Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

eeeee a czemu nie 6000K??:P

bo on jest normalny :decayed:

Zależy kto co woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon 5000k zalozony, swieci dobrze :good:

zrobilem nia juz 10 000km wiec olej zmieniony na motul`a

filtry itp rowniez ;)

fotki wrzuce pozniej

jak cos to szukam gwintu caly czas ( i caly czas tt jest na sprzedaz )

przod potrzebuje od s3 lub leona cupry

a tyl od zwyklego golfa IV[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 16:11_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/na_jaki_kolor_pomalowac_tt-t142034.0.html <-- jesli ktos ma jakies sugestie lub uwagi to piszcie i glosujcie

_________________________________________________

029msw.th.jpg 028olm.th.jpg 027ha.th.jpg

026evw.th.jpg 025py.th.jpg 024im.th.jpg 023skzf.th.jpg[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 12:46_________________________________________________maly update fotek powyzej...

na jednej widac jaka jest barwa xenonu 5000k

jak dla mnie to idealny kompromis do soczewki pomiedzy 4300k a 6000k

polecam :good:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 20:44_________________________________________________aaa i jeszcze auto nie ma juz folii na bocznych szybach... poddalem sie ( nie wiem czy chwilowo ) po 11 razach sciagania folii lub zabierania dowodu, rowniez miedzy innymi juz przez to ze stal patrol przy moim parkingu i czekal az wyjade z pod bloku lub jak mnie zobaczyli na miescie to stali przy moim aucie i czekali az przyjde i ..... musialem przy nich skrobac.

dajcie spokoj... wyprowadze sie z zg przez to kiedys :wallbash:

tylna szyba zostala w folii bo jest kontunacja czarnego dachu

wg mnie i tak wyglada ok :good: chociaz ................... brakuje mi troche tej prywatnosci na swiatlach, wtedy kiedy moglem sobie bezstresowo wyrwac wlosa z nosa stojac na czerwonym i nie patrzac na to czy ktos stojacy obok patrzy :kox:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 20:46_________________________________________________aaa ... i patrzac na ta tt co stoi obok na 17" 225/45R17... dochodze do wniosku ze raczej nie zaloze spojlera na tyl.

w dodatku chyba zdejme oznaczenie tt z tylu... podoba mi sie d*pa na gladko.

no i patrzac z przodu widac roznice miedzy grillem z wersji 3.2 v6 ( u mnie ) a zwyklym ( na tamtej ) :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak masz dwie w sumie szyby. Zapierdol piecowo z atestem i niech sie gonia pajace. sk***ysynstwo a nie policja... moze ktoremus z nich panne stuknales i nie pamietasz? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak masz dwie w sumie szyby. Zapierdol piecowo z atestem i niech sie gonia pajace. sk***ysynstwo a nie policja... moze ktoremus z nich panne stuknales i nie pamietasz? :polew:

Dokladnie.

Tymbardziej, ze w ZG przyciemniaja piecowo.

Roobilem tak u Ciebie w Zielonej szyby chyba 10 lat temu w calibrze... :polew::kox:

Ps. pupa bez spojjjlera jest ladniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że piecowo też nie może miec przyciemnionego, najmocniejsze możliwe przyciemnienie jest zrobione seryjnie przez producenta :wink4: Podejrzewam, że znaja sie troche na przepisach skoro srednio raz na miesiac drapal szyby.. To potem bedzie musial wymienic szyby bo i tak to ejst nielegalne i tak :gwizdanie:

dokladnie

piec ktory bedzie porownywalny do folii jaka mialem ( srednie przyciemnienie ) bedzie i tak mial przekroczoa wartosc przepusczalnosci swiatla ktora dla szyb bocznych wynosi 70% i jest to wartosc praktycznie osiagnieta przez producenta. jako ciekawostke podam ze nawet zastosowanie przezorczystej folii antywlamaniowej przekracza ten prog przejrzystosci w niektorych autach.

wiec piec odpada bo zamiast drapania bede musial wymieniac cale szyby lub jechac spowrotem do pieca z nimi ( bo piec jest usluga ktora mozna cofnac )

pozatym na 'piecu' widac wszystkie ryski, odciski palcow a po zbiciu jednej szyby ciezko dobrac identyczna barwe pieca do reszty szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny mit obalony :gwizdanie: :wink4:

jaki mit ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że piecowe przyciemnianie szyb chroni przed miśkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że piecowe przyciemnianie szyb chroni przed miśkami.

nie wiedziałeś ???? czymkolwiek bys nie zrobil muszą mieć 70% przejrzystości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wiedziałem ;) każdy tak powie :naughty:

Sądziłem, że gdy szyby są przyciemnione piecowo to zastosowanie ma "inny przepis" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle, ze inny przpis.. Tylko poprostu nieznajomosc prawa przez policjantów i diagnostów :wink4:

źle zrozumiałeś młody , Reniu napisał jak to wygląda z jego perspektywy , a powiem ci ze policjanci/diagności znaja przepisy i jak widzą czarną szybe od razu leci dowód (nieważne czy piec czy folia , dla nich jeden c**j) - znam z autopsji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wjeżdżać na kanał z opuszczonymi szybami lub załatwiać pieczątke bez wjazdu na kanał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak pocisniesz niektorym bajere, ze masz homologacje i zrobione piecowo a nie folia i ze tak moze byc to puszcza :good:

Ty, no aż takie debile to w Policji nie robią. Ze 20 lat temu może by to przeszło, ale nie dzisiaj.

A tak przy okazji, to widziałem kiedyś fajny test, w którym gość udowodnił, że oryginalna, fabryczna szyba po kilku latach powiedzmy intensywnego użytkowania też nie przepuszcza 70% światłą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że piecowo też nie może miec przyciemnionego, najmocniejsze możliwe przyciemnienie jest zrobione seryjnie przez producenta :wink4: Podejrzewam, że znaja sie troche na przepisach skoro srednio raz na miesiac drapal szyby.. To potem bedzie musial wymienic szyby bo i tak to ejst nielegalne i tak :gwizdanie:

dokladnie

piec ktory bedzie porownywalny do folii jaka mialem ( srednie przyciemnienie ) bedzie i tak mial przekroczoa wartosc przepusczalnosci swiatla ktora dla szyb bocznych wynosi 70% i jest to wartosc praktycznie osiagnieta przez producenta. jako ciekawostke podam ze nawet zastosowanie przezorczystej folii antywlamaniowej przekracza ten prog przejrzystosci w niektorych autach.

wiec piec odpada bo zamiast drapania bede musial wymieniac cale szyby lub jechac spowrotem do pieca z nimi ( bo piec jest usluga ktora mozna cofnac )

pozatym na 'piecu' widac wszystkie ryski, odciski palcow a po zbiciu jednej szyby ciezko dobrac identyczna barwe pieca do reszty szyb.

U Was do kazdego sapia o szyby czy na Ciebie sie uwzieli? Ja u siebie jezdze 2 lata z ciemna szyba i xenonem, mialem kilka kontroli i nikt o nic nie sapal. Za to "kolega" ode mnie z miasta juz dwa razy w E36 drapał szybe. W tym momencie jezdzi bez sciemy i bez hidow - powod - sapanie przy kontroli do miskow i udawanie kozaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mieście na hidy leją ciepłym moczem ale szyby.... masakra, na całe miasto zostało może ze 3 auta z szybami z przodu

nawet jak zobaczą z innego pasa że masz szyby black z przodu to wiedz że zawrócą i Cię dopadną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przy piecu dają akiś certyfikat-czy on nie wystarczy?

taki sam certyfikat jak na folie ....

ktory jest wazny ale do czasu jak go nalozysz na pzrednia boczna lub czolowa szybe

i wtedy przepuszczalonosc swiatla spada do poziomu ktorego nie dopuszcza polskie prawo

wiec piec to to samo co folia jesli chodzi o "sciema szyb kontra prawo"

u mnie w mieście na hidy leją ciepłym moczem ale szyby.... masakra, na całe miasto zostało może ze 3 auta z szybami z przodu

nawet jak zobaczą z innego pasa że masz szyby black z przodu to wiedz że zawrócą i Cię dopadną :)

dokladnie.... zawracali na sygnale za mna juz pare razy ... albo czekali az przyjde do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...