Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piekny środek...też mam ten kolorek...a kiera :slina:

całe auto prezentuje się jak należy :kox:

Opublikowano
  • Autor

piekny środek...też mam ten kolorek...a kiera :slina:

całe auto prezentuje się jak należy :kox:

co jest z kierownica nie tak :gwizdanie:

nie mam pojecia co jest z tym bose;/ chyba ze trzeba pociagnac mase prosto z radia do wzmacniacza a nie mase z auta :gwizdanie:

Opublikowano

na kiere leci mu slina wiec jest ok :naughty: ja czekam na paczke juz idzie taka sama jak twoja w tym samym kolorze i z łopatami :kox: a co do masy moze masz racje , bo radio ma filtr....... ale moze dominik cos wie wiecej....

Opublikowano

subwoofer jak już i nazwa własna "BOSE" z wielkimi literami to dla tych co błądzą w pisowni :)

Opublikowano

marku słyszysz silnik w głośnikach bo:

Masz masę sygnałową połączona z masą zasilania.

ja miałem to samo u siebie jak źle wpiąłem zmieniarkę.

tak, że zacznij od sprawdzenia tego... :hi:

Opublikowano

na kiere leci mu slina wiec jest ok :naughty: ja czekam na paczke juz idzie taka sama jak twoja w tym samym kolorze i z łopatami :kox: a co do masy moze masz racje , bo radio ma filtr....... ale moze dominik cos wie wiecej....

dokładnie ślinka :decayed:

a widzieliście gdzieś w tym kolorze ale bez łopatek z poduszką ??

Opublikowano

subwoofer jak już i nazwa własna "BOSE" z wielkimi literami to dla tych co błądzą w pisowni :)

A ty sie tylko przyp....sz :tongue4: Chcesz nauczac idz do szkoły !!!

Ja nie muszę sie spuszczac nad każdą literką, poza tym czasem siedzę na forum wieczorami i popijam drina (nie myl z alkoholikiem) :naughty: :naughty:, wiec totalnie nie zwracam uwagi na pisownie tym bardziej jakiś słów których na co dzień nie używam... :tongue4:

Opublikowano

marku słyszysz silnik w głośnikach bo:

Masz masę sygnałową połączona z masą zasilania.

ja miałem to samo u siebie jak źle wpiąłem zmieniarkę.

tak, że zacznij od sprawdzenia tego... :hi:

Przepieliśmy wtyczki zgodnie ze Stage 1 - niestety efekt jest taki jak Marek opisał. Wszystko jest dobrze podłączone ale na ori wiązce pod ASS. Problemem może być rocznik modelowy i różnice w instalacji elektrycznej. U mnie (MY 2005) przekładka BOSE odbyła się bez żadnych komplikacji - u Marka robiliśmy tak samo i niestety przy włączonym silniku mamy jajca.

Opublikowano

to dla sprawdzenia odepnij od Radia przewody sygnałowe idące do wzmacniacza i podgłoś , odpalcie auto i bedzie wiadomo czy zaklucenia przenoszą się po masie karoserii? czy po sygnałach Audio.

Opublikowano

marek_xtr piękna, jak zrobiłeś że w drzwiach masz leda w skierowanego w glebę :) no i super fela moja ulubiona xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.