej beczki....

Pawełku robi robotę :mysli::naughty:

bmw750.1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tt powoli na sprzedaz .... jakby ktos szukal tete to polecam sie w tym sezonie ;)

cena ok 35 000zl ( wymieniony rozrzad / hamulce ori 4 tarcze ate 4 klocki nowe/ nowe sprzeglo sachs / cale nowe przednie zawieszenie ( gumy,drazki, itp ) / zawias h&r audio warte wraz z zabudowa ponad 10 000zl / nowa sekwencja z wysokiej polki ;) ( MJ (kazdy osobny) + Stag300+4 + Scorpion ST ) / skora na desce rozdzielczej / podsufitka w skorze/ boczki przerobione w skorze / fotele skorzane / grzane d*py / klimatronik/ asr / czarny dach / czarna dokladka / grill od 3.2 v6 / zabudowa bagaznika w skorze i materiale / felgi porsche 19" letnie / felgi 17" ori audi zimowe. ori przebieg 129 000km ( zrobilem nia 10 000km / nic sie nie psuje / sprzedaje bo chce inne auto ) wszystkie czesci maja maks 10 000km ( te ktore wymienilem )

wiekszy opis na 1 stronie

AUTO DALEJ JEST W UZYTKU WIEC PROSZE NIE ZAMYKAC TEGO WATKU ;)

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 15:02_________________________________________________ps. nie spieszy mi sie z ta sprzedaza dlatego nie wystawiam jeszcze auta na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze że zmieniasz ten giejowóz , aczkolwiek całkiem nieźle zaczynał wyglądać :good: , co masz w planach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teteta fajna, zastanawialem sie kiedy bedzie na sprzedaz bo ci sie znudzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki następny furacz kminisz :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej obstawiam jakiegoś Beetle'a lub inny ... babski samochód :decayed:

A tak poważnie, to mam nadzieję, że teraz faktycznie coś porządnego zapodasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej na ta chwile przewiduje masowy lincz jakbyscie sie dowiedzieli co na ta chwile planuje po sprzedazy i czego szukam od jakis 2 tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej na ta chwile przewiduje masowy lincz jakbyscie sie dowiedzieli co na ta chwile planuje po sprzedazy i czego szukam od jakis 2 tyg

ja już wiem , locha rwd pb manual :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej na ta chwile przewiduje masowy lincz jakbyscie sie dowiedzieli co na ta chwile planuje po sprzedazy i czego szukam od jakis 2 tyg

ja już wiem , locha rwd pb manual :decayed:

Tutaj, to by chyba aplauz zebrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biemdablju :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za beemke nie ma linczu... pewnie skoda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałby S4 B6 niż beemwu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja z innej beczki....

Pawełku robi robotę :mysli::naughty:

bmw750.1.jpg

na ta chwile tak jak aju wkleil parenascie postow wczesniej

szukam bmw e65 2002-2004 745i benzyna ( na ta chwile to na 99% takie auto chce kupic )

postaram sie znalezc zadbana sztuke ktora ma duza navi ( byly z mala tez :( ), fotele komfort, uchwyty na kubek ( duzo sztuk nie ma ), grzanie d*p... fajnie by bylo jakby byla wentylacja w fotelach i masaz ( tez w miare sporo sztuk to ma )...

kolor raczej obojetny...

wiem ze mozna trafic zadbana sztuke w dobrych pieniadzach. moze byc delikatnie uderzona ( np maska czy drzwi lub blotnik albo lampa i grill ... cos takiego ) chociaz lepiej zeby nie byla

od jakiegos czasu czytam na forach o tych autach i powiem ze to dobre auta ktore wcale nie sa koszmarnie drogie w utrzymaniu ... maja dwie glowne wady: przekladnia szybko sie sypie ( regeneracja ), wycieki z silnika ...

diesla nie biore pod uwage nawet. moze byc long lub nie ;)

spalanie 745i wyglada tak:

miasto toczenie sie - 15L

miasto normalna jazda taka jak wszyscy 16-17L

trasa normlanie 12L

m3 za drogie jeszcze :/

m5 .... za stare juz chyba

s4 b6 ... tez fajne ale jednak ciut za drogie

s6 c5 ... za stare juz tak jak m5 ( chodzi o bude )

e60 ... za drogie jesli szukac normalnie wyposazonej ... a w m-pakiecie to masakra w ogole

cl500 fajny ale tez drozszy niz e65 i jakos boje sie uzywanych mercedesow

350z ... 2 osobowy

cls... marzy mi sie ale ciagle bardzo drogi ( nie moje progi )

a8 d3 4.2 ... ciagle drogie ((((

droga eliminacji z tych aut zostalo mi tylko

e65 ( sensowny egzemplarz raczej zadbany mozna wyrwac za 45 000zl ! lub do oplat ponizej 40 000zl lekko uderzony ( leciutko ) co dla mnie nie jest problemem ). za 50 000zl nie ma problemu ze znalezieniem zadbanego egzemplarza z poczatku produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...