Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

jednak te skórki robią wrażenie...

Praktyka używania to jedno, ale jednak jak podjeżdża taka furka i otwierają się drzwi to robi się ŁAŁ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po dość dłuższym czasie. Nastaje powoli zima czyli zaczynam mieć więcej czasu na samochód dlatego od razu biorę się za modyfikacje. Na początek przyciemniłem szyby i założyłem emblematy s-line (fotki niebawem). Uaktualniłem także jakie chce wprowadzić zmiany i proszę o sugestię do nich. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci te emblematy?

Doreza resztę S-Line a wtedy będzie jak znalazł :naughty::kox:

Planowane zmiany jak najbardziej wyjdą autku na + - pakiecik S-Line będzie ładnie wyglądał. Nakładki na pedały masz S4, a nie S-Line jak coś, a dodatkowo możesz sobie założyć podstopnicę do kompletu.

Jak się uparłeś na alu dekory, to szukaj szczotkowanego - chyba najładniejsze - chociaż powiem szczerze, że przy tym jasnym środku (ogólnie, nie tylko w A4) to najbardziej podoba mi się drewno :good: Alu ginie bez uroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na pierwszą a4 to super !!!!!!!!!!!! :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiak pierwsza klasa :) środeczek też niczego sobie :cool: dbaj dobrze o skrzynie i bez awaryjnej jazdy życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz na program, ale najpierw szukaj większego IC-ka :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera zapomnialem ze to aftomat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie, nie jeden chciałby miec takie auto jak Twoje

ładna fura, jeszcze raz gratuluje :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

paczke odebrałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede wiedziec cos wiecej, pod warunkiem ze z lozka wyleze, bo od piatku trzyma mnie goraczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie więc lepiej nie ryzykować z multi bo oszaleje;/ a inni forumowicze nic nie chcą napisać ;(

nie chipuj :cool1:

ten silnik w połączeniu z multi ma fabrycznie obniżony moment do 310Nm,właśnie ze względu na skrzynię

BDG z manualem ma w serii 350Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kierownicy na 3 ramienną, pikowaną MF robi robotę. Sam jeździłem autkiem i świetnie się sprawuje a teraz z manetkami to już jak PS3 :)

Pakiecik światło też dodał wiele na plus w aucie. Ogólnie auto zadbane- fajne wnętrze, kolor prawie jak mój, felga, zderzaki robią robotę. POZDRAWIAM i powodzenia w dalszych modach a jak coś zapraszam do mnie po kolejną kierę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...