Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

woooooofffffff.....

Marek furka wyszła na przekozaku w przehujaku. :naughty:

Opublikowano

Auto :good:

Opublikowano

super wyszło :good: no i coś w kolorze mojego

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

co tam siedzą za ledy w przestrzeni nóg? bo dają konkretnie :kox:

Opublikowano

Zdrowa furka :good:

Dobry kolor, dobra felga z dobrą oponą :good:

Ogólnie ładny avancik

Opublikowano

Marek A6 już w Planach? 3.0TDI ?

Opublikowano

Furka kozak , podobna do mojej, a Ty masz Lopatki w kierce?? moglbys podpowiedziec jak to zrobiłęś i jaki koszt kiery?

Opublikowano
  • Autor

No ja mam 2x SMD i tak świecą, nie kupowałem dokładnie na tej aukcji co ci wysłałem, ale coś podobnego :tongue4:

Z tego co pamiętam to kiera jakieś 350zł do tego poducha zależy za ile znajdziesz, ale coś koło 500zł w górę, taśma i moduł jeszcze :wink4: montaż u dominika w Wawie, a koszta zależy jak się dogadasz :polew:

Co do A6 to właśnie rozważam jaki silnik wybrać i jestem w kropce;// Nie wiem czy brać 2,7 w multi, czy właśnie 3,0 w tipie :gwizdanie:

Co polecasz? Sorki że ostatnio nie wpadłem, ale musiałem rok zaliczyć do końca. Będę w Kielcach 4,5,6 listopada to może ustawimy jakiegoś spota :gwizdanie: :naughty:

Na jaki kolor fele przemalować :gwizdanie: Ciemny grafit, czy czarne :gwizdanie:

Opublikowano

2,7 w tipie i Patrox podciągnie pod 230 PS i wtedy jest zabawa, mój kolega robił 2,7 u Patroxa i :kox:

Opublikowano
  • Autor

hhe to już nie lepiej 3,0 w tipie? czy ten silnik jest do d*py :gwizdanie: :confused4:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:17_________________________________________________Nowe dekory :decayed:

img0204nr.jpg

img0206b.jpg

img0205wz.jpg

img0207wk.jpg

Opublikowano

2,7 raczej taniej wyjdzie, chociaż mój kumpel ma Allroad więc tanio nie było

Opublikowano
  • Autor

no pewnie tak, Bartek w sumie tak samo mówił jak gadaliśmy na spocie ostatnio :wink4:

Chodź w sumie 230PS to już nie będzie mało :)

Opublikowano

2,7 przy 230 PSach i 500 Nm bardzo miło się zbiera na tipie, generalnie wtedy warto kupić wersję quattro a nie FWD

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe foty po zmianach oraz na zimówkach :wink4: :

dsc030931024x768.jpg

dsc030891024x768.jpg

dsc031011024x768.jpg

Na jaki kolor proponujecie przemalować letnie fele RS4 :gwizdanie:

Opublikowano

grafit

Opublikowano

dokładałes subwofer czy zmieniłes ze zwykłego na Bose? mam taki sam środeczek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zmieniałem ze zwykłego na BOSE i mam kurde mały problem, bo w głośnikach słyszę głos silnika ;(

Wiecie może jaka jest przyczyna tego zjawiska :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem czy dobrze mysle ale mozesz miec w złym miejscu podłaczone zasilanie wzmacniacza i zaklucenia lecą...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.