Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wpadne, wpadne w tą niedziele jeszcze nie :confused4: ale w next na bank :naughty:

ale raczej będzie ciężko ori dorwać co nie? :gwizdanie:

Opublikowano

Co z autem nie tak ze chcesz malowac ? o ile to nie tajemnica :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Grad mi spizgał jak byłem we włoszech ;( :embarrassed:

Opublikowano

Grad mi spizgał jak byłem we włoszech ;( :embarrassed:

no to masakra po calosci :kwasny:

jaki kolor dajesz ? ten sam czy inny ?

Opublikowano
  • Autor

no masakra, ale jak zobaczylem jaki wielki byl ten grad to sie cieszylem ze tak wyglada auto a nie inaczej :confused4:

no wlasnie nie wiem wiesz, myslalem nad jakimis innym, ale czy nie bedziesz problemu przy sprzedazy auta? :gwizdanie:

bo jak jakbym chcial malowac na inny to pod klapa by tez trzebabylo co nie? :mysli:

Opublikowano

Jesli chcesz malowac na inny kolor i zalezy ci na dobrym efekcie to musisz malowac wszedzie tam gdzie jest widoczny ori lakier.Takich miejsc jest sporo kiedy otworzysz maske,czworo drzwi czy klape bagaznika.

Zrob duzo zdjec samochodu przed lakierowaniem -zawsze to jakies ulatwienie podczas sprzedazy dla Ciebie i kupujacego.Przynajmniej tak mi sie wydaje :mysli:

Opublikowano

Auto eleganckie bo avant za to duży + :good:

ale automat nie dla mnie,szerokosci,bezawaryjności,

:wink4:

Opublikowano

Jak miałbym malować to w szary z pierwszej tetetki w perłowym lacku, mój ulubiony lakier, znajomek Corrado tak pomalował i była melodia, chyba jeden z lepszych kolorów Audi nie licząc RS Blau

Opublikowano
  • Autor

A co wy byście zrobili na moim miejscu :gwizdanie:??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Marek wstawiaj fotki nowego grilla bo efekt zdjęć przedpremierowych jest powalający :kox:

Opublikowano
  • Autor

Poglądowe zdjęcia zmiany grilla chrom na czarny mat zrobione telefonem, lepsze foty dodam po weekendzie :naughty:

20110202433.jpg

20110202434.jpg

20110202435.jpg

Co wy na to :gwizdanie:?? Mi się mega podoba :kox:

Opublikowano

Mi się mega podoba!!! Wiedziałem, że pierwszy dodam opinię na ten temat :) ruszyła akcja ,,wieśniackim,, chromom mówimy - NIE :good: jest mega :kox:

Opublikowano

Marek, zaciski będa gotowe w czwartek

w srode odpalamy piec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

od kiedy chrom to wieś ? obrażasz innych posiadających chromowane dodatki :polew: EOT

Opublikowano
  • Autor

za***iście bo już się nie moge na nie doczekać :naughty: bo rezanie idzie pełną parą to swapa też muszę zrobić :kox:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:22_________________________________________________

od kiedy chrom to wieś ? obrażasz innych posiadających chromowane dodatki :polew: EOT

chrom idzie do lamusa :polew:

Opublikowano

moim zdaniem i chrom i mat są OK i zależy to od właściciela auta, więc opinie o wiosce nie są na miejscu, trendy się zmieniają i co chwilę coś innego jest w modzie :)

Opublikowano
  • Autor

Powiedz mi, czy grill wygląda na ori :gwizdanie: czy nie :naughty: ??

Opublikowano

grill wygląda OK ale nie nam pojęcia czy wychodził tak w ORI, w B7 i A3 na 100% były w wersji czarnej ale w B6 to have no idea

malowałeś na chrom czy zmatowiony był i z podkładem ?

Opublikowano

Wiesz ja tam w tym że ktoś jest ze wsi nic złego wręcz odwrotnie, nie lubię chromu bo ludzie na siłę go pchają do aut na co się tylko da relingi zderzaki słupki lampy itp. dla mnie chrom zarezerwowany jest do amerykańskich aut i limuzyn pokroju A8. Wolę widzieć A4 gdzie ktoś likwiduje chrom niż go dokłada - wszystko jest kwestią gustu właściciela. Bo to przecież użytkownikowi ma się podobać :) Nikogo nie chciałem obrazić ani urazić.

Opublikowano

dominikt1 nie robiąc OT A4 to nie Lanos albo Matiz i jeżeli producent stwierdził, że chrom w odpowiednich proporcjach jest OK to nie ma o czym gadać, każdy ma prawo wyboru, mam na myśli rezaczy, czy walić w mat czy zostawiać jak jest, myślę, że temat wyjaśniony

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.